Skocz do zawartości

Filmy z kategorii Horror/Survival


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia,

 

Poszukuję i nie mogę znaleźć. Może wy znacie jakieś filmy typu "Blair Witch Project"  tylko w lepszym wydaniu :) 

Najlepiej jak będzie to połączenie Survivalu z Horrorem, w której występuje grupka ludzi/przyjaciół którzy zmagają się z np. Plagą zombie, stworkami, duchami itp itd.

 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klimatach Blair Witch to znajomy mi polecał film "Tragedia na Przełęczy Diatłowa". Jeszcze nie oglądałem.

 

Od siebie polecam 28 Dni później 28 Tygodni później.

 

Co jeszcze? Film Droga wydaje się całkiem niezły, aczkolwiek nie obejrzałem całego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pingwin Martwe zło :) , obsrałem się jak pierwszy raz to oglądałem :) i mam na myśli tę starą wersję z przed re-make.

Był pewien okres w moim życiu, kiedy bardzo dużo oglądałem filmów, szczególnie horrorów. Większość topowych filmów z lat 80-2008 obcykałem .

Również muszę wspomnieć, że nie mam nawet ochoty powrócić do tych starych roczników :P, wolę odrobić zaległości z nowymi nabytkami międzynarodowego kina, a słyszałem że kino przeżywa kiepskie czasy.

 

Akurat Blair Witch był tylko przykładem, tak jakby wzór. Sam film nie przypadł mi do gustu, mocno przerysowany ale otoczka fajna :) 

 

@kootas

 

hehe Pitch Black :) tylko tego jeszcze tu brakowało . 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwe zlo pierwszy raz zobaczyłem na ATV - taki kanał na kablowej w latach 90tych. Skrzywil mnie ten film na całe życie ;) Lubie takie klimaty. Postapo i Zombie też. Czasem wpisuje w google "postapocaliptic movies list" albo "zombie movies list" i torrenty się ciągną po kolei. Nawet jakieś klasy C jestem w stanie obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.