Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teściu na wysokim poziomie i chamska wręcz arogancka pewność siebie.

 

Przerabiam to teraz w Grecji. Mam nowe kobiety co siedem dni( pracuje w hotelu- wieczorami mam guest relation) 

 

Siadasz obok kobiet i zaczynasz gadać jak z ziomkami przy piwie.

Pierwsze dwa teksty w stylu: "what's up ladies" i dużo nie trzeba robić.

Na wstępie jesteś na wysokiej pozycji bo one muszą zmienić tok myślenia i zacząć gadać po angielsku (a nie niemiecku jak zawsze) wiec są bardzo skrępowane.

Pozniej teksty w stylu "tak, pracuje tutaj ale tylko chwilowo bo mam teraz okazje życiowa i spełniam marzenia- chciałbym zamieszkać na Bahamach i taki mam plan na następny miesiąc" 

Po takim przedstawieniu nic nie musisz robić, same się proszą;)

Dodajcie do tego niedostępność którą staram się wypietnować i opowiadanie o ostatnich randkach z kobietami z hotelu... aaaa i jeszcze to że dopielem dietę na maksa i chodzę sobie bez koszulki po plaży. Aaaaa i teksty w stylu " I'm conected with the nature"

 

Po dwóch miesiącach tutaj mam dość kobiet i w sumie wszystkiego co z nimi związane.

Przerobilem tym schematem tyle bab w ciągu dwóch miesięcy ze starczy mi na najbliższe 10 lat;]

Teraz w sumie nie robię nic, a panny z zakresu 12- 40 same rzucają spojrzenia w stylu- "usiądź obok mnie"

Czuję się nasycony kobietami i zarazem znudzony. Polecam wszystkim dotarcie do takiego momentu;]

Wiem że po powrocie do Polski będę jak te Instagramowe loszki- Ego wyjebane w kosmos, że Hoho;]

 

Najśmieszniejsza rzecz była w momencie gdy uświadomiłem sobie jedno:

ja po 2 tygodniach podświadomie zacząłem odpalać NON STOP TEN SAM SCHEMAT POWYŻEJ 

W wielu momentach sytuacje się powtarzały a ja tylko czekałem na potwierdzenie tego co przerabiałem z inna dwa wieczory wcześniej.

Najsmieszniejszy jest ich światopogląd:

"tak, my wiemy że Ty tutaj pogrywasz z wieloma dziewczynami, i podejrzewamy że każdą próbowałeś tak zwabić, niestety z nami będzie ciężko"

Po następnej godzinie... chyba dużo nie muszę tłumaczyć. ;] 

 

Wystarczy, że weźmiecie życie za mordę, pokochacie siebie i odkryjecie tą nieposkromioną energię która gdzieś tam w środku siedzi. Kobiety pójdą za wami jak zombie (dosłownie). One są mistrzyniami w okłamywaniu siebie i chocby nie wiem jak mocno udawały, że tak nie jest- silny i pewny siebie facet z twardą łapą jest w stanie doprowadzić je do dosłownego haju. 

 

Edytowane przez qbacki
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzona taktyka. Jak masz gdzieś wyjść z loszką, mówisz tak "Niunia poczekaj chwilę zaraz wychodzimy, tylko jeszcze załatwię jedną sprawę." 

 

Siadam przy laptopie, pozwalam loszce patrzeć przez ramię na monitor i loguję się na jednym z rachunków, na przykład tym:

 

byTNcBA.jpg 

 

 

Testowałem tą metodę siedem czy osiem razy i widok salda rachunku bankowego czyni cuda, między udami pań zaczyna płynąć wodospad :D 

 

Raz skończyło się na tym samym biurku, na którym stał laptop, raz na podłodze w gabinecie. W kilu wypadkach "wyjście" skończyło się na trasie do sypialni.

 

Tylko jedna pani była na tyle twarda, żeby planowane wyjście się odbyło, a i tak zostało skrócone i sama nalegała żeby już wracać bo ma ochotę na ..... 

 

 

Oczywiście sumy nie muszą być jakieś zawrotne, jeśli np. pani zarabia 3k miesięcznie to na mega nawilżenie starczy stan posiadania równy jej kilkuletniej wypłacie 100 - 150k. 

 

To działa lepiej niż żele durex play :> 

 

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekać jak niunia pójdzie zmywać gary (można sprowokować), stanąć za nią, odchylić jej włosy z karku i delikatnie muskać szyję koło ucha, następnie delikatnie ale stanowczo złapać za biust obiema rękami. Po chwili odejść do pokoju i czekać... Przyjdzie i zrobi wszystko... dosłownie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem tyle, że każda kobieta ma ten guzik od wilgotnienia brzoskwiniowego raju gdzie indziej. Są to różnego rodzaju pieszczoty ( konta w banku nigdy nie pokazywałem ) XD  nawet bym na to nie wpadł. Może wymienię kilka sposobów z praktyki:

 

- zmysłowe całowanie w usta

- szarpanie za tyłek

- przyciskasz ją do ściany, zaczynasz ja calować i łapiesz za cipkę

- przygryzanie sutków

-ciągniesz ją za włosy tak żeby odchylić jej głowe do tyłu, ma się poczuć jak suka/niewolnica

- zaczynasz się do niej dobierać/obmacywać w miejscu gdzie ktoś was może przyłapać i będzie jej wstyd

 

A tak naprawdę, to jak laska widzi w mezczyznie zwierze to jest wigotna bez specjalnych działań i tyle.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto mowie niskim glosem i pol-szeptem do jej ucha, dotykajac wargami platkow uszu (niby przypadkiem). Od razu zaczyna sie kobiecie robic cieplo miedzy udami. Taki mikro-dotyk one tam czuja i przechodzi im przez cialo jak piorun tam na dol. To dzialalo zawsze w 100%. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rnext napisał:

dlaczego trzymasz hajs na nieoprocentowanym rachunku? ;)

 

Przelewałem z kilku rachunków na jeden, żeby założyć lokaty w tym konkretnie banku, screen był robiony przed złożeniem lokat. Za 3 miesiące jak domknę kilka spraw będzie ponad 4 kk na nowy projekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.