Skocz do zawartości

Kobiety patrzą na wygląd i tego nie przyznają


Rekomendowane odpowiedzi

A ja skwituję to tak, że nie ma na świecie gościa, który w 100 % spełniłby wymagania kobiet.

 

One same nie wiedzą, czego chcą, a ich gadanie co do cech faceta idealnego można wsadzić między bajki. 

 

To Ty masz lubić siebie i czuć się dobrze sam ze sobą, a kobieta może być ewentualnie dodatkiem do fajnego życia ;) Tyle w temacie :P

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty masz lubić siebie i czuć się dobrze sam ze sobą, a kobieta może być ewentualnie dodatkiem do fajnego życia

BARDZO kosztownym dodatkiem... czy raczej wydatkiem. Po co płacić za coś, co można mieć na 80 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SnqGrqDs1A napisał:

 

 

BARDZO kosztownym dodatkiem... czy raczej wydatkiem. Po co płacić za coś, co można mieć na 80 zł?

Ojj za 80 zł to nic konkretnego nie znajdziesz.

 

Ja lubię laskom, mówić otwarcie, że nigdy nie będę w związku, nigdy nie będą dla mnie nikim ważnym, nie interesuje mnie założenie rodziny.... chce jedynie relacji ,,friends with benefits".

 

Niestety stworzenie takiej relacji wydaje się być bardzo trudne, bo kobiety wtedy prędzej czy później dążą do związku.

 

Ja nie chcę nikogo krzywdzić, chociaż wiem, że kobieta nie miałaby żadnych skrupułów, żeby kopnąć mnie w dupę.

 

Mam w sobie dużo z białego rycerza i chyba nigdy nie będę ,,dupkiem".

 

Dlatego fakt, Divy wydają się być bardzo dobrym rozwiązaniem, ale niestety ceny są dużo wyższe niż 80 zł :)

 


 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Ojj za 80 zł to nic konkretnego nie znajdziesz.

Wiem, tylko tak przytoczyłem z audycji Marka. Pewnie dopiero do 200 zł będzie konkret chociaż nie próbowałem a nie mam ciśnienia. Nie wspominając już że mam pewne preferencje które nie wiem czy możliwe byłoby ich spełnienie właśnie tam...

 

Quote

Niestety stworzenie takiej relacji wydaje się być bardzo trudne, bo kobiety wtedy prędzej czy później dążą do związku.

Wtedy czym przędzej w tył zwrot, tak jak w przypadku rozwódek z dziećmi.

 

Quote

Mam w sobie dużo z białego rycerza i chyba nigdy nie będę ,,dupkiem".

Ja zwykle byłem dupkiem czy chamem zwykle nieświadomie. Formalnie też nim nie jestem jednak ludzie różnie interpretują moje zachowanie, czasem nawet jako agresywne (choć takie nie jest, nigdy nie podniosłem na nikogo ręki pierwszy, wyłącznie w samoobronie ale to już dłuższa historia).

 

ja bym się zdecydował kiedykolwiek tylko wtedy jeśli będzie jakikolwiek inny argument po za dupskiem. Podejrzewam więc że będą padać słowa "zginiesz marnie sam, chuju!" oczywiście po za forum. Potrzeby które mam mógłbym nawet załatwić sobie w bardzo niesławnym friendzone.

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

"Najważniejsze to Ple ple ple ple...."

 

Kiedyś jak mi zależało robiłem eksperymenty. Jeden z nich polegał na wyglądzie.

 

Wchodziłem do sklepu gdzie pracowały same kobiety w różnych ubraniach w około 1 miesięcznych odstępach w czasie.

1 Przeciętne solidne spodnie buty i koszulka

2 Wygląd militarny (bojówki i polo)

3 Garnitur dopasowany

4 Strój korposzczura

5 Droga koszula, spodnie, buty i ZEGAREK wyglądający na drogi. No i smuga smrodu (woda kolońska czy coś)

Reakcje:

1 Żadnej reakcji.

2 Pogardliwe odpowiedzi i obsługa jakbym był gówniarzem.

3 Spojrzenia ciekawsze, głownie u starszych.

4 Jak wyżej tyle, że te młodsze.

5 Słyszę za plecami:

-TSSSSS TSSSS

-tssss

-TSSSSSS

-Ty idź

-Nie, ty idź,

-Ja pójdę... A MOŻE W CZYMŚ PANU POMÓC?

 

Pojawił się cietrzew do odstrzału.

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.