Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

mateoleo    0

Panowie rozglądam się za golareczką, trymerem do brody. Żona namawia mnie, żebym wziął coś z babyliss. A Wy? Nie mam jakiegoś długiego zarostu, ale nie lubię też golić się na zero. Co polecacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TomeczekBBS    5

Ten babyliss jest spoczko :) Ja od pół roku mam trymer z serii beard design czy coś w ten deseń. Potrzebowałem porządnego sprzętu i taki mam. Nie wiem ile chcesz wydać na to kasy?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TomeczekBBS    5

Nie, to mój był droższy, ale sugerowałbym dołożenie pięciu dyszek i kupno e876e z tej samej marki babylissa. Chodzi o to, że jak kupisz jakiś szmelc, to za rok znów będziesz musiał wydawac kasę, a tak posłuży Ci kilka ładnych lat.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adrv    193

gillette fusion proglide styler. Używam i jest kozak. Nie zacina włosów, wszystko idzie gładko. Używam prawie codziennie od roku czasu i naprawdę mocno polecam.

Edytowane przez adrv
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Drizzt    1343

Ja używam jakiegoś Phillipsa dorwanego na farta z promocji, ale po roku już chodzi głośno jak traktor :D Fryzjer polecał mi z takich w miarę tanich FOXa. W salonie widziałem, że tego używają i innych już mocno droższych.

Przycina dużo fajniej i jest bardziej poręczne niż to co ja mam. Jak będę wymieniał to pewnie na to.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
paazik    7

Polecam firmę Wahl. Używam model 9818 i jestem bardzo zadowolony. Jest cały metalowy, bezprzewodowy, dużo dodatków a dosyć wąskie ostrze umożliwia "obrabianie" wąsa. Jedyny minus to cena około 350 pln.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TomeczekBBS    5

Obczaj też sobie, jak najczęściej będziesz używac trymera. Np. ja sporo podróżuję, więc musi być w miarę poręczny i nie chcę go ładowac po każdym użyciu. Powodzenia w wybieraniu ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mateoleo    0

Wybór padł na BABYLISS E876E. Co mogę powiedzieć po dwóch tygodnia użytkowania? Fajnie się go trzyma. Dobrze goli. Jak wspominałem, nie lubię golić się na zero i tu fajnie mogę sobie manipulować długością. Nie jest też duży, więc na wakacje jak znalazł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TomeczekBBS    5

Ja niestety nie, bo jak wspomniałem używam babyliss. Wygląda całkiem ciekawie, to jedno ostrze. Ty to masz, próbowałeś? Jak sobie radzi z dłuższą brodą, bo w moim trymerze nie ma takiej długości, z którą by sobie nie poradził, a to wygląda trochę jak elektryczna brzytwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Doggie    50

Nie mam tej golarki. Tylko rozważam zakup OneBlade ze względu na to, że teraz używam trymera i z zwykłej golarki Braun na folii. Czasem golę się na gładko, ale przeważnie zostawiam taki krótki zarost kilku dniowy. Jedynie martwi mnie trwałość tego ostrza. Producent zapewnia 4 miesiące przy dwóch pełnych goleniach w tygodniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta