Skocz do zawartości

Aloha, a lochy do lochów!


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem już tu sporo czasu, a nie przywitałem się jeszcze wszem i wobec, więc spieszę by faux pas wymazać. Szeregi Bractwa zasiliłem wraz z powstaniem tego forum, niewiele pełni księżyca wcześniej trafiając na SamczeRuno. Nieznajomy dobry człowiek wskazał ten adres na blogu NaDopaminie w spisie stron wartych odwiedzenia w komentarzu do jednego z wpisów. Będąc szczeniakiem swoje przeżyłem, chociaż bardzo długo wierzyłem, że "bo to zła kobieta była". Przebłyski pojawiały się już wcześniej przy okazji odwiedzin na innym forum (dzięki drifter za otworzenie mi oczu!), chociaż dopiero twórczość Marka otworzyła mi szeroko umysł na tematykę (nie tylko) związków na linii Wenus - Mars. Jestem wdzięczny losowi, że tu trafiłem, Markowi, że robi to co robi i każdemu z Was z osobna kto dzieli się swoim doświadczeniem i  wiedzą. Obecnie jestem młodym wilkiem, który mimo zbliżających się trzech xxx na karku wciąż szuka swojej drogi w życiu. Kobiety lubią przypinać mi łatkę szowinistycznej świnii, a ja najzwyczajniej nie trawię hipokryzji, która głównym jest orężem wojującego feminazizmu stąd też szyderczy tytuł wpisu. Mnie natomiast trawi status neokolonialny mojej ojczyzny, wszak wychowałem się w poczuciu dumy z bycia Polakiem. Podejrzewam, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim znajdę, ale złapałem już właściwy trop. Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia - mojego fajnego wilczka to Ty jeszcze nie widziałaś  :lol:

 

Brzytwa - wilk przy całej swojej wieloznaczności jest dla mnie także symbolem utraconej przez jakże wielu mężczyzn siły charakteru. Nie sądzę, by w przyrodzie wśród tych pięknych stworzeń odnotowano przypadek samca zdominowanego przez samicę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.