Skocz do zawartości

Śmieszne rozkminy loszek na fejsbuniu


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam ja sobie fejsika w celu znalezienia posta, który dzień wcześniej mnie zainteresował(nerdowe sprawy) i tak oto natrafiłem na takiego potworka.

 

I te komentarze loszek:

 

Loszka: I to facet napisał ?? Jak on do tego doszedł bo nie znam nikogo kto by kobietę rozgryzł

     Rycerzyk:Jak to... a ja?:))) haha

     Loszka:Duży plus dla ciebie że czytasz "babskie "blogi , bo znam takich którzy oglądają tylko głupie, nieszmieszne i żenujące filmiki .

 

Inna loszka:Co z tego ze my kobiety mamy świadomość ze to prawda mężczyźni nie maja świadomości swoich czynów bo my myślimy sercem a oni tym co maja w kroku...........

 

Czyli reasumując, wszyscy mężczyźni to troglodyci i idioci oglądający denne filmiki.

Oczywiście wszystko się samo wynalazło, a kobiety są samowystarczalne inteligentne, bo kurwa uwaga(!)czytają blogi, nie to co my troglodyci oglądający filmiki na youtube, jak ludzie pierdzą.

 

Komedia, kiedyś bym się wkurwił i miał ochotę je tam wszystkie zjebać z góry na dół, ale teraz pojawia się cyniczny uśmiech na twarzy i odczuwam wręcz satysfakcję :D

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie:

 

Inteligentna kobieta... 
(kobieta, która nabrała dość doświadczenia, żeby się wycwanić w kontaktach z mężczyznami, umie manipulować i osiągać wyższe gałęzie) 


...nie będzie szukać na siłę adoracji...
 (nie będzie szukać na silę, wystarczy że nauczy się podtrzymywać gromadkę orbiterów, którzy sami się znajdą)


...i łykać byle jakich słów 
(znaczy się całe to białopizdejskie komplementowanie)


od takich facetów... 
(czyli facetów poniżej górnej granicy jej związkowych możliwości, głównie nie dość ładnych i majętnych)


Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. 
(wymaga wielu cech, których nie sposób wypisać, bo zanim bym skończył, zestaw by się zmienił)


Nie da się oszukiwać.
(Wykorzysta większość swej inteligencji, żeby sama mogła oszukiwać.)


Nawet jeśli raz... 
(no, może kilka-kilkanaście razy)


...popełniła błąd, zaufała komuś
(znaczy przegrała w walce o dogodniejszą pozycję w związku, dała się wykorzystać jakiemuś ruchaczowi pospolitemu)


"(bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce)"
(bo myśli głównie sercem i był taki przyjemny haj, a on taki przystojny + efekt aureoli, i się mokro zrobiło)


"a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał"
(a ktoś był w tej grze sprytniejszy, nie okazał się jednak taki cudowny, jak się wydawało przez różowe okulary tego haju)


" to ona uczy się na błędach"
(to ona uczy się od najlepszych)


"Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać."
(sama zacznie to praktykować)


"Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi"
(hipergamia rośnie)


"a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie"
(zaczynają się uprzedzenia i planowanie ofensywy na facetach w kategorii gierek i manipulacji)


"Mądrzy ludzie uczą się na błędach i często za tę naukę obrywają słowami, kłamstwami i plotkami rozsiewanymi przez głupszych ludzi nie mających za grosz klasy i szacunku."
(da(wa)ła dupy i się rozniosło)


"Śmieszą mnie więc opinie, że kobiety w dzisiejszych czasach tylko wymagają."
(to nie prawda, że kobiety pragną najlepszych genów i warunków dla swojego potomstwa)


"Kobiety oczekują, że ktoś ujmie ich duszę i serce po męsku."
(znaczy oceni chłodno, weźmie co warto i odrzuci czego nie warto się tykać)


"Czekają na kogoś kto się najzwyczajniej zaangażuje, kto potrafi podejmować męskie decyzje, da im czas, zaufanie oraz obecność."
(kto jest dość atrakcyjny pod różnymi względami i nie wierzy w całą te wszystkie iluzje nt kobiet, jakie kultura wprogramowała w umysły. da zaufanie - żeby nie musiały pozbywać się orbiterów na wszelki wypadek)


"W zamian wniosą do tego związku wszystko co najlepsze"
(w zamian będą ślicznie udawać, pachnieć, wyglądać do jakiegoś czasu, grać, mówić to, co mężczyzna chce usłyszeć ...i wyniosą dobra materialne, które jak wiadomo nie są najważniejsze)


"wystarczy tylko dostrzec i pokochać całe piękno, które jest w ich sercu"
(wystarczy tylko być frajerem wierzącym w to moralne piękno i być na każde zawołanie)


"Zamiast narzekać drodzy chłopcy weźcie się w końcu za siebie"
(zapieprzaćć, żeby późniejsze potencjalne partnerki miały wygodne życie)


"przestańcie przypinać łatki komuś o kim nie macie bladego pojęcia"
(traktujcie każdą bardzo indywidualnie, bo przecież każda jest całkiem inna i wcale nie ma wspólnych schematów ewolucyjnych)


"Prawda jest taka, że najczęściej do tych pięknych i inteligentnych kobiet nawet wstydzicie się podejść i odezwać jednym słowem"
(prawda jest taka, że jeżeli różnica SMV jest zbyt duża to równie dobrze możecie zagrać w lotka, bo te piękne i inteligentne kobiety celują w równie pięknych, jeszcze bardziej inteligentnych i znacznie bardziej majętnych facetów, a zalotników mają tak dużo, że dodatkowy nie jest im potrzebny)


"więc jakim cudem wiecie o nich „wszystko”?"
(wszystkiego może i nie wiecie, ale jesteście blisko, przynajmniej statystycznie)


"To samo tyczy się tych pań, które żyją życiem innych zamiast swoim."
(czyli całkiem sporo pań)
 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2017 o 01:43, Tomko napisał:

A co malo kto zauwazyl - napisal to facet. Prowadzi jakiegos dupiatego bloga z kopalnia takich wznioslych przeterminowanych jak stare mleko prawd.

a kobiety są tym zachwycone ;D.

 

Wszystkie moje znajome mają to zalajkowane i notorycznie wyrażają swój zachwyt na fejsie :D

 

a moja była to po każdej sprzeczce, wysyłała mi link do tych mądrości...żebym się ,,uczył" jak być romantykiem :D

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.