Skocz do zawartości

Antyfeminiski - kobiety pełne współczucia, czy manipulatorki?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Arrinera napisał:

obieta ma się doskonalić w tym sensie by pozostać szczupła i fit dla samca :>

Nie, warto dbać o to by być jak najdłużej zdrowym i sprawnym. Dla siebie i własnego komfortu życia. Poczytaj sobie co to ATP i w jaki sposób powstaje. Miło się przeglądać w oczach pełnych pożądania ale to gratis. 

 

9 godzin temu, Arrinera napisał:

 zainteresowania mają jej dodawać uroku, wyzwania dodają męskości

To właśnie zainteresowania sprawiają ,że mężczyźni traktują cię inaczej niż multifunkcjonalne mięso. W ten sposób ludzie gromadzą się i chcą ciebie słuchać. A wyzwania ogólnie kształtują charakter i podnoszą twoją samoocenę więc pochlebstwa i uwaga innych już tak nie działa.

 

9 godzin temu, Arrinera napisał:

To facet ma mieć umiejętności, a kobieta ma ogarniać potrzeby innych.

Takie podejście sprawia ,że człowiek staje się głupią gąską i służką. Służbę się wymienia jak jest zepsuje bądź jest nieudolna. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arrinera napisał:

 

Nie ma potrzeby upodabniać się do facetów. :> Kobieta ma się doskonalić w tym sensie by pozostać szczupła i fit dla samca :> zainteresowania mają jej dodawać uroku, wyzwania dodają męskości. To facet ma mieć umiejętności, a kobieta ma ogarniać potrzeby innych.

 

 A jak narzekają... widocznie zabrakło samca, który by wykorzenił złe nawyki. :D

1. Ne upodabniać, tylko pracować nad sobą.

2. Szczupła, fit, a przedewszystkim zdrowa, to kobieta powinna być dla siebie.

3. Wyzwania motywują do działania, a większość kobiet chciałaby nic nie robić, ale mieć profity:)

4. Mężczyzna ma umiejętnośći, ale kobieta też powinna coś umieć, przez to mogłaby go wspierać.

5. Złe nawyki to kobieta powinna sama wykorzenić, a nie czekac na samca:)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o to, że forum pełne jest bezcennych rad odnośnie tego, jak sobie radzić z kobietą, a mało na nim sposobów, jak kobieta ma sobie sama z sobą radzić. Panów jak najbardziej naśladować możemy i może nawet jest to jakaś droga do szczęścia. Pytanie tylko, czy przypadkiem dbanie o siebie i swoje ambicje dla siebie i swojej satysfakcji nie jest podstawą filozofii silnej niezależnej kobiety, która "potrzebuje mężczyzny, jak ryba roweru"? Samcy uczą się tutaj, jak być silnym, ambitnym i nie uzależniać się od płci przeciwnej, kobieca wersja tego postępowania brzmi niebezpiecznie blisko niektórych feministycznych haseł (jak ktoś się sprzeciwia tylko ostatniej trzeciej fali feminizmu to może go to nie obchodzić).

Wydaje mi się, że kobieta powinna rozwijać się w innych kierunkach niż mężczyzna i ciężko tutaj znaleźć informacje dotyczące tego, co dokładnie robić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox aż mam ochotę zakrzyknąć: "Niech żyje rewolucja kulturowa promująca bierne siedzenie na dupsku pośród kobiet, albowiem to facet ma wszystko umieć a nie samica! Loszka ma tylko złapać faceta na dzieciaczka żeby mogła leżeć, ładnie pachnieć, zrzucać wine samca o wszystko i ciągle szukać wymówek żeby tylko nie pracować nad sobą! Cóż za piękna rewolucja i piękny pokaz kobiety nowoczesnej i wyzwolonej!"

 

Tyle tylko, że taki obraz współczesnych kobiet jest taki jakiś... taki... taki... odpychający i zniechęcający do interakcji. O ile kobiety z krajów azjatyckich jadą na takim samym sofcie jak cała reszta, tak u nich przynajmniej są promowane pewne wartości, które są jednak znacznie bardziej atrakcyjne niż to, co mamy w zrewolucjonizowanej Europie ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 13:37, Aniania napisał:

Wydaje mi się, że kobieta powinna rozwijać się w innych kierunkach niż mężczyzna i ciężko tutaj znaleźć informacje dotyczące tego, co dokładnie robić.

 

Szukasz głosu poza Tobą, wydaje mi się, że obecnie to jest największy problem. 

 

Polecę Ci na początek technikę relaksacji wg Jacobsona (np. http://relaksacja.pl/relaksacyjne/relaksacja_mii.html). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dzisiaj wspomniany filmik przedstawiający nawróconą feministkę, Cassie Jaye.

Nie bardzo wiem z czym miałabym się tam nie zgadzać? Biały, heteroseksualny mężczyzna (a najlepiej jeszcze chrześcijanin) ma pod górkę na każdym kroku - doskonale o tym wiem. Najbardziej uderza we mnie dyskryminacja ojców oraz totalnie absurdalny obowiązek płacenia alimentów jeśli w ciagu pół roku nie zaprzeczy się ojcostwu - pisałam o tym na forum niejednokrotnie. Pomijając już uczucia ojców (wybacznie brutalne sformułowanie) to szkoda mi najbardziej dzieci, które bardzo tracą na ograniczaniu kontaktów.

 

Jednocześnie jednak kiedy pani mówiła o tym, że to nic złego powiedzieć, że wszyscy ludzie zostali urodzeni przez kobiety, z tyłu głowy już miałam hasła z forum "to cel biologiczny, a nie osiągnięcie" :] BTW, ciekawe jakie myśli zrodziły by się w jej głowie gdyby usłyszała takie hasło? :> 

 

Padło też pytanie o to dlaczego kobiety nie wspierają finansowo forum. Nie wiem jak koleżanki, ale jeśli chodzi o mnie to fakt, że mogę się wypowiadać tylko na niewielkiej jego części skutecznie mnie do tego zniechęca. Myślę, że panowie w analogicznej sytuacji również byliby powściągliwi ;) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arrinera kwestia nienawiści i pogardy do kobiet została rozwiana w poniższym wątku. Ponadto starsi użytkownicy uczą nowych, że nie powinni żywic takich emocji względem samic. Oprócz tego @Stulejman Wspaniały w ostatniej audycji podkreślał, że nie pochwala nienawiści wobec kobiet i użytkownicy którzy będą do niej zachęcali zostaną odpowiednio potraktowani.

Nie rozumiem skąd ciągle ta sama śpiewka o nienawiści skoro stanowisko, Guru, moderatorów oraz stałych użytkowników jest w tej kwestii jasne i było wielokrotnie potwierdzone w różnych wątkach.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arrinera napisał:

Nowi na forum czują żal albo nienawiść do kobiet. Jakbyś została zgwałcona i szła z tym na policję wolałabyś, żeby sprawę przyjęła babka czy facet? To forum jest głównie dla mężczyzn, jak tematy były wspólne nie dało się tego czytać.

 

Spoko, właściciel forum ustala takie zasady na jakie ma ochotę, odpowiedziałam tylko czemu ja nie będę tego wspierać finansowo :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - bliskiej mi osobie (kobiecie) pokazałam audycje Marka. Kilka posłuchała...przytoczę mnie więcej naszą rozmowę:

 

Ona : Ty nadal słuchasz Marusia ?

ja: Tak, nawet kupiłam książkę.

Ona: Oszalałaś ?! To nasz wróg !!!  (pominę epitety...)

(Koleżanka jest ogarnięta: 4 fakultety, biegła znajomość 2 języków, sporo czyta książek), 5/10 w wyglądu, jest w związku).

....

ja: przecież On(Marek) nic szczególnego nie mówi ...badania DNA na ojcostwo, rozdzielność majątkowa. Czy chciałabyś aby Twojego syna jakiś pasożyt wykorzystał ? Badania DNA owszem może takie trochę nietaktowne, ale postaw się na miejscu gościa który wychowywać ma nie swoje dziecko? Czy to jest ok?

Ona : No oszalałaś ! Ty pilnuj lepiej swojego interesu i nie promuj tego. Po czyjej stoisz stronie ? Ty lepiej myśl aby się dobrze ustawić, a nie marnuj czasu na te herezje. Dobrze ci radzę, abyś nie żałowała. On (Marek) szuka frajerki ...

 

Poruszyłam z kilkoma kobietami temat badań DNA ...żadna tego nie popiera. Rozwalił mnie tekst jednej : "No ale badania są takie drogie":D

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rnext napisał:

@catwoman ależ my tu wiemy że każda kobieta, zawsze znajdzie dobre uzasadnienie każdej swojej decyzji ;>

 

Jak rozumiem Ty wpłaciłbyś dotację na forum kobiet? :)

Uzasadnienie jest jasne - mogę brać udział w max 5% forumowych dyskusji. Wątpię by któryś z panów chciał przykładowo wspierać finansowo grę w którą może grać tylko w wersji demo i obserwować jak inni grają w pełną wersję ;) 

Co innego książki Marka - tutaj dostaję pełnowartościowy produkt i wiem za co płacę, nawet jeśli pozycja skierowana jest do mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Znam ich sporo. Akurat ta z  którą przytoczyłam rozmowę ma buzie aniołka i wzbudza sympatię.

 

Przypomniała mi się lekcja z "zaradności":

 

Koleżanka mojej siostry była na zakupach ze swoją matką (matka jest żoną konsula), dziewczynie spodobały się drogie buty, a że nie miała kasy, poprosiła matkę aby jej je kupiła. Usłyszała: - Znajdź sobie męża! Niech ci kupi. Jak ty sobie w życiu poradzisz!?

(oczywiście matka sobie zrobiła spore zakupy, a córka tylko towarzyszyła)

 

Matka wcale nie wpadła na to, aby córka sobie zarobiła na te buty..nie (dziewczyna aktualnie ma dziecko z gościem który odziedziczył spory majątek, oczywiście była "wpadka").

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Smerfetka napisał:

nie wpadła na to, aby córka sobie zarobiła na te buty..nie (dziewczyna aktualnie ma dziecko z gościem który odziedziczył spory majątek, oczywiście była "wpadka").

 

No tak, bo to zbyt duży wysiłek dla neuronów. Aż mi wstyd za takie reprezentatki wspólnej płci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wstyd:(

Powiem Ci, że moja młodsza siostra ma kilka psiapsiółek i mam sprawozdania prawie z "pierwszej ręki". Aparatki są niezłe.

 Już o akcjach jak "wpaść" nie wspomnę (oczywiście mówię o dziewczynach po uniwersytetach oczywiście humanistycznych, jedne są z tzw. dobrych domów a niektóre wyrwały się z małej wsi/biedy) aby uzyskać albo ślub albo wysokie alimenty.

 

Matka uczy córkę ...ojciec rozpieszcza córkę dając jej to co chce..ucząc że "jej się należy". Koło się zamyka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Sandman nie ma paranoi ?.

Bardzo chłodno , analitycznie i trafnie ocenia sytuacje kraju w którym żyje .

Kobiety w Kanadzie już dawno zorietowały się że  MGTOW to dosłownie kopalnia Samców Alfa .

To tak troszeczke jak z paniami na naszym forum ?.

KAŻDY MGTOW którego znam jest niezle w życiu ustawiony lub jest na dobrej drodze do tego.

Kobiece ruchy antyfeministyczne, tak ,należy popierać ale trzeba mieć do nich sporo dystansu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red_Pill co do ruchów antyfeministycznych to pisałem już, że te kobiety mają taki sam podstawowy soft jak reszta, ale najwyraźniej postanowiły wywalić ten dodatkowy feministyczny i wrócić do korzeni, a to już coś ;)

 

@kryss dlatego nie należy patrzeć na to, co kobieta mówi, tylko na to, co robi ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.