Skocz do zawartości

Red Pill


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Co tu dużo pisać . Jakieś 3 lata temu moja zona wraz z jej "prawnikiem" wcisnęła mi do gardła  czerwona tablete .......

Mieszkam za oceanem , tak ze jak czytam na forum historie rozwodowe w Polsce to śmiać mi się chce ze ten czy tamten "nabawił " się rozwodu w Ojczyźnie.

Bracie ! Skończ płakać jak pizda! Ciesz się ! Ze nie rozwodziłeś się za oceanem !!!!

Ciężko było .... ale tylko przez jakiś czas . Od tamtej pory jest tylko lepiej i lepiej , głownie za zasługą kilku dobrych kumpli ,Kobietopedii , Samczego Runa  oraz paru lokalnych kanałów na YouTube .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DissolvedAir - Na bank chodzi o zagraniczne prawo. Z opisu wynika, że jest surowsze i to bardziej niz te polskie przepisy ws. rozwodów. 

@Red_Pill - Tylko nie rozumiem po co te wyzwisko od pizd płaczących. Uwierz mi, że rozwód, rozstanie/walka o dzieci to nic fajnego. Czasem dla niektórych jest to jak grom z nieba, taki nagły i niespodziewany. Dlatego niech się tutaj wyżalą, wypłaczą. Pozyskają cenne rady ws. rozwodu i uwolnią się od tego. Dzięki temu zyskają spokój ducha i bezpieczny portfel.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, CalvinCandie said:

@DissolvedAir - Na bank chodzi o zagraniczne prawo. Z opisu wynika, że jest surowsze i to bardziej niz te polskie przepisy ws. rozwodów. 

@Red_Pill - Tylko nie rozumiem po co te wyzwisko od pizd płaczących. Uwierz mi, że rozwód, rozstanie/walka o dzieci to nic fajnego. Czasem dla niektórych jest to jak grom z nieba, taki nagły i niespodziewany. Dlatego niech się tutaj wyżalą, wypłaczą. Pozyskają cenne rady ws. rozwodu i uwolnią się od tego. Dzięki temu zyskają spokój ducha i bezpieczny portfel.

Tak , chodzi o zagraniczne prawo .

 

Jesli chodzi o ten epitet to bede stal na swoim ?. 

Jesli chodzi o to co powiedziales o tym forum na temat wygadania sie i, zdobycia wiedzy na temat zycia i kobiet to w zupelnosci sie zgadzam .

To forum jest dla mnie kopalnia wiedzy juz od ponad 3 lat , i ciagle cos nowego tutaj znajduje i sie ucze .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DissolvedAir

To taka szeroka aluzja do Matrixa . 

Neo sam wybrał kolor tablety ?. Ja takiego komfortu nie mialem .

Tak tutejsze prawo jest SKRAJNIE po stronie kobiety .

W Ojczyznie nie jest jeszcze tak zle , ale musze powiedzieć że ostatnie zmiany w prawie ( 3 miesiące nie placenia alimentow i bracie masz problemy ) to krok w baaaaaaaardzo zlym kierunku . 

Kolejne bedzie odebranie prawa jazdy , odebranie uprawnień do wykonywania zawodu , odebranie paszportu . O pace i problemach ze znalezieniem pracy po wyjściu już nie wspomnę. 

Edytowane przez Red_Pill
Prosze o połączenie dwóch ostatnich postów.Mlody kot jestem ?ucze sie dopiero .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Red_Pill napisał:

@DissolvedAir

To taka szeroka aluzja do Matrixa . 

Neo sam wybrał kolor tablety ?. Ja takiego komfortu nie mialem .

Tak tutejsze prawo jest SKRAJNIE po stronie kobiety .

W Ojczyznie nie jest jeszcze tak zle , ale musze powiedzieć że ostatnie zmiany w prawie ( 3 miesiące nie placenia alimentow i bracie masz problemy ) to krok w baaaaaaaardzo zlym kierunku . 

Kolejne bedzie odebranie prawa jazdy , odebranie uprawnień do wykonywania zawodu , odebranie paszportu . O pace i problemach ze znalezieniem pracy po wyjściu już nie wspomnę. 

no tak teraz mi sie przypomniało ? jak Morfeusz pyta Neo którą pigułkę wybiera?

Masz racje z matrixa bardzo Ciężko się przebudzić.

Ja przebudziłem sie podobnie jak ty jakies 3lata temu na sali sadowej:(

Choc to bylo jak zderzenie ze ścianą.Nigdy bym nie przypuszczał że moze byc taka niesprawiedliwość w sądach. Niby wczesniej cos tam słyszałem ze ktos został pokrzywdzony ale myślałem ze to musza byc pojedyncze,ekstremalne przypadki. Na forum dopiero się przekonałem jak dużo ludzi borykało się z tym samym.

 

Tematy jak zablokowanie wynagrodzenia komornik.Odrzucenie jakiś tam moich wniosków z przyczyn formalnych i inne jaja tez juz przerabiałem.

 

Rade mam dla przyszłych klientów sądów nie wikłać się i nie babrać w tym "g..."

Kończyć sprawę, tak maksymalnie szybko jak sie da i próbować żyć zupełnie nowym życiem.Nie kopać sie z koniem to nic nie da.Loszki są dodatkowo szczęśliwe jak widza że mogą facetowi dojebac na wokandzie. Wzrasta im wtedy zadowolenie.Mysle, że nawet wierzą w to co robią bo" wymiar sprawiedliwości w wyrokach sie nie moze mylić".

Samoocena tez im rośnie...

Jak sie nie da czegos, to nie i koniec...

Dzieci same ocenia jak bylo.Poczytają papierki i osad sobie same wyrobią.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci w sądach rodzinnych traktowani sa tylko jak bankomaty.

Pytanie sadu jest tylko takie ile loszka z tego bankomatu da rade co miesiąc wypłacić? "Jakie bankomat ma zdolności do wypłat"

Mało jakie argumenty tam docierają. Sądy rodzinne sa totalnie sfeminizowane i facet nie ma szans.

Jakby bylo tak ze w momecie rozwodów dla loszki nic nie jest pewne.Nie ma gwarancji jak sąd orzeknie to by nie bylo tyle niesprawiedliwości.

 

W Sądach przydała by się naprawde totalna rewolucja. Zmiana prawa.Równe ściganie i ewentualne karanie dwóch stron a nie tylko ojca.

Jakby loszki dostawały kary,alimenty,zabezpieczenia pensji na potrzeby rodziny gdy same idą w tango "żeby szukac miłości" to sprawa byłaby zupełnie inna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jak w ogóle można wnioskować i przepychać takie prawo zeby za alimenty odbierać dokumenty,zaświadczenia potwierdzające jakiekolwiek wyuczone,zdane,zdobyte, zaliczone umiejętności i kompetencje?

Jesli sie coś w zyciu zdobyło, tym bardziej coś co nie jest rzeczą materialna i jest jeszcze zupełnie nie związane z taka czy inna sytuacja życiową to jak można to odebrać?

Prawo jazdy można odebrać za wykroczenia drogowe

Prawa wykonywania zawodu za niekompetencje zawodowe.

A nie za zaległości w płynności finansowej

Juz nawet nie bede wspominał ze takie dokumenty są podstawa dla wielu ludzi do wykonywania pracy i zarobkowania.

Odebranie możliwości pracy i zarobkowania to jest w imieniu prawa czysty bandytyzm i nic poza tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wnioskowac zeby takie prawo przepychac ? 

Bardzo proste , trzeba sztucznie stworzyc problem w stylu " ci alimenciarze zalegaja z $$$$$$$$ w skali kraju" , i  rzucic w mediach temat ze my wszyscy placimy za alimenciarzy z naszych podatkow .

Nastempnie podac rozwiazanie tego problemu w formie odebrania prawa jazdy , uprawnien zawodowych , paszportu jako " bardzo efektywny sposob na odzyskanie kasy od alimenciarzy " . 

Zanim publika sie zorientuje ze kwota podana wczesniej jest sztucznie napompowana ( procenty od procentow , i kilka innych trikow ), bedzie za pozno ...... bo prawo juz przeszlo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 28.07.2017 at 9:57 AM, DissolvedAir said:

Juz nawet nie bede wspominał ze takie dokumenty są podstawa dla wielu ludzi do wykonywania pracy i zarobkowania.

 

Skoro zarobkuje to ma z czego płacić alimenty, więc nikt mu prawa jazdy nie zabierze.

 

Chyba że coś mi umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rewter2

Mowie tutaj o sytuacji prawnej w kraju w ktorym mieszkam.

Wyobraz sobie ze , twoja sytuacja zyciowa lub zawodowa sie zmienia . Zarobki np.masz niższe w nowej pracy . Nie stac cie na placenie alimentow ktore poprzednio miales zasadzone. Niby przysluguje ci obnizenie alimentow ale normalnie nie masz na prawnika i sady .

A nawet jesli masz kase na powyzsze to czesto slyszysz " ze wykazales zdolnosc do zarabiania np 80 tys rocznie i sad to wielkie g . obchodzi ze teraz zarabiasz 60 tys " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo, bardzo kiepsko. Na chwilę obecną zdecydowałem, że nie chcę mieć dzieci (zawsze chciałem, bardzo je lubie i myślę, że byłbym świetnym ojcem, no ale nie mam zamiaru dać się ruchać jakiejkolwiek kobiecie). Mimo wszystko żyję gdzieś nadzieją, że prawo dla ojców stanie się bardziej sprawiedliwe.

 

Dzieci chciałbym za ok. 10 lat, może coś ruszy, chociaż z tego co piszesz będzie coraz gorzej. W sumie tak czy tak może mnie spotkać bulenie alimentów, w sensie, na nie moje :)  

 

A im gorsze prawo - tym więcej łapanki na dzieciaka, wkrętów, pomówień... Cóż... Chyba jednak będę musiał przekonać się do Pań prostytutek :) Z taką to raczej wpadki nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo, bardzo kiepsko. Na chwilę obecną zdecydowałem, że nie chcę mieć dzieci (zawsze chciałem, bardzo je lubie i myślę, że byłbym świetnym ojcem, no ale nie mam zamiaru dać się ruchać jakiejkolwiek kobiecie). Mimo wszystko żyję gdzieś nadzieją, że prawo dla ojców stanie się bardziej sprawiedliwe.

nasienie można zamrozić i nie ma daty przydatności do "spożycia". Już teraz naukowcy chyba robią specjalne banki w razie gdyby ludzkość wyginęła to by ktoś mógł nasz gatunek "uratować". Pytanie tylko czy ten ktoś by to zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazektomia i zamrazanie spermy to troche nie moje tematy . 

Sa skutki uboczne ( psychologiczne ).

Jesli juz to np. zmiana kraju zamieszkania , w szoku jestem jak sprawe alimentow rozwiazuje sie w Meksyku . A niby taki zacofany kraj , mylilem sie bardzo. 

Pozatym ..... te piekne  lokalne kobiety !!!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 30.07.2017 o 22:51, Red_Pill napisał:

w szoku jestem jak sprawe alimentow rozwiazuje sie w Meksyku . A niby taki zacofany kraj , mylilem sie bardzo. 

Pozatym ..... te piekne  lokalne kobiety !!!!?

Dokładnie. Latynoski są przepiękne. Natomiast posiadają różnorodne opinie.
Każda latynoska jest inna w zależności od kraju, dla przykładu Hiszpanki ponoć są dobrymi żonami(ktoś nawet na forum pisał) i "kochają z pasją" natomiast Argentynki są mocno sfeminizowane i cięte na mężczyzn. Trochę generalizacja i rzeczy usłyszane/przeczytane.
Chociaż na pewno jest tam ziarenko prawdy. Zawsze mnie jarały panie latiny i zamierzam w przyszłości niejedną panienkę zapoznać, także na pewno kiedyś podzielę się opinią. :) 

Bywałeś może częściej w Meksyku? Naprawdę tak ciężko się tam żyje? Wiem tylko, że skala przestępczości jest dość wysoka. Mój kolega urodził się w Meksyku i opowiadał gdy pewnego razu jakaś mafia zajęła się "likwidacją" jego sąsiada prawdopodobnie za długi.

Sam kraj chyba nie jest biedny, tyle tylko, że nie ma gdzie tam mieszkać bo większość terenów to jakieś pustynie etc. Chociaż Emiraty Arabskie jakoś się wybiły.

 

 

W dniu 27.07.2017 o 01:27, Red_Pill napisał:

Jakieś 3 lata temu moja zona wraz z jej "prawnikiem" wcisnęła mi do gardła  czerwona tablete .......

Mieszkam za oceanem

Jak dobrze, że ja łyknąłem czerwoną tabletkę w tak młodym wieku...
Współczuję wszystkim mężczyznom żyjącym w matrixie oraz oczywiście każdemu komu drastycznie wciśnięto tabletkę do gardła ;x

W jakim stanie żyjesz? 
Czy to prawda, że stan Texas i inne stricte prawicowe stany są jednymi z jeszcze normalnych stanów USA?

Ps. Może troszkę osobiste pytanie i nie musisz na nie odpowiadać - czy to ty prowadzisz polski blog Redpill? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.