Skocz do zawartości

Jak się nie dać znowu zorbitrować?


Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Ważna w sensie, że laska musi dobrze przed tobą się zaprezentować i wypaść, żebyś w ogóle brał pod uwagę następne spotkanie?

Musi się starać. Musi ładnie wyglądać dla ciebie. Musi być wcześniej niż ty. Musi zaproponować zapłatę za siebie.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotykaj ją, prowadź

jak się podobasz, pomoże Ci

jak nic nie wnosi od siebie w rozmowie czyt. pytania o Ciebie, szkoda czasu

Skąd wiesz że ważna? Skoro się poznajecie to nie wiesz jaka jest, czyżbyś postawił ją już na piedestale?

Edytowane przez Takeo
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, aras napisał:

Jak będzie kleiła się gadka i będziesz odczuwał zainteresowanie, to powiedz jej, żeby dała Ci rekę i ją złap swoją ręka i powiedz, że chcesz ją poczuć ;)

 

Nawet jak się nie będzie kleiła i nie będzie widział zainteresowania to niech złapie ją za rękę. Będzie przynajmniej miał pewność na czym stoi. Mój największy błąd przeszłości, który sprawiał, że zawsze byłem orbiterowany polegał na tym, że czekałem właśnie na jakieś oznaki zainteresowania (które oczywiście nie następowały), a sam zaczynałem działać za późno. Od niecałego roku zmieniłem podejście i po prostu napieram jak burza odhaczając kolejne "checkpointy". Za rękę łapię już po 10-30 minutach rozmowy (zależy od okoliczności), bez żadnego tłumaczenia. I dopiero dzięki takiemu podejściu zacząłem osiągać pierwsze sukcesy po wielu latach prób. I przynajmniej na ten moment stwierdzam, że najgorszą rzeczą jaką można zrobić jest zwłoka. Jak tę rękę odrzuci to przynajmniej z góry wiadomo, że można już pannę skreślić, a nie się domyślać co i jak.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.