Skocz do zawartości

Gdzie się teraz poznaje wartościowe samice?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Vesper napisał:

Gdzie się teraz poznaje samice, jeśli nie w pracy?

Z takimi na jedną noc jest najłatwiej, jest Tinder i kluby. A gdzie się poznaje te trochę bardziej wartościowe?

Na cmentarzu. Te tzw. wartościowe to już gatunek wymarły.

A z wartością kobiet, to jak z wartością samochodów, im droższe tym droższe utrzymanie.

A tak serio to proponuję poszukać w bibliotekach, ale tylko "publicznych". :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Παντα ρει και ουδεν μενει (Panta rhei kai ouden menei, gr.)   Autor: Heraklit z Efezu   -  "Wszystko płynie i nic nie pozostaje takie samo".

To co teraz jest wartościowe, starci na na wartości, a to co wartości nie ma teraz, może ją nabyć, a potem znów stracić i tak do usranej śmierci.

Odpowiedzi są już znane na wiele pytań, trzeba je tylko sobie zadać i poszukać odpowiedzi. Najlepiej na tym forum :)'.

Z tego punktu widzenia, nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ale bądź świadom, czego najlepszego i najgorszego możesz się spodziewać (od tego konkretnego egzemplarza) i bądź na to gotów. A jeśli nie będziesz w stanie przygotować się na to, co możesz od twej wybranki dostać, daj sobie spokój i szukaj następnej.

Ja od mojej dostałem wszytko co najlepsze i najgorsze, liczyłem się z tym od zawsze i łatwiej było mi (choć nie do końca), przełknąć to co najgorsze, a decyzje podjąć w oparciu o rozum, a nie emocje.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh wszystko fajnie, ale życie zawsze zweryfikuje te kobiety, trochę programowania społeczno-lewackiego, wpływ koleżaneczek, przenosiny do większego miasta i "spokojna" loszka staje się wyzwoloną loszką. To w zasadzie tyle i nie ma co nad tym dywagować i zastanawiać się nad tym. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak się obśmialiście i poużalaliście jaki to świat zły, to może ktoś jednak koledze rzeczowo odpowie?

 

Ja odpiowiem, że można znaleźć wszędzie. Nie miejsce jest istotne, co wiedza kogo się szuka i jak ocenić czy ta którą się znalazło rzeczywiście jest tą której się szukało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer zdecydowanie. To tak jak było mówione o Azjatkach. Zostać tam, ale nie brać jej do Europy, bo będzie dokładnie to samo. Tak samo tutaj, po prostu zostać w miejscu, gdzie społeczność wspiera odpowiednie wzorce i gdzie nie jest anonimowa. Ale to wtedy dostosowanie się do kobiety i nie każdy może sobie pozwolić na przeprowadzkę do małej wioski na Podhalu i utrzymywać się ze sprzedaży ciupag.

 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.