Skocz do zawartości

Jak być dobrym mężem


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mayki napisał:

No proszę, treści promowane na forum trafiają do coraz szerszego grona i coraz częściej pojawiają się nawet na babskich stronach:

 

https://kobieta.wp.pl/wiemy-z-jakiego-powodu-kobiety-najczesciej-zdradzaja-swoich-partnerow-6151236474029697a

 

 

To jest akurat pro kobiecy art, jesli sie nad tym zastanowić. Nie zdradza, bo jest zdradliwą kurwą, tylko dlatego, że mąż prezentów nie daje, następny art o tym, że złodziej kradnie, bo nie ma pieniędzy, a potrzebuje, a kolejny o tym, że psychole zabijają, bo się ich wkurwia, nie dlatego, że mają nierówno pod kopułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to szczyt totalnego bezmózgowia aby zdradzić z tak płytkich powodów

 

"przez to, że ich mężczyźni okazali się sknerami, czuły się zaniedbywane. 29 proc. kobiet stwierdziło, że ich partnerom już na nich nie zależało. To właśnie m.in. z tego powodu przestały odczuwać pożądanie i namiętność, a w konsekwencji zaczęły zbliżać się do innych mężczyzn.

Jak widać, drobne upominki dawane bez okazji mają dla większości kobiet duże znaczenie. Osoby, które czują się zaniedbywane najczęściej dopuszczają się zdrady"

 

ale w sumie to nic nowego czego nie dowiedziałbym się z forum czy nawet będąc obserwatorem życia wokół

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 26.07.2017 o 18:25, jaro670 napisał:

Kiedyś tego nie widziałem , dziś z przerażeniem ( choć coraz  mniejszym- habituacja) dostrzegam w tej pierdololo paplaninie tylko jedną treść- zasoby,zasoby,zasoby. 

Że też one się kurde nigdy z tym nie wysypią wprost. 

 

Faceci zdzierają z siebie skórę a panie zacierają tylko rączki kto da więcej. Zobaczcie większość narzeka że za mało tylko parę się przyznało że teraz jest ok, ale po czasie trzeba będzie się postarać bardziej. Jakie to żałosne że oni je jeszcze przepraszają za swoje istnienie, tak wygląda dzisiejsze zgniłe społeczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jakby kobieta chwaliła swojego męża za to, że:
- chłop ciężko pracuje, bo zbiera na nowe auto i sobie to auto po pewnym czasie kupił

- chłop ciężko pracuje, bo zbiera na nowe mieszkanie, z myślą że jemu i jego rodzinie będzie się lepiej mieszkało

- chłop ciężko pracuje, żeby po prostu miał większy budżet domowy, również dla żony i dzieci

Oczywiście pod warunkiem (dla mnie, ale wiem że są inne zdania) że żona również ciężko pracuje i się dokłada. No może oprócz auta, bo jak facet chce sobie kupić fajne auto za swoją kasę to niech kupuje, to tutaj żona nie musi się dokładać ;)

 

Ale jeśli kobieta chwali swojego męża, bo:
- on pracuje, ale my zbieramy - na nowe auto, bo chcemy nowe auto, a najlepiej jako prezent dla żony

- on pracuje, ale my zbieramy - na nowe mieszkanie, bo marzyłam o większym mieszkaniu, więc my spełniliśmy nasze marzenie

- on pracuje, żebym ja miała większy budżet domowy

To sorry, ale jak słyszę/czytam takie wypowiedzi kobiet to mi się nóż w kieszeni otwiera.... Już po takich tekstach można z góry wiedzieć z kim ma się do czynienia i wystarczy mi taka jedna rozmowa żeby wiedzieć że nie chcę znać takiej kobiety.

A z wieloma kobietami na takie tematy rozmawiałem i wyniki tych rozmów zwykle są przerażające.

Najbardziej zapamiętałem taką oto wypowiedź pewnej kobiety do mnie (już pisałem to na forum):
"Ja uważam że kobieta sama powinna zarabiać, a nie że facet na nią zarabia. Facet niech zarobi na dom, samochody, dzieci, wakacje, życie, ale kobieta sama musi zarabiać na swoje wydatki typu kosmetyki."

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.