Skocz do zawartości

Cewka podrażnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Heja banana. 
Cewka mojego banana jest dość podrażniona po pewnym mocnym ssaniu (ból już przy stosunku), utrzymuje się to ok. już miesiąca po. Jest lepiej, ale wraca. Denerwujące uczucie, jakbym miał siniaka na bananie w górnej części. Badania ogólne i wenerologiczne w porządku,a urolog powiedział, że to nic takiego. Ktoś z was mierzył się z czymś takim? Może jakieś pomysły na zdrowego banana? Próbowałem moczyć w rumianku, ale czy to nie zmywa flory bakteryjnej? Banan jest już dawno po obrzezaniu - zrobili ze mnie żydołaka.
comment_ivnNDkzTzlAM9iwojs1Q0C4cFdWUslqb

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moczyć w nadmanganianie potasu, mi pomogło w podobnej sytuacji. No i chyba dobrze by było zaprzestać stosunków do czasu aż krwiak się wchłonie jeśli faktycznie masz tam siniaka.

Edytowane przez Меня зовут Пётр
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuchło? Jakby żylak?

 

Może zakrzepowe zapalenie żyły prącia... zbyt długi (w czasie) wzwód przy częstej erekcji i może sie zdarzyć takie coś.

 

Jeśli to to, a nie wiem, bo zdjęcia nie wstawiłeś ? to lepiej sie tym zająć porządnie. Aspiryna w dawkach dla zawałowców (małe ale częste) + żel z heparyną.

 

? studentka medycyny kiedyś mi tak freda wytargała, że mi żylak wyszedł?... I jak to samica - popsuć potrafi, a naprawić już nie... 3tygodnie leczyłem... a jej podziekowałem za dalsze konsultacje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.