Skocz do zawartości

Czołem!


Petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Kultura wymaga by się przedstawić. A więc do dzieła  ;) 

Mam na imię Piotr i jestem tegorocznym maturzystą. Mieszkam w świętokrzyskim, ale typowym scyzorykiem nie jestem. Bardziej niż lokalny, interesuje mnie ogólnopolski patriotyzm stąd moje nietypowe zainteresowania: polityka, historia, religia, filozofia. Poza tym połowę mojej życiowej radości daje mi sport i szeroko pojęta "zdrowa rywalizacja". Jeśli chodzi o plany na przyszłość chciałbym zrealizować "american dream" właśnie tu - w mojej i moich przodków ojczyźnie. Prywatnie - idealista nękany przez realizm. Do "Loży" dołączyłem z myślą o odnalezieniu gości, którzy lekceważą szarość, którzy wiedzą co jest czarne a co białe. Oprócz tego jako młody samiec muszę się wiele nauczyć. A może uda mi się podzielić z kimś moją niewielką wiedzą i doświadczeniem? Mam nadzieję, że zweryfikuję to wszystko w waszym towarzystwie. 

Czołem!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.