Skocz do zawartości

Jestem youtubowym męczennikiem, czyli dlaczego nie będzie strimów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli i tak youtube ci się nie zwraca, to co szkodzi całkowicie zmienić platformę, ominąć youtube szerokim łukiem. Rozumiem, że to najpopularniejsze miejsce, ale cóż no, kto ma cię usłyszeć i tak usłyszy choćbyś mieszkał na Marsie i krzyczał w Eter.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 00:44, Stulejman Wspaniały napisał:

@Endeg straciłem suby? Który to już raz...

 

Nie takie "cuda" tam przechodzą, tu jest przykład wyzerowanego kanału narodowców:

 

http://ranking.vstars.pl/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg

 

Jednakowoż patrząc realnie, na tę chwilę YT jest i tak najlepszą platformą (tfu!) do rozpowszechniania idei i póki da radę, to chyba lepiej się "Tuby" trzymać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie zaskoczyły mnie osoby dzwoniące w trakcie strimów np. kolega z Australii jak i Finlandii. Naprawdę ciekawe rozmowy jak i rady Marka z których sam skorzystałem jak i pewnie wielu innych. Merytoryczne dyskusje.

 

Były też sytuacje przy których boki zrywałem ze śmiechu :D jak choćby podczas rozmowy z Marka koleżanką gdy wpadł jakiś robal do pokoju - dziewczyna o jakimś tam romansie opowiada a Marek z łapką chroni się przed robalem. Scenka sytuacyjna super - komediowy talent Marku - naprawdę!!! 

 

No i soczek jabłkowy można było wspólnie wypić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja i do przodu! No to teraz tylko czekać na streem (mam nadzieję, że bez problemów technicznych tym razem). Oczekuje jakiejś ciekawej osoby jako gościa, ale też nie za często bo talk show z Markiem w roli głównej z czytelnikami też jest arcyciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Stulejman Wspaniały zważywszy na to, co dzieje się na JuTubku może warto znaleźć jakąś alternatywną stronę, gdzie będzie można wrzucać audycje. Widać komuś tam jest bardzo nie na rękę głoszenie niezbyt politycznie poprawnych treści, więc warto by było się już teraz zabezpieczyć na przyszłość.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. kanał Kelthuza poleciał ostatnio za audycję "Dlaczego muzułmanie wygrają", która nawet nie była zbyt ostra. Nie chcę straszyć, ale wystarczy żeby się ktoś przywalił np. o audycję o Żydach, albo o Niemcach i sru. Youtube serio ostatnio nieźle czyści. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały A usunęli Ci ostatnio jakąś audycję na Youtube? Bo z tego co pamiętam tą z Rafonixem przywrócili. Co do streamów to alternatywą dla Youtube byłby Twitch oraz Hitbox jednak tam trudniej zdobyć większą ilość widzów. Youtube jest najbardziej popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Już i tak teraz dwie audycje i opieka nad kanałem i sprzedażą ksiażek, zajmuje mi niemal cały dzień - jeszcze ogarniać inne portale, to po prostu wyskoczę z okna. Muszę odpocząć, chociaż kilka dni :<

Przydałaby Ci się fajna, długonoga szparka-sekretarka  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Np. kanał Kelthuza poleciał ostatnio za audycję "Dlaczego muzułmanie wygrają", która nawet nie była zbyt ostra. Nie chcę straszyć, ale wystarczy żeby się ktoś przywalił np. o audycję o Żydach, albo o Niemcach i sru. Youtube serio ostatnio nieźle czyści. 

Hehe... Zatem moje wideo o islamie żyje jeszcze tylko dlatego, że nazwa nie wskazuje na to bezpośrednio " wąż i nóż".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutuba kocha blokować treści antyfeministyczne i nie tylko a jako, że ty masz tylko takie (w ich i feministek i... mniemaniu), niezależnie od tego jak dobrze to uzasadniasz, jak racjonalnie dowodzisz itd., itp. jesteś persona non grata w towarzystwie. Wiadomo nie od dziś, że wszystko widzące gogle (właściciel yt) są skrzywione na lewo (nie tak dawno było o ich pracowniku, m.in. na forum) i nie jesteś ani pierwszy ani ostatni. Szczególnie często dostaje się tym, którzy próbują grzecznie i racjonalnie obnażyć niewygodny temat, jaki by nie był (Why Critics Say YouTube Is Censoring Conservative Videos, ). Może się to oprzeć nawet o sąd. W polskich warunkach to niemożliwe - yt jest w stanach i w Polsce sądy jakie są każdy widzi. Walka z tym jest trudna - dobrym rozwiązaniem jest konkurencja, która nie jest tak skrzywiona bo raczej samokrytyka (jak tu) nie jest wskazana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie usuwali, na początku sprzątnęli kilkaset chyba subów, ale to nie tylko mi. Ale z tego co piszecie, widzę że dzień usunięcia mojego kanału się zbliża, i trzeba przedsięwziąć jakieś kroki w tym kierunku. Widzę tylko vimeo, zapłacić  te 65zł miesięcznie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wrotycz napisał:

bo raczej samokrytyka (jak tu) nie jest wskazana.

Ale orientujesz się, że gość z powyższego filmiku wcale nie składa żadnej samokrytyki, tylko robi sobie jaja z tej konwencji? Od 3 minuty to jest już ewidentne.

Edytowane przez Mr.Meursault
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwali kanałów tylko konkretne filmy. Ten Kelthuz dalej istnieje tylko ma parę filmów usuniętych. PragerU to samo, Blaire White, nie pamiętam już gdzie jeszcze to widziałem. To jeszcze nie jest rok 1984 ale alternatywa jest wskazana, w końcu to konkurencja podnosi jakość a nie monopol. YT ma swego rodzaju monopol, szczególnie w Polsce, ale to nie znaczy, że należy się im poddać.

 

 

--

7 godzin temu, Mr.Meursault napisał:

Ale orientujesz się, że gość z powyższego filmiku wcale nie składa żadnej samokrytyki, tylko robi sobie jaja z tej konwencji? Od 3 minuty to jest już ewidentne.

Mea culpa. Dokładnie po 2,5 minutach nie mogłem już tego przełknąć i go wyłączyłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.