Skocz do zawartości

Jak poderwać KAŻDĄ dziewczynę mając 16 lat !


Rekomendowane odpowiedzi

@rewter2 Wybacz no, wyrywkowo nawet w tym temacie widzę pisanie o fajnym ciele, przebiegu i pieniądzach, niczym innym :D Jeśli moje długoletnie dośw. z kobietami, kilka przeczytanych naukowych książek (Nie pisanych przed samozwańczych speców od związków) nt. związków, postrzegania kobiet przez facetów i odwrotnie oraz nawet wieloletnia pomoc na innym forum w kilkuset wątkach odnośnie seksu/związków klasyfikuje mnie jako ślepca (Mniemam, że tak jest)... no to cóż, chyba nie będę porównywać ptaszków, bo przyzwyczaiłem się do wyzwań. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leorth napisał:

 

W wieku 16 lat większość "kobiet" nie myśli o pieniądzach, tylko o dobrej zabawie. Znałem gościa, który nie był brzydki, miał pieniądze i nie rwał tyle (W sumie wcale), ile totalna patologia, która ćpała i piła. I owszem rwali patologie (Swój do swego ciągnie), ale z fajną twarzą i ciałem (Zgaduję, że was tylko to interesuje :lol:)

 

 

Mylisz się charakter i mózg też u kobiety jest ważny, nie wytrzymałbym z patologią nawet dnia. Ale skoro piszesz że masz wieloletnie doświadczenie z "kobietami" to sam sobie przeczysz, bo użyłeś liczby mnogiej. Chcesz mi powiedzieć że darzyłeś "prawdziwą miłością" każdą z tych kobiet? Czy po roku/dwóch/dziesięciu w związku zauważałeś że jednak jej nie kochasz? Na koniec zawsze okazuje się że jednak każda kobieta jest taka sama,a nam zawsze chodzi o seks, poczucie szczęścia i bliskości :) niestety genów nie przeskoczymy, chociaż możemy próbować :)

 

Ps forum men's health miało świetny dział diet, prawdziwa skarbnica wiedzy, ale niestety reszta forum była kiepska(w szczególności dział seksu i związków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, seven napisał:

niestety reszta forum była kiepska(w szczególności dział seksu i związków)

 

Dział służył do pomocy i taką te osoby otrzymywały, skuteczną. Nie było nigdzie wbijanie do głowy głupot, że kobiety lecą tylko na kasę, co by niektórzy nie wzięli sobie tego za bardzo do serca, bo za pieniądze uczuć się nie kupi. :D Sam dużo z tego działu wywnioskowałem, stworzyłem dzięki tej wiedzy związek, którym myślę, że większość tu obecnych pochwalić się nie może. 

 

I tak, jedną obecnie darzę miłością, już wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Leorth napisał:

 

Dział służył do pomocy i taką te osoby otrzymywały, skuteczną. Nie było nigdzie wbijanie do głowy głupot, że kobiety lecą tylko na kasę, co by niektórzy nie wzięli sobie tego za bardzo do serca, bo za pieniądze uczuć się nie kupi. :D Sam dużo z tego działu wywnioskowałem, stworzyłem dzięki tej wiedzy związek, którym myślę, że większość tu obecnych pochwalić się nie może. 

 

I tak, jedną obecnie darzę miłością, już wiele lat.

Jakbyś poczytał trochę te forum to byś wiedział że mając tylko kasę bez charakteru zostaniesz co najwyżej sponsorem :) tzn Ty to wiesz, ale masz do forum takie podejście, jakby wszyscy tu myśleli że kasą załatwią sobie "miłość"

 

Jak chcesz miłości kup psa, lub spłódź dziecko, z kobietą można mieć udany i szczęśliwy związek, ale trzeba nad tym pracować stale a miłość chyba nie na tym polega :)

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seven Zachowujesz się tak, jakbyś chciał nadpisać plik tym samym plikiem. Ja tutaj się niczego nowego nie dowiedziałem, a odwiedzałem to forum i inne wielokrotnie. 

@SennaRot No widzisz, tylko po co miałbym kłamać? Nie szukam tu atencji, przedstawiam szczerze wszystko co wiem, ale niektórzy wychodzą z matriksa i wchodzą na.. braciasamcy, a to nie jest przebudzenie, tylko kolejny wymiar niewolnictwa myślowego. Od wielu lat patrzę na świat trochę inaczej, zanim jeszcze to forum powstało. Jeśli ktoś na odmienne zdanie odpowiada "szkoda strzępić ryja, braciasamcy przecież mówią co innego!" to nadal nie jest "wyzwolony".

Z czegoś na podobieństwo sekty, trudno jest się wyzwolić. Wciąga, uzależnia, pierze mózg, narzuca swoją rzeczywistość (Znajome klimaty, samcy?... ale po co ja to pisze? Nie wierzcie mi w to, że poznałem świetną dziewczynę, która nawet na własne pieniądze nie patrzy, a co dopiero na moje. Na pewno ją zmyśliłem, a ja się masturbuje 5 razy dziennie. Chciałem wytrzymać tu chociaż 1 dzień, ale pasuje, własne sprawy wzywają. Trzymajcie się ciepło. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.