Skocz do zawartości

Jak być dobrym mężem


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na charakterystykę tego forum, często nie tylko kobiety, ale i nowi użytkownicy poddają w wątpliwość treści, które się tutaj pojawiają, twierdząc, że kobiety wcale nie są takie jak je przedstawiamy. Cóż, być może i nie, problem jednak jest taki, że obraz współczesnych kobiet tworzą one same, a nie sfrustrowani stulejarze, co dobitnie udowadniają wszelkie babskie fora.

 

Dzisiaj natknąłem się na prawdziwą perełkę - zaintrygowany krzykliwym tytułem tematu "SZANUJMY DOBRYCH MężóW" kliknąłem w linka w nadziei, że może jednak są kobiety, które doceniają swoich mężów. I faktycznie, okazało się to prawdą, ale... nie taką, jaką chciałoby się usłyszeć.

 

Cytuj

Jestem tu nowa, i to co przeczytałam do tej pory na tym forum wprawiło mnie o ból głowy!
Narzekania, problemy itd itd niektóre duże, niektóre malutkie ale jednak istnieją.
A ja??? chce założyć wątek, w którym kobiety pochwalą swoich meżów!! powiedzą o nich w samych superlatywach!!!
Ja do tej pory myślałam że mój mąż jak wiele innych facetów po slubie, poprostu sie zmienił, dużo pracował, brał dodatkowe dyżury itd, ale teraz już wiem po co!! kupił dla nas wymarzony samochód! taki o jakim myśleliśmy od 3 lat!!! wiecie co czułam kiedy zobaczyłam przed naszym blokiem nowiuśkie czarne autko, owinięte czerwoną wstążką a na masce bukiet pięknych róż>???????
rozpłakałam sie ze szczęścia!! a mój mąż dopiero po wręczniu mi kwiatów i klukczyków do autka przeprosił mnie za to że tyle pracował i pokazał powód tego. Nie wierzyłam ze to marzenie stanie sie kiedykolwiek realne, ale mąż sie postarał i to bardzo!! teraz przychodzi do domciu prosto po pracy, już nie musi pracować dodatkowo, spełniliśmy nasze marzenie a teraz chcemy poprostu dobrze żyć!

 

Patrzcie jaki dobry mąż! Przez 3 lata zapierdalał ponad siły i jeszcze przeprasza swoją żonkę, że ją zaniedbywał i jeszcze w ramach przeprosin wręcza jej kluczyki. Skarb!!!

PS Na końcu kobieta pisze "spełniliśMY", chociaż z opisu wynika, że to mąż ciężko pracował, ale to pewnie literówka, zdarza się najlepszym...

 

Cytuj

a ja wam powiem, ze mój mężuś wczoraj też mnie bardzo zaskoczył..... od paru tygodni szukamy innego mieszkania i wczoraj jak już znaleźliśmy, mieszkanko okazało sie full wypas, że sie tak wyraże! i całkiem niedrogi czynsz, aczkolwiek trzeba dać dość dużą zaliczkę, którą oczywiście później w razie wyprowadzki sie odmieszkuje (nie płacąc 3 m-ce za czynsz)bądź właściciel ją zwraca. Ale problem tkwi że są to (jak dla mnie) spore pieniążki i na dzień dobry trzeba je wydać. Ale mój mąż stwierdzil ze przecież mamy jedno życie i należy je wykorzystać jak najlepiej sie tylko potrafi! powiem Wam że byłam w szoku, ponieważ to zawsze ja do tej pory podejmowałam jakieś ważne decyzje, oczywiście uzgadaniliśmy to razem (jak i wszystko inne), ale ostateczna decyzja należała do mnie, natomiat teraz to mąż podjął decyzję zupełnie sam, twierdząc że "pięknie sie prezentuje w tym mieszkaniu i że ono pasuje właśnie do takiej kobiety jak ja".
Mówił mi zawsze miłe słowa ale to co powiedział wtedy.... kompletnie nie spodziewałam sie takich słów z jego ust!! poczułam się wtedy taka wyjątkowa i szczęśliwa że mam takiego faceta obok siebie!!

 

Mówi się, że kobietę zdobywa się komplementami. Starałem się więc mówić im tych komplementów jak najwięcej, ale to nie skutkowało. Teraz wiem dlaczego: kobietę zdobywa się komplementami wypowiedzianymi w momencie sfinansowania w całości dużej zaliczki na poczet wspólnego mieszkania. Ehh, całe życie w błędzie...

 

Cytuj

mój mężulek tez dużo pracuje ale wiem ze robi to dla nas , zbieramy na domek, swój własny, wymarzony smile przez prace jest coraz bardziej nerwowy ale kocham go i wspieram jak tylko mogę smile big_smile

 

Kurcze, znów ta nieszczęsna literówka...

 

Cytuj

Sprobuje wymienic kilka najwazniejszych punktow, piszcie rowniez! ciekawa jestem jakie glownie czynniki najczesciej decyduja o tym, czy jestesmy zadowolone z mezow:p

 

- bardzo kocha nasze dzieci, oddalby im wszystko
- stara sie mnie uszczesliwiac, czesto robi cos, na co sam nie ma ochoty, ale robi to dla nas 8wyjscie do centrum handlowego,p nieznosi, ale idzie, bo ja i dzieci chca, a on chce byc po prostu z nami)
- dobrze zarabia, wiekszosc pensji pozostawia w moich rekach i zostawia mi wolna reke w kwestii utrzymania gospodarstwa domowego;p to bardzo komfortowe
- z niesmialego chlopaka zmienil sie w zdecydowanego silnego mezczyzne. Wiem, ze dla nas. I wiem, ile go to kosztowalo iw ciaz kosztuje.
potrafi wybaczac bledy, potrafi zapomniec
- potrafi przyznac sie jak sam cos skopie
- wiem ze chce sie ze mna zestarzec i czeka na gromadke wnukow.

 

 

Wiele z Braci obecnych na forum narzeka na to, że kobiety tylko marudzą zamiast docenić. Czytajcie i uczcie się jak być dobrym mężem! Wystarczy spełniać zachcianki żonki, dużo zarabiać, oddawać jej większość hajsu, a gdyby żonka popełniła jakiś błąd (zniszczyła samochód, poskikała na pałce sąsiada) wybaczyć jej i zapomnieć! Prawda, że proste? :)

 

Link do całości: http://www.netkobiety.pl/t18037.html

  • Like 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayki

 

Warto tu zwrócić szczególną uwagę na początek wypowiedzi tej pacjentki.

 

Większość tego kobiecego forum to problemy i narzekania na tychże mężów. Więc jest to kolejny dowód, że bycie takim dobrym mężulkiem prowadzi do lawiny awantur i nieprzyjemności, a chwilowa pochwała to tylko konieczna zachęta do dalszego zapierdalania na księżniczkę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrv Przecież ona haruje jak wół, jak tak możesz ,nie wiesz ile wysiłku zabiera włożenie prania do pralki i garów do zmywarki ? A pizza z biedry też się sama do mikrofalówki nie wstawi. On w tym czasie popija kawusie z koleżankami po 12-14 godzin. A poza tym po to sie rodził żeby zasuwał.

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przepraszam przecież ktoś musi dbać o dom, jak ktoś dba o dom to lepiej wie na co wydać NASZE pieniążki które zarobiłem : > W sumie coś się należy tej kobiecie tak o mnie dba może jej jakieś autko kupię to myszka będzie taka szczęśliwa i ja też jak ona będzie szczęśliwa i jeszcze znajomym powie jakiego farta w życiu ma że mnie poznała !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Icerock87 Jest to normalne i kiedyś tak było ale kobieta zasuwała na chacie. Gromadka dzieci wykarmiona,odchowana, w szafie nienagannie wyprasowane koszule męża, piwnica pełna przetworów i kompotów, a jak chłop przychodził do domu to pyszny obiad przynajmniej z 2 dań a na niedzielę kołocz z posypką. Przynajmniej u mnie na Śląsku tak było jeszcze całkiem niedawno. O tym że kobiety nie miały pralek,zmywarek ,zupek dla dzieci i pampersów chyba nie trzeba wspominać.

Dziś widzę u sąsiada jak to wygląda , on zasuwa w biznesie, gotuje, sprząta i zajmuje się dzieckiem bo ona nie może bo się "uczy". Dziewiąty kurwa rok a z tej jej "wiedzy" (3 zaczęte kierunki) jeszcze ani złotówka do domowej kasy nie wpadła.

Edytowane przez jaro670
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak facet jest w domu codziennie to na kobitę rzuci okiem i ewentualne bolcowanie z sąsiadem wyjdzie a co mają tirowcy powiedzieć jak są w trasie 3 tyg w miesiącu. Taka to ma życie, 3 tyg wolności a na koniec 5 albo i 6 tysi na konto wpada. Żyć nie umierać. 

Raz piliśmy piwo u kumpla w 3 chłopa i wpadła na chatę na "piwo" po 23 (???) żona tirowca bo "się nudziła". Impreza się skończyła jak jej powiedziałem co o niej myślę. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.