Skocz do zawartości

Kolorowe soczewki dla mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy przestałem nosić okulary(a nosiłem od 2roku życia), moja wada przestała się pogłębiać(i tak już mam oko zrypane, ale chociaż kontury widzę). Zamówiłem sobie okulary ajurwedyjskie, bardziej jako "nie zaszkodzi, a może pomoże", jak nie pomoże to odkładam na laser i Tobie też to polecam. Dobre szkła to droga(wydatek może sięgnąć nawet 500zł, co 2/3lata) impreza, niewygodna, aseksualna, laser jest droższy ale jednorazowy

 

Co do kolorowych soczewek to z tego co pamiętam jak masz ciemne oczy to będą się przebijać przez soczewki.

 

No i kolor oczu podobno można zmienić dietą :)

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i soczewek i okularów. W domu, przy kompie w czasie wolnym okulary, w pracy(komp sporadycznie) i po pracy soczewki.

Soczewki dla wygody, okulary dla szybkości zastosowania i niemarnowania jednodniówek.

Nie polecam soczewek progresywnych ze względu na cenę i chyba jeszcze niedopracowanie (czytanie i patrzenie w dal).

 

Co do laseru to jak masz hajs co jakiś czas to ok. Z doświadczeń kolegów wiem, że nie ma gwarancji, że po jakimś czasie wada nie wróci.

 

Co do kolorowych soczewek, scenka rodzajowa :)

-jaki masz kolor oczu?

-zielone

.....sex, ranek

-mówiłeś, że masz zielone oczy a teraz są niebieskie ...(mutant, świr, pojeb [wstaw cokolwiek]) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.