Skocz do zawartości

Jakie macie marzenia ?


KonraDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem jakichś tam marzeń, jestem realistą. Gdy chcę coś, co leży w sferze abstrakcji, nie myślę nad tym, bo moja podświadomość nie widzi sensu w drenowaniu energii nad mrzonkami.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja toto tak;

 

- zostać młodym wdowcem,

- spłodzić syna. Z uwagi na to, że syn może się wiązać z pierwszym punktem to jeszcze

- posprzątać obiekty z listy KoS

 

Marzenie/ cel pierwszy = uniezależnienie się od takich onych względem tego i owego  został zrealizowany w 800%. Byłoby 1000, ale weszło mi takie coś w paradę i jest jak jest. No nic, bywa B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ładnie napisał @Mosze Red, ja nie mam marzeń, lecz cele, do których dążę. W moim przypadku lista wygląda następująco:

 

1. Własne mieszkanie, by żyć sobie w spokoju na własnych warunkach ;)

2. Znalezienie dobrej pracy, w której nie będę się czuł, jakbym odrabiał pańszczyznę,

3. Zbudowanie dobrej formy fizycznej, głównie dzięki jeździe na rowerze, siłowni i regularnych wizytach na basenie.

 

W ostatnim czasie osiągnąłem jeden z celów, który założyłem sobie już dawno, a mianowicie zakupiłem porządny rower, który śnił mi się po nocach :D Jestem wielkim entuzjastą kolarstwa i amatorsko sobie śmigam na rowerku. Frajda jest niesamowita i co ważne łączę przyjemne z pożytecznym. Mała rzecz, a cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.