Skocz do zawartości

Komputer "nie widzi" nawigacji


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, kupiłem przez stronę internetowa uaktualnienie nawigację. Ściągnąłem plik instalacyjny. Jednak gdy podłączam nawigację do komputera aby wgrać do niej nowe mapy komputer nie widzi jej. Odpala się program Windows Mobile Device Center ale kręci i kręci i nic. Brak połączenia pomiędzy nawigacją a programem. Może ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też może być szansa, że to wina Windows 10 jeśli aplikacja nie ma wsparcia Windows 10 to może mieć problemy z działaniem. Spróbuj na innej wersji. Ale obstawiam, że skoro stara nawigacja, to pamięć po wielu razach już się wyczerpuje. Takie pamięci w nawigacjach mają określoną ilość operacji. Jeśli licznik zacznie dobijać do końca, to wtedy pojawiają sie problemy z komunikacją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damian napisał:

Jaka nawigacja, czy ma kartę pamięci, jakie mapy chcesz wgrać?

 

Navia Nv432, karta 4 GB, MapaMap najnowsza.

 

Nawigacja ma około 8 lat. Rok temu też ledwo wgrałem ale jakoś wgrałem i kurczę nie pamiętam już jak. Jakoś się połączyło za n-tym razem .

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CalvinCandie napisał:

Też może być szansa, że to wina Windows 10 jeśli aplikacja nie ma wsparcia Windows 10 to może mieć problemy z działaniem. Spróbuj na innej wersji. Ale obstawiam, że skoro stara nawigacja, to pamięć po wielu razach już się wyczerpuje. Takie pamięci w nawigacjach mają określoną ilość operacji. Jeśli licznik zacznie dobijać do końca, to wtedy pojawiają sie problemy z komunikacją. 

 

Celowe postarzanie produktu? Moja navi marki Smart wywaliłem przez okno w drodze powrotnej z gór rok temu jak zaczęła się dziwnie zachowywać i nie czytać map.

@Normalny a nie idzie tego wgrać bezpośrednio na kartę przez laptopa? Ja tak robiłem w swojej.

Po odpaleniu pliku instalacyjnego wybierało się "czytnik kart" zamiast "poprzez urządzenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.