Skocz do zawartości

Podświadoma zemsta na kobietach


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś czytałem wywód jakiejś pani doktor (chyba feministka, ale nie jestem pewien), która uważała, że naturalnie mężczyzna powinien się wiązać ze starszą kobietą, a nie młodszą, lub rówieśniczką, za argument podawała właśnie badania dotyczące temperamentu, chyba nawet sama takie robiła, przecież była jakimś tam naukowcem. I dziwiła się, że ludzie dziwnie się na nią patrzą jak idzie ulicą ze swoim sporo młodszym chłopakiem.

 

Nie wiem co o tym myśleć. Chyba udam, że tego nigdy nie przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to z tymi latami na karku jest ale do 35 roku życia byłem niewidoczny dla 99% kobiet. Od mniej więcej 36 nie mam problemu aby poznać bliżej 19 - 21 letnia kobietę. Wiec twierdzenie że jest się w tym wieku nieatrakcyjnym dla kobiet to nie do końca jest prawdą.

Nie jestem milionerem. Nie mam bogatych rodziców. Jeżdżę 14 letnim autem na gas. Mam państwową robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Nie ma to jak próba wciśnięcia ładnej bajeczki a do tego wmówienia, że życie około czterdziestki się kończy :>

 

Gdyby 40stka to był taki super i idealny wiek dla faceta, to sportowcy zaczynaliby wtedy swoje kariery, a nie je kończyli :>

 

26 minut temu, Johnsons napisał:

Kiedyś czytałem wywód jakiejś pani doktor (chyba feministka, ale nie jestem pewien), która uważała, że naturalnie mężczyzna powinien się wiązać ze starszą kobietą, a nie młodszą, lub rówieśniczką, za argument podawała właśnie badania dotyczące temperamentu, chyba nawet sama takie robiła, przecież była jakimś tam naukowcem. I dziwiła się, że ludzie dziwnie się na nią patrzą jak idzie ulicą ze swoim sporo młodszym chłopakiem.

 

Nie wiem co o tym myśleć. Chyba udam, że tego nigdy nie przeczytałem.

 

No cóż, z moich obserwacji starsze kobiety lepiej się ruchały niż te młode, miały większą chęć i były bardziej otwarte na rożne eksperymenty i perwersje. W ogóle dla takiego młodziana co dopiero zaczyna życie seksualne 30stoparoloetnia kobieta jest najlepszym doświadczeniem na start. W ogóle nawet powoli w mojej opinii wchodzi trend, gdzie kobiety wolą polować na młodszych facetów, gdyż ich rówieśnicy najczęściej nie dotrzymują im kroku w łóżku. 

 

13 minut temu, maVen napisał:

Nie wiem jak to z tymi latami na karku jest ale do 35 roku życia byłem niewidoczny dla 99% kobiet. Od mniej więcej 36 nie mam problemu aby poznać bliżej 19 - 21 letnia kobietę. Wiec twierdzenie że jest się w tym wieku nieatrakcyjnym dla kobiet to nie do końca jest prawdą.

Nie jestem milionerem. Nie mam bogatych rodziców. Jeżdżę 14 letnim autem na gas. Mam państwową robotę. 

 

To jest w dalszym ciągu wyrywanie na kasę, gdyż rówieśnik takiej 19stki z reguły nie ma jeszcze prawa jazdy, mieszka z rodzicami, zdał dopiero maturę i jedyną robotę na jaką go stać to mcdonald  lub ochrona :D Czyli to co pisałem post wcześniej. A że do 35 lat byłeś niewidoczny dla kobiet może wynikało, ze zwykłej nieznajomości zasad gry, białorycerstwie i wszystkich błędach jakie popełniałeś w młodości?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Bracia nadszedł czas na bajeczkę o tym, jak to mężczyzna lepiej wyjdzie na tym, jak się będzie interesował kobietami starszymi od siebie. Ot takie loszkowe pierdololo połączone z tym, że młodsze są niby gorsze w łóżku albo że jak samiec interesuje się młodszymi od siebie to podchodzi to pod pedofilię. Ach ta ponowna pocieszna próba wciśnięcia matrixowego spierdzielenia tak bardzo wygodnego dla nowoczesnych i wyzwolonych kobietek :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorund świat męski to nie tylko sport...Wszystko zależy od prowadzenia się, są mężczyzni w wieku 40 lat którzy mówiąc kolokwialnie oklepali by pół rurkowego osiedla w wieku 20-25 lat...

 

Mi do czterech ''paczkek'' brakuje lekko ponad dyche, ale szczerzę mówiąc nigdy nie czułem się tak silny i mocny jak teraz, własciwie im jestem starszy tym mocniejszy, nigdy nie wróciłbym do wieku w którym miałem 19 czy 20 lat...:)

Więc wszystko jest kwestią podejścia, samodyscypliny, bo sądzac po młodym pokoleniu ich prowadzeniu sie, sposobie bycia i mentalności, daję sobie nogę uciąć że w wieku 40 lat conajmiej połowa z nich będzie się leczyć fizycznie i psychicznie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, HORACIOU5 napisał:

A teraz Bracia nadszedł czas na bajeczkę o tym, jak to mężczyzna lepiej wyjdzie na tym, jak się będzie interesował kobietami starszymi od siebie.

 

Jeśli jest młodym mężczyzną to taka starsza może być dla niego dobrą nauczycielką i materiałem, na którym sobie poćwiczy różne rzeczy, na więcej sobie przy takiej pozwoli i zostanie wprowadzony w życie seksualne. Poza tym nie jest to moje widzimisie, tylko chłopcom często podobają się starsze, stąd powstały takie terminy jak milf.

 

21 minut temu, HORACIOU5 napisał:

 Ot takie loszkowe pierdololo połączone z tym, że młodsze są niby gorsze w łóżku

 

Pod względem doświadczenia i często techniki są gorsze od starszych koleżanek.

 

21 minut temu, HORACIOU5 napisał:

 albo że jak samiec interesuje się młodszymi od siebie to podchodzi to pod pedofilię.

 

W którym miejscu napisałem, że coś podchodzi pod pedofilię?

 

21 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Ach ta ponowna pocieszna próba wciśnięcia matrixowego spierdzielenia tak bardzo wygodnego dla nowoczesnych i wyzwolonych kobietek :>

 

Ponowna próba? To ile już tych prób było? :D

 

 

@Assasyn Sport jest najlepszym wyznacznikiem kondycji, wydolności i przydatności samca zależnie od wieku. Co z tego że jakiś 40letni rozbójnik oklepałby jakiegoś strachliwego chłopca co nigdy się nie bił? Jego 25letnia wersja za to bez trudu oklepałaby jego po ryju i o to w tym chodzi. I cieszę się, że się zgadzamy :) czyli że w wieku 40lat co najmniej połowa młodych przy ich prowadzeniu, będzie musiała się leczyć. Czyli tak jak pisałem, że po 40stce to już zaczyna być słabo i młodość to jednak młodość.

Edytowane przez Jorund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie jest takie proste - 40-tki i owszem, są chętniejsze ogólnie na seks, bo czują że kończy im się uroda, ale ciało 40-tki - nawet zadbanej - to często ruina. I co z tego że chce się kochać, jak zwisają jej piersi, z ust i krocza nie pachnie brzoskwinką, oraz pojawiają się żylaki na nogach?

 

Co mi po chęciach, jak podniecenie starym ciałem będzie małe? Miałem wiele milfów tylko dlatego, że były ŁATWO DOSTĘPNE. Piękne, młode, pachnące dziewczyny kopulować ze mną nie chciały, bo wolały ustawionych.

 

Natomiast młody chłopak chcący się doskonalić w sztuce seksu, 30-tka jak najbardziej; gorzej jak ta się zakocha i zajdzie z nim w ciążę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jorund napisał:

Gdyby 40stka to był taki super i idealny wiek dla faceta, to sportowcy zaczynaliby wtedy swoje kariery, a nie je kończyli :>

 

Największa wydolność organizmu jaką możesz uzyskać to 40 - 55 jak już wspomniałem :> Więc możesz być w łóżku maratończykiem. Więc zamiast 3 x po 5 minut możesz turlać niewiastę np. przez godzinę lub dłużej ;) 

 

Jak Glux gdzieś zauważył najlepsze wyniki w sportach siłowych 35 - 40 więc jeśli gustujesz w paniach 40+ z dużą nadwagą, to będzie dla ciebie idealny wiek. Wypchnąć 120 kilo loszki do góry to niezły wyczyn :lol: 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jorund napisał:

W którym miejscu napisałem, że coś podchodzi pod pedofilię?

 

A czy gdzieś napisałem, że Ty to napisałaś Jorudnko? Bo widzisz, tam jest wyraźnie napisane, że jedno pierdololo łączy się z drugim pierdololo i wychodzi z tego jedno wielkie loszkowe wciskanie kitu wygodne dla obecnych nowoczesnych i wyzwolonych kobietek. No ale nie krępuj się Jorundko, czekamy na kolejną zabawną bajeczkę no i oczywiście zakrzywianie rzeczywistość. Śmiało próbuj dalej. Przynajmniej jest śmiesznie :>

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Największa wydolność organizmu jaką możesz uzyskać to 40 - 55 jak już wspomniałem :> Więc możesz być w łóżku maratończykiem. Więc zamiast 3 x po 5 minut możesz turlać niewiastę np. przez godzinę lub dłużej ;) 

 

Jak Glux gdzieś zauważył najlepsze wyniki w sportach siłowych 35 - 40 więc jeśli gustujesz w paniach 40+ z dużą nadwagą, to będzie dla ciebie idealny wiek. Wypchnąć 120 kilo loszki do góry to niezły wyczyn :lol: 

 

Co 40-55 jak już wspomniałeś? Chodzi ci o wiek? :D Maratończykiem to możesz być w łóżku po pierwsze jak masz kondycję, a po 40stce i przy obecnym trybie życia takich panów to już kondycja jest ale szczątkowa.

Nie obchodzą mnie wyniki siłowe jakichś parasportów typu kulturystyka, które nigdy nawet nie wejdą w skład dyscyplin na igrzyskach olimpijskich. Za to sportem jasno mówiący o wynikach siłowych jest podnoszenie ciężarów :) Na ostatnich igrzyskach w Rio był tylko jeden mistrz po 30stce a w ogólnie na pudle to oprócz niego nie widziałem nikogo starszego, wszyscy głównie urodzeni pod koniec lat 90tych. Sporty typowo wydolnościowe i kondycyjne jak boks olimpijski, można za to uprawiać tylko do 40 roku życia. Przed rewolucją w Aiba można było nawet krócej bo do 34 lat. Po tym wieku bokser ma już tendencję mocno zniżkową. Kariera piłkarska też trwa ma maksymalnie do lat 40. W lidzie angielskiej jest nawet rekord. Najstarzy grający piłkarz miał 43 lata, natomiast najstarszy strzelec bramki to Teddy Sheringham gdy miał lat dokładnie 40 :)

 

25 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

To wszystko nie jest takie proste - 40-tki i owszem, są chętniejsze ogólnie na seks, bo czują że kończy im się uroda, ale ciało 40-tki - nawet zadbanej - to często ruina. I co z tego że chce się kochać, jak zwisają jej piersi, z ust i krocza nie pachnie brzoskwinką, oraz pojawiają się żylaki na nogach?

 

Co mi po chęciach, jak podniecenie starym ciałem będzie małe? Miałem wiele milfów tylko dlatego, że były ŁATWO DOSTĘPNE. Piękne, młode, pachnące dziewczyny kopulować ze mną nie chciały, bo wolały ustawionych.

 

Natomiast młody chłopak chcący się doskonalić w sztuce seksu, 30-tka jak najbardziej; gorzej jak ta się zakocha i zajdzie z nim w ciążę.

 

Tak samo i u 40stolatka jest to często ruina :D Obwisły brzuch, zęby w rozsypce, łysy, żylaki na nogach i wyrywanie blachar na hajs.

 

Dla takich młodych tacy starzy też są łatwo dostępni :D Wystarczy ze taka palcami pstryknie i już będzie taki leciał z wywieszonym jęzorem bo młode ciałko i wiek to nawet jak z ryja taka sobie to jednak się liczy że młodsza. Natomiast jej równieśnik samiec alfa niekoniecznie :)  tylko będzie celował w królową balu. Czy wszystkie młode i piękne kopulują tylko z ustawionymi po 40stce? No chyba nie. Więc nie tylko kasa się liczy. Czasami są po prostu lepsi, przystojniejsi, bardziej wysportowani samce, którzy je kręcą. 

 

Dokładnie :) Dla młodego chłopaka chcącego sobie poćwiczyć i nabrać doświadczenia.

 

28 minut temu, HORACIOU5 napisał:

 

A czy gdzieś napisałem, że Ty to napisałaś Jorudnko? Bo widzisz, tam jest wyraźnie napisane, że jedno pierdololo łączy się z drugim pierdololo i wychodzi z tego jedno wielkie loszkowe wciskanie kitu wygodne dla obecnych nowoczesnych i wyzwolonych kobietek. No ale nie krępuj się Jorundko, czekamy na kolejną zabawną bajeczkę no i oczywiście zakrzywianie rzeczywistość. Śmiało próbuj dalej. Przynajmniej jest śmiesznie :>

 

Ojej skoro jestem dla ciebie loszką, to nie Jorundnko tylko wolę bardziej zdrobniale: Jorundzio :) 

 

26 minut temu, Assasyn napisał:

@Jorund przydatności do czego?

 

Do wszystkiego od czego zależy forma fizyczna. Do podnoszenia ciężarów, walki, biegu, sexu, kopania, odbijania, rzucania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 21.07.2017 at 6:34 PM, Jorund said:

Nie do końca się zgadzam. Kobietom chce się ruchać po 40stce tak samo ja przedtem, a może nawet i bardziej. Istnieje teoria, według której najlepiej dopasowane temperamenty są gdy baba jest z 10 lat starsza.

Co do facetów po 40stce to wątpię by temperament ich był taki sam gdy byli młodsi. To w większości już są panowie z brzuszkiem, skupieni na robocie, rozleniwieni, w pewnym sensie zniszczeni lub mocno naruszeni przez życie, przez co sex jest w ich przypadku utrudniony nawet ze względów technicznych.

 

Tez powiem jak niedawno komus innemu ze za duzo naczytales sie teorii.

Kobietom ZAWSZE chce sie ruchac ale tylko z facetem co jest ich marzeniem.

Sranie w banie z "po 40-ce" i cala reszta.

Poza cala reszta - po tym ocenia sie kobiete ze przy niej facetowi STAJE,

To test na baby. One maja swoje testy, my ten:

Jesli przy niej ci staje - ta baba jest dla ciebie,

Po 40-ce, 50-ce, 18-ce - to sie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.