Skocz do zawartości

Nazywanie swoich Dusz


rumak

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie do osób które wierzą, że mają duszę. Nazywacie je jakoś ? Nazwy przychodzą wam same na myśl czy może One wam jakoś to podpowiedziały ? Przyznam, że już za dzieciaka nazwałem swoją duszę. Wtedy jeszcze nie wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi, ale wiedziałem, że muszę ją jakoś nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lubie zwracać się do Wyższego Ja poetyckimi zwrotami, które przychodzą mi do głowy. Nawet nie wiem dlaczego. Po prostu dzięki temu czuję, że rozmowa jest bliższa/ szczersza i wypełnia mnie szczęście. Do podświadomości zwracam się bracie/braciszku często wyobrażam go sobie jako małego chłopca. Łatwiej mi tak tłumaczyć mu pewne rzeczy i zagadnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak wprost. Wyższe Ja - Władysław (Jagiełło :-) ), Niższe Ja - Sabina (Sabina jest lesbijką i lubi kobiety tak jak ja :-) ), mój najlepszy przyjaciel - Władimir Put In (to nazwisko tak specjalnie napisane :-) ). Jeżeli chodzi o sam temat, to oczywiście wszystko dla jaj się robi, ale nieraz jak nikt nie widzi, to można sobie w takim "elitarnym" gronie podyskutować nawet. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jak nazwiecie tą drugą część siebie- Wyższe Ja czy anioł stróż. Liczy się tylko efekt. Kiedy rozmowa pomaga lub wasze prośby są spełniane, jeśli czegoś naprawdę potrzebujecie, a nie że bo mi się należy lub to chcę...  Najlepiej po prostu wsłuchać się w siebie i usłyszeć czego się boimy, czy co nas cieszy i co chcemy robić w życiu. Rozwój duchowy jest bardzo prosty w założeniu, ale przerabianie emocji i nauk często już nie... Każdy ma swoje tępo w drodze do absolutu, czy jak ktoś sobie to nazwie :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.