Skocz do zawartości

Sensowny trymer


mateoleo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam jakiegoś Phillipsa dorwanego na farta z promocji, ale po roku już chodzi głośno jak traktor :D Fryzjer polecał mi z takich w miarę tanich FOXa. W salonie widziałem, że tego używają i innych już mocno droższych.

Przycina dużo fajniej i jest bardziej poręczne niż to co ja mam. Jak będę wymieniał to pewnie na to.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mam tej golarki. Tylko rozważam zakup OneBlade ze względu na to, że teraz używam trymera i z zwykłej golarki Braun na folii. Czasem golę się na gładko, ale przeważnie zostawiam taki krótki zarost kilku dniowy. Jedynie martwi mnie trwałość tego ostrza. Producent zapewnia 4 miesiące przy dwóch pełnych goleniach w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupie tego philipsa bo juz dano coś takiego szukałem na portalu aukcyjnym jest za ponad 100 wiec chuj nie pieniądz ale to dopier koniec września bo bede w rozjazdach soon.  A i mogę  podzielić sie wrażeniami. Chyba ze ktoś juz kupił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Dziś kupiłem tego OneBlade, ale wersję z QP2530/20, bo ma lepszy akumulator litowo-jonowy i cztery nakładki. Cena 159 zł z przesyłką na oficjalnym sklepie Phillipsa na allegro. Myślę, że w tym tygodniu paczka dojdzie, to zdam relację jak się to użytkuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.08.2017 o 09:59, Doggie napisał:

@zuckerfrei Dziś kupiłem tego OneBlade, ale wersję z QP2530/20, bo ma lepszy akumulator litowo-jonowy i cztery nakładki. Cena 159 zł z przesyłką na oficjalnym sklepie Phillipsa na allegro. Myślę, że w tym tygodniu paczka dojdzie, to zdam relację jak się to użytkuje.

Nie, to u mnie taka golarka z jednym ostrzem zupełnie odpada. Trymer, który kupiłem jest spoko, bo jak chcę na zero to golę, ale wolę dłużej to też spoko. Ale mam nadzieję, że Tobie będzie śmigać. W razie czego polecam Ci mój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.