Skocz do zawartości

Osłabienie letnie? Bo nie wiem...


Jarecki93

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie pytanie.

Ostatnio przez kilka dni zauważyłem u siebie takie osłabienie, wzmożoną senność w godzinach popołudniowych mniej więcej od 14 do 16 później jakoś przechodzi. Jak pykne sobie kawkę to jakoś tak senność delikatnie słabnie. Ostatnio brałem ponad miesiąc ZMA i teraz robię sobie z tydzień przerwy bo podobno się tak powinno.

Nie wiem czy to jest związane z tym suplementem?....Może nie? Niewiem. Też tak macie? Może mi brakuje mi jakiś mikroelementów lub witamin czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie tygodnie mam właśnie sporo obowiązków i pracy więc często wtedy podam na twarz przez co rzadko siedzę przy kompie. Śpię po 7-8 godzin.

Dieta hmmm... Rano kawa, parę jajek na miękko w robocie jadę na pizzerkach i od czasu do czasu jakiś energeryk w domu jakiś tam obiad i znowu kawka. Ruchu mam trochę w pracy.

Ostatnio ograniczam cukier.

 

Edytowane przez Jarecki93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie diagnozowanie na pałę to niezbyt dobry pomysł - bo równie dobrze to może być hiperglikemia jak i problem z chemią mózgu.

Przykro mi, ale jak potrzebujesz fachowej oceny to musisz iść do specjalisty - np. dietetyk kliniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam podobnie tylko jeszcze dorzucić mogę często bezsenne noce. Męczarnia niesamowita.

21 godzin temu, ciekawyswiata napisał:

Pij więcej wody

Zacząłem pić więcej wody ale przelatuje ona przeze mnie jak przez sito co robi się kłopotliwe jak się pracuje w terenie i nie zawsze jest gdzie zrobić siusiu :) zacząłem za radą kolegi do każdej szklanki wody dodawać szczyptę soli to to pomaga ale czy zmuszanie organizmu aby trzymał wodę nie jest tez złe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jebak Leśny napisał:

Ja mam właśnie takie humory pogodowe i co jakiś czas mam kilka dni w których jestem rozmemłany i wszystko mnie wkurwia.

Też to ostatnio u siebie zauważyłem.

Ok, chłopaki dzięki :-) dam sobie jeszcze trochę czasu jak będzie gorzej do zrobię sobie jakieś badania czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.