Skocz do zawartości

Uwaga na wiadomości na portalach randkowych


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

Na portalu S. Wysłała mi oczko kobieta - fotka super. Odpisałem. I ona odpisała. podała nr telefonu na jaki mógłbym do niej dzwonić. Sprawdziłem numer na internecie. Oczywiście wyłudzenie i oszustwo.

Uważajcie na takie wiadomości. Nie podawajcie swoich numerów telefonów bo ponoć będzie namolnie do was dzwoniła na upartego.  Trzeba uważać.

 

 

"Dzień dobry Nie będę ukrywała, że zrobiło mi się bardzo miło gdy zobaczyłam, że się odezwałeś - przeglądałam Twoj profil i mogę wstępnie ocenić, że ta znajomość naprawdę może mieć przed sobą jakąś przyszłość? Na pewno wiem, że warto spróbować i dać sobie szansę, nie mamy w końcu nic do stracenia Ja jestem otwartą i bezpośrednią kobietą - trochę boje się tego uciekającego czasu, jesteśmy coraz starsi i powiem wprost- nie chcę tracić czasu na wymianę w nieskończoność wiadomości przez internet, już to kiedyś przerabiałam - koniec końców nie doszło nawet do spotkania. Wciąż mam po tych doświadczeniach uraz dlatego chciałabym Cię poprosić o jedną rzecz- jeśli naprawdę podchodzisz poważnie do tej znajomośći proszę byśmy zamienili w normalny sposób chocą pareś słów, to da nam o sobie jakieś wyobrażenie, a ja będę miała pewność, że to nie będzie tylko wirtualna relacja. Mam nadzieję, że tego nie pożałuję - 511-221-512, proszę przemyśl to co napisałam, będę czekać na kontakt. Przepraszam za to wypracowanie, ale jestem dość wylewna, chciałam byś miał jasnośc sytuacji, pozdrawiam Cię cieplutko, Kasia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w UK jak miałem stacjonarny to czasem capaki dzwoniły żeby cos wyłudzić - bardzo popularne to było cos jak u na na wnuczka...

 

Wiec tak typ dzwoni a ja sam się pytam czy potr,ebuje detale karty debetowej - słyszę pp głosie ze się zajarał i będzie łatwy kesz...

 

Literuje mu dane moje imię i nazwisko:

F U C K   O F. F - typowi mowę odjeło... Nikt po tem nie dzwonił...

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.