Skocz do zawartości

Szanse na dobrą loszkę, będąc po rozwodzie i z dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko skromnie moją osobą podpisać się rekami pod tym co Bracia napisali powyżej. Dzieciak nie przeszkadza i nic nie będzie przeszkadzać jak masz hajs i zasoby.

 

4 minuty temu, fischer napisał:

Ale czy konkretne zasoby nie są delikatnie ujmowane z dwóch powyższych faktów (rozwód i dziecko).

 

Wszystko właśnie zależy jak konkretne są zasoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

 

XYZ: "no co Ty? Myślalas, ze w moim wieku bede bezdzietnym kawalerem? Haha... Tak, mam dzieci i bede miał jeszcze więcej - bo mnie stać" i wyciągam telefo, pokazuję chatę etc.

 

Zasoby. Pewność siebie. Nie ta to inna.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem aby to odstraszało. Kwestia też i tego czy chcesz mieć na stałe czy na noc. I w jednym i drugim nie widać aby były jakieś duże opory materii a to dlatego że teraz na rynku dużo jest rozbitych par gdzie są w tle jakieś zobowiązania np. dzieci. Na swoim przykładzie powiem że u niektórych lasek może i był jakiś czasami kwas i dyskusja na ten temat ale mimo wszystko przez parę miesięcy było co szarpać :)

 

Oczywiście tak jak koledzy wcześniej napisali trzeba coś sobą reprezentować - praca - dobry wygląd -emanować pewnością siebie - wyzwalać w kobietach emocje. Bez tego nie ruszy cię nawet lumpiara

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Szanse na dobrą loszkę, będąc po rozwodzie i z dziećmi

Masz szansę. I to dużą - szczególnie taką też dzieciatą (w ramach pracy domowej do odsłuchania audycja "Obyś cudze dzieci chował").

Co Ci dziecko przeszkadza jak jest z matką kilkaset km od Ciebie? A nawet jeśli byłoby blisko zrezygnowałbyś z niego na rzecz obcej baby?

 

Zmień priorytety, nie stawiaj innych osób ponad ... szczególnie innej kobiety. Jedna uciekła z Twoim dzieckiem - myślisz, że kolejna będzie inna? Z tych tzw. "ja jestem inna".

I żeby nie było - kontakty płcią niby piękną jak najbardziej TAK - ale nie z perspektywy poddańczej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Masz na myśli: dostał opiekę, a żona mu płaci alimenty?

Nie - jak wiemy większość 90% dzieci zostaje z matkami :)

 

3 godziny temu, Normalny napisał:

 

Zmień priorytety, nie stawiaj innych osób ponad ... szczególnie innej kobiety. Jedna uciekła z Twoim dzieckiem - myślisz, że kolejna będzie inna? Z tych tzw. "ja jestem inna".

I żeby nie było - kontakty płcią niby piękną jak najbardziej TAK - ale nie z perspektywy poddańczej.

Priorytety mam ustawione tak jak być powinno (dziecko a później reszta)jednak wkurwia mnie - "ja jestem inna" a po czasie wychodzi to co zawsze. Za dużo razy dałem się na to nabrać, dlatego skierowałem to pytanie czy są szanse na fajną przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Nie musisz mieć zasobów, wystarczy że nosimy portki i jesteśmy w miarę ogarnięci. Dziecko faceta nie jest obciążeniem, wbrew pozorom daje plus do zajebistoścdi,

ponieważ jak ugrałeś dziecko, to jesteś kimś. Nie warto tego rozkminiać, dobry facet bierze wszystko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@fischer

Czy po rozwodzie za to z dzieckiem itp?

 

Bez problemu, kilka od rozstania sie z  wyobracałem, jedne na raz, inne na kilkanaście. Każdej mój status jest znany.

Nie żebym sie tutaj jakis szczególnie chwalił. Dziele się doświadczeniem.

 

 

@Brat Jan:

dokładnie tak! Rozwodnik z dziećmi to jak kawaler.

 

 

 

ad rem

Rozwodnik nie szuka mamy dla dzieci, nie szuka samicy beta, providerki zasobów, naprawiacza szafek. Stad i nie obciąża i nie generuje ryzyka.

 

EDIT

nie nazwałbym żadnej kobiety "loszką" mam dla nich szacunek, może to tłumaczy ich sympatię?

 

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.