Skocz do zawartości

Podły, seksistowski, nienawistny, ohydny, faszystowski atak na demokratyczne nasze Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Wielce szanowani Bracia Forumowicze,

 

Pragnę poinformować, że wczoraj w godzinach wieczornych, nastąpił bezprecedensowy, brutalny atak DDoS na nasze forum bez wypowiedzenia wojny. Dowództwo flagowego lotniskowca (bo latamy na baby) wojennego "Samiec Alfa" z wielką odwagą i poświęceniem odparło podły, podstępny atak torpedowy U-boociarzy, skrytych tchórzliwie pod wodą.

 

Póki co płyniemy do przodu, by nieść dobro, wiedzę i demokrację uciśnionym ziemi, tej ziemi.

 

Poproszę Brata Moderatora Mosze Reda o to, by wstawił screeny. Licytowaliśmy się kto odświeżając stronę będzie miał więcej "gości", i przegrałem - dlatego zwycięskie screeny zostaną opublikowane nie przeze mnie.

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podły, seksistowski, nienawistny, ohydny, faszystowski atak na demokratyczne nasze Forum

Brawo Admirale @Stulejman Wspaniały !!!

W internetowym świecie atak DDOS to jak awans na wyższy poziom w hierarchii. Boją się...

 

Cytując pewnego zacnego człowieka: "First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.". Czyżby 3/4 roboty wykonane? ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętnować ,stemplować żelastwem na czole "Hakierów" , albo ustawić im hasło na płytę główna i zablokować ;) 

 

sens   zrobiłem sobie małą przerwę i już kocioł :D 

P.S padł serwis/albo pozmieniał jakieś ustawienia  hostujący moje foty podmienię w najbliższym czasie ...

Stonoga SONG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Jak sobie radzić z takimi atakami? Wróg jest namierzony i zidentyfikowany? Będzie kontratak ?

 

 

Mamy kilka opcji:

 

1. Modlitwa do ukochanego Boga o śmierć w męczarniach atakujących.

 

2. Obrazić się na napastników, wydąć gniewnie usteczka i walnąć focha.

 

3. Zrobić fotki z podniesioną (a,la karate) nogą opartą na starym, pordzewiałym BMW, by śmiertelnie przerazić agresorów.

 

Wybierajcie.

 

Co do atakujących, to Sławek jest na to za głupi - ewentualnie Rysiek, może Vincent? I ekipa Leona. Może jest ktoś jeszcze, nie wiem.

 

Szczerze? Nic nie można zrobić. Wykupić lepsze zabezpieczenia, więcej płacić za opiekę informatyczną forum, wsio. No i modlitwa :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft powstał specjalny świat tylko dla oszustów/chackerów i tego typu ludzi. Podobno strasznie skuteczne, bo mocno się tam wkurzają. Nie wiem tylko, na ile można to powtórzyć w warunkach forumowych.

 

Trzeba patrzeć na największych graczy na rynku, jak oni to robią.

Chociaż coraz to słyszymy o nowych atakach DDos na Sony, Microsoft i co ?

I nic. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, OdważnyZdobywca said:

World of Warcraft powstał specjalny świat tylko dla oszustów/chackerów i tego typu ludzi. Podobno strasznie skuteczne, bo mocno się tam wkurzają. Nie wiem tylko, na ile można to powtórzyć w warunkach forumowych.

honeypot? przekierować najlepiej na amazona :D

 

jeśli chcecie się pozbyc DDosów to zróbcie jak wyżej pisałem, można też ustawić jakiś limit przepustowości połączeń. Tu jest opis jak to działa: https://en.wikipedia.org/wiki/Denial-of-service_attack#Firewalls napisany tak prostym językiem że nawet pan Marek powinien to zrozumieć.

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, slyszalem o tym ataku w audycji :D, juz wczesniej widzialem jakis duzy ruch ;) Myslalem ze to moze jakies boty lataja, Google ma swoje Boty i inne strony tez maja swoje boty, ktore np. indeksuja strone.

 

Wydaje mi sie, ze powinniscie podlaczyc strone pod Cloud Flare, (chyba ze juz macie) to jest dobre zabezpieczenie, pomaga takze w pozycjonowaniu.

 

http://www.computerworld.pl/news/CloudFlare-czyli-jak-przygotowac-sie-na-atak-DDoS,406907.html

 

Nie jestem ekspertem od bezpieczenstwa stron ale 1,5 roku pracowalem przy pozycjonowaniu stron. Macie pewnie podpietego GoogleAnalyticsa. Moglbym np. przyjzdec sie ja kto tam wyglada.

Stawialem tez rozne stronki i je edytowalem. Optymalizowalem strony i Monitirowalem ruch z google.

Moglbym przyjrzec sie stronce, moze jakies rady pod wzgledem SEO i pozycjonania moglbym udzielic i darmowo pomóc :)

Teraz mam troche czasu a i wiedze z SEO chcialem sobie polepszyc.

 

Czekam zatem na informacje od wlasciciela albo osoby zajmujacej sie strona techniczna ;)

 

Edytowane przez muusk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.