Skocz do zawartości

Nawrócenie feministki


Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext bardzo ciekawy film a to, co robiła ta pani podczas słuchania o problemach mężczyzn bardzo często ma niestety miejsce chociażby na forum. Plus dla niej za przyznanie się do tego i jeżeli faktycznie wyciągnęła wnioski z tego wszystkiego... no to brawo ona :D

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rnext napisał:

Przyznam się, że przecierałem oczy ze zdumienia. 

 

podobnie :)

 

Doskonale tu widać jak różnie można interpretować, naditerpretować, manipulować wypowiedzią, ukierunkowywać się na poglądy i być zamknięty na inne wytłumaczenia. Schematy zamknięte głęboko w społeczeństwie

Edytowane przez maVen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jak miło że ktoś wstawił napisy PL, będę rozpowszechniał gdzie się da, dzięki za wrzutkę. Dodam że Warren Farrell, który jest obecnie liderem ruchów na rzecz praw mężczyzn w USA był w przeszłości wieloletnim feministą. I to z górnej półki, nawet był kilkakrotnie wybierany na lidera czołowych organizacji feministycznych:

http://natemat.pl/132081,warren-farrell-byly-feminista-ktory-uczy-mezczyzn-ze-kobiety-nie-chca-rownosci-tylko-wladzy

 

Poza wydaniem książki "The Myth of Male Power" o której była mowa w filmie, wydał również ważną książkę "Why Men Earn More" gdzie doszczętnie rozprawia się z mitem "dyskryminacji płacowej" kobiet.

 

Jeśli idzie o kobietę, która odrzuciła feminizm a nawet zaczęła wspierać ruchy męskie, jest jeszcze Christine Damon, tu jej historia:

https://www.avoiceformen.com/feminism/why-yet-another-liberal-progressive-woman-abandons-feminism/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maVen

 

Już ugościliśmy ;), wydawnictwo Onepress, wydało to po polsku jako: "Dlaczego mężczyźni zarabiają więcej":

http://onepress.pl/ksiazki/dlaczego-mezczyzni-zarabiaja-wiecej-prawda-o-przepasci-plac-i-co-kobiety-moga-na-to-poradzic-warren-farrell,paygap.htm

 

A Kamil Cebulski zrobił prawie dwugodzinną prezentację na temat, między przedstawiając dane z tej książki, jak i z innych źródeł:

 

 

Zauważyliście też jak portal Natemat.pl jedzie po takich ludziach? Masakra co wyprawiają te mainstreamowe portale....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dobry ten artykuł w NaTemacie. Uderzające i potwierdzające jednocześnie, którym wyborem obecni partnerzy są dla pań są słowa Farrell'a:

Cytuj

Zapytałem {żonę} kiedyś, z jakim mężczyzną by była, gdybym umarł. Odpowiedziała, że obecnie łączy ją jakaś więź z kolegą z pracy. Wtedy wziąłem głęboki oddech.

 

Niestety autorka artykułu pojechała na koniec po bandzie klasycznego odrealnienia:

Cytuj

Z pewnością panowie mogą się czuć zagubieni i zdezorientowani. Jednak feminizm nie polega na dyskryminacji mężczyzn, a przypisywanie feministkom takiej łatki jest niesprawiedliwe. Feministki nie nawołują do wrogości wobec panów, tak są tylko przedstawiane.

Hahaha! "My tylko chcemy przejąć całkowitą kontrolę nad wami. Nie ma w tym ani cienia agresji. Przecież to wy jesteście agresorem i oprawcą. My tu same spokojne bidulki pokrzywdzone" :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne video, ponad 400 tys. wyświetleń

 

 

Trailer filmu "The Red Pill", ponad 600 tys.

 

Trzeba to będzie koniecznie obejrzeć. Taki film plus fakt, że zrobiła go kobieta, do tego jeszcze była feministka to jest przywalenie w feminizm o sile bomby neutronowej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Red Pill" jest do wypożyczenia na streamie Amazona za 0.99$ jak by co. 

 

BTW - zwróćcie w trailerze uwagę na nagłówki gazet, np ta z Time'a:

Cytuj

 

The Toxic Appeal of the Men’s Rights Movement

A growing movement driven by misogyny andresentment is pulling infrustrated men strugglingwith changing definitionsof masculinity. A men'sfitness columnist on why they should walk away.

 

Goebbels by się nie powstydził.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext dziwne że jakoś nasze forumowe panie się tym filmem oraz wątkiem nie interesują. Przecież rzekomo nie są takie jak nowoczesne i wyzwolone zachodnie kobiety, więc teoretycznie powinny zgodzić się z wnioskami do których doszła Pani z tego filmu. Tylko... tak jakoś... jak się patrzy na wypowiedzi w dziale o manipulacjach (kiedy jeszcze mogły się tam udzielać) i na dyskusje w rezerwacie pomiędzy samicami a mężczyznami, to dziwnie zalatuje właśnie feministyczną logiką dyskutowania... a to już jest smutne, bo oznacza to ni mnie ni więcej tyle, że w naszym kraju wcale nie jest tak różowo, jak kobiety chciały nam wmówić.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext tezy wygłaszane przez Panią Cassie Jaye są nie na rękę samicom, więc scenariusze są następujące:

01. Temat zostanie zignorowany tak jak by nigdy nie istniał.

02. Temat powstanie, ale zamiast skoncentrować się na problemie będzie odwracanie kota ogonem, manipulacje i przedstawienie siebie w jak najbardziej korzystnym świetle = wybielanie po całości.

03. Zamiast merytorycznej dyskusji będzie miała miejsce sytuacja wspomniana przez Panią Cassie Jaye, czyli ciężar rozmowy zostanie przeniesiony na mężczyzn i będzie podkreślane jacy to oni są be i nie doceniają pewnych kwestii, a kobiety zostaną zaprezentowane w gloryfikowany sposób.

 

Owe opcje są oparte na podstawie standardowych akcji w rezerwacie, gdzie po przedstawieniu problemu lepiej było go zbagatelizować i na przykład stwierdzić, że ma miejsce rewolucja kulturowa więc wszystko jest ok. Dowody takiego zachowania znajdują się w owym dziale, a poza tym jak wiadomo dla pań ważniejsze jest usprawiedliwianie chociażby swojego złośliwego i spierdolonego zachowania zamiast zmienienia go, bo tak ;)

 

Przykro mi drogie panie, możecie pisać jakie to nie jesteście, ale wasze zachowanie nie koreluje z waszymi słowami. I dlatego mówi się, żeby nie patrzeć na to, co kobieta mówi, tylko na to, co robi albo czego nie robi.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext a ja czekam na hejty, uszczypliwości, życzenie mi bezpłodności i inne ataki personalne, bo to przecież kwintesencja mądrej nowoczesnej i wyzwolonej kobiety... ale przecież one niby takie jak te zachodnie nie są :>

 

A i taka mała rada dla pań. Zamiast pierdzielić jakie to wspaniałe nie jesteś to lepiej poświęćcie czas i energię na to, aby stać się takimi jak mówicie... o ile potraficie wywalić z głowy feministyczne spaczenie :>

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat pozostanie przez panie zignorowany bo nie rozumieją tego lub nie potrafią tego zrobić, zresztą ze względu na ich naturę i szeroko zakorzenione wzorce nawet jak coś napiszą moim zdaniem nie będą na tyle wiarygodne aby dalej ciągnąc jakakolwiek z nimi dyskusje merytoryczną. One zawsze są ok gdy nie naruszamy ich strefy komfortu a tu niestety wnioski i sama analiza burzy ich elementarne podstawy egzystencjalne i podejście do tematu facetów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext @maVen temat powstał, ale zgodnie z moimi przewidywaniami w takiej formie, żeby poddać w wątpliwość działania Cassie Jaye... no bo wiecie, trzeba zasiać ziarno niepewności i promować bierność i brak zmiany w zachowaniu loszek i przedstawić te, które odrzucają feministyczne spierdolenie jako te złe. No po prostu cudowny pokaz tego, na czym paniom najbardziej zależy, czyli bronieniu swojego interesu i swoich przywilejów :>

 

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam, że Cassie Jaye może mieć teraz przesrane. Przypomnę co spotkało taką Eric Pizzey

 

To samo było z Esther Vilar, autorką książki "Manipulated Man":

http://www.tokfm.pl/blogi/konserwa/2017/03/feminizm_genderowy_jako_ideologia_totalitarna_esej/1?b=1&order=najnowsze
 

Cytuj


- Nazywano panią seksistką i faszystką, a feministki obrzuciły panią za tę książkę zgniłymi jajami - mówię, a Vilar się uśmiecha.- Wszystko robiły - wspomina. - Zniszczyły biuro mojego wydawnictwa w Norwegii, wybijając w nim szyby. A szyby w moim domu w Niemczech zamalowały trupimi czaszkami. W bibliotece w Monachium cztery młode kobiety zawlokły mnie do toalety i tam ciężko, do krwi pobiły. Jak miałam gdzieś odczyty czy spotkania autorskie, zawsze była przy tym policja. Miałam wtedy małego synka – Martina. I po kolejnym napadzie na mój dom w Monachium w ciągu jednego dnia zdecydowałam o porzuceniu Niemiec i przeprowadzce do Szwajcarii, bałam się, że rzeczywiście wydarzy się coś strasznego.

 

 

Polecam zresztą przeczytać cały artykuł. Feminizm = terroryzm. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu obejrzałem cały film Cassie Jaye, The Red Pill. Naprawdę świetny dokument. Pokazuje jakimi problemami zajmuje się MRA, czyli Ruch na rzecz mężczyzn. Bardzo dobrze się ogląda, są wywiady i z członkami MRA, jak i z feministkami. Polecam, jest również wersja z polskimi napisami.

 

Kiedyś uważałem podobnie, tak jak to głoszą media głównego nurtu. Że kobiety mają gorzej, są uciskane przez mężczyzn, którzy trzymają całą władzę. Ten film otwiera oczy na wiele spraw, pokazuje świat z drugiej strony. Pozycja obowiązkowa dla każdego, zwłaszcza dla tych, którzy tkwią głęboko w matrixie spraw męsko-damskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem ten film, można go znaleźć na "ciemnym warezie" z napisami PL ;). To jest naprawdę kawał dobrej roboty. Przede wszystkim film jest zrobiony bardzo profesjonalnie. Mamy wywiady zarówno z działaczami MRA, jak i feministkami. Autorka jest bardzo miła, uśmiechnięta, otwarta na dyskusję. Fajne są te wstawki z video pamiętnika jak przedstawia swoje rozkminy, wnioski. refleksje. No i film przedstawia masę faktów, bezcenna wiedza. 

 

Polecam również wstawkę na temat od jednej z najfajniejszych jutuberek ShoeOnHead:

 

Polecam także poczytać komentarze pod filmikiem, bardzo ciekawe rzeczy ludzie piszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.