Skocz do zawartości

Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, dziś nagrałem audycję o stalkingu na wykop.pl, który nie tylko przeciwko mnie i moim bliskim jest kierowany, ale także przeciwko forum. Np. były użytkownik forum Rysiek, zapowiedział że zniszczy forum przez organizacje kobiece:

 

@Kanister: 
Czekamy. Akcja = reakcja. Nikt poważny nie potraktuje konfabulacji cyberguru odnośnie zgłaszania jego bredni do tubki. To mógł zrobić wyłącznie taki sam pajac jak on sam. Zresztą, on liczy na jedno - chce odebrać kretynów innym zarabiającym na głupocie ludzkiej "miszczów" dlatego też atakuje ludzi ze swojej półki. Mam ostatnio trochę czasu, nieco zasobów, chętnie przetestuję forumowych prawników jako świadków - zresztą, myślę że nadszedł czas, aby zainteresować tym przybytkiem dość otrzaskane prawnie i mocne finansowo organizacje kobiece, antyksenofobiczne itp. Dość tego skoorwysyństwa. Uwaga! Wyznawcy. Żeby nie było pretensji - cyberguru sam doprowadzi do likwidacji nie tylko kanału na tubce ale też tego forum. Możecie już robić zrzutkę "pro publico bono". Nie ma szans, aby ten kłamca i konfabulant się opamiętał, bowiem on żyje z konfliktu, nienawiści i wbijania klina między ludzi.

 

 

No ale mniejsza z tym. Oto rzeczona audycja, i proszę pamiętać że jutro popołudniu udostępnię "niespodziankę" dla moich i naszych hejterów, którzy są święcie przekonani o swojej bezkarności i mojej niemocy - tak więc proszę jutro oczekiwać mam nadzieję ostatecznego rozwiązania kwestii bezkarności stalkerów na wykop.pl:

 

 

 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 jutro popołudniu udostępnię "niespodziankę" dla moich i naszych hejterów, którzy są święcie przekonani o swojej

bezkarności i mojej niemocy

 

Najpiękniejszą niespodzianką dla nas użytkowników byłby ewentualny live stream z posiedzenia sądu :D  Chętnie zobaczyłbym te buzie pozwanych podczas dochodzenia przez Ciebie swoich praw :D

Ps. A swoją drogą pytanie czy może jest taka możliwość aby co forumowi prawnicy sprawdzili czy istnieje opcja pozwu zbiorowego ze strony użytkowników forum, może wtedy siła rażenia byłaby większa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hmmm.....

Nie ignorował bym tego typu pogróżek .

Pozwólcie że wyjasnie .

Mieszkam poza krajem od ładnych paru lat . Powiedzmy że jest to kraj skrajnie feministyczny , 4 fala feministek wychowuje tutaj już 5 fale .... normalnie tragedia. 

Od wielu lat powtarza się tu taki sam schemat , powstaje forum internetowe ( takie jak to ) ,  kanał youtube mówiacy otwarcie o takich żeczach jak my tutaj . Wszystko jest swietnie ....ale tylko do momentu kiedy kanał lub forum urosnie  i zacznie być popularne. Wtedy zwracają na niego uwage wlaśnie tacy ludzie " otrzaskane prawnie organizacje kobiece " antyksenofobiczne itp itd . 

Zaczynają sie ataki na wszelki możliwy sposób , bardzo brudno grają , doxowanie , pogrózki , groźby , ataki na serwery , ataki fizyczne , bzdetne pozwy sadowe , ci ludzie potrafią sie posunąć do wszystkiego !

I forum upada . Widziałem jak upadło juz kilka . 

Schemat jest taki sam , dokladnie taki jak napisał " Rysiek " . 

Nie wymyslił nic nowego , to nie jego pomysł . Poprostu ma zamiar użyc sposobu skutecznie używanego na zachodzie . 

Ale popełnił błąd, powiedział co i jak ma zamiar zrobić ?. 

Czas się zorganizować i przygotować.

Myśle że damy rade . 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykopie bez zmian: https://www.wykop.pl/link/3842035/jak-rozpoznac-mitomana/najnowsze/

 

Troszkę czują niepokój, ale to nie moje pierwsze wierzgnięcia żeby zrzucić z grzbietu niechcianych jeźdźców, i wiedzą że wtedy postraszyłem - ale nic się w sumie nie stało. Prokuratura odrzuciła moje oskarżenie, wykop mnie zlał ciepłym moczem, nikt im nic nie zrobił. Jednak wiedzą dobrze, że coś może być na rzeczy i pokazują mi co będzie w przypadku prawdziwego ataku.

 

Do tej pory dowiedziałem się że nie płacę podatków (będą donosy), trzeba spamować youtube (żeby zamknęli kanał), Szymek bredził o kibolach Lechii co by mnie ustawili (groźba łomotu), Rysiek stwierdził że stan starszej Pani to moja wina, bo gdybym był taki jak oni chcą, to by nie trzeba o mnie i moich bliskich pisać i byłoby cudownie - czyli to wszystko moja wina. Dodatkowo straszą że Vincent jako moderator ma wręczyć mi pozew o to, że pracował za darmo. 

 

Czyli Rysiek już zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji (lżył moją przyjaciółkę, to po jego wpisie zasłabła), a Vincent nadal myśli że jego nowi przyjaciele mu pomogą, rozkoszuje się ich uwagą i atencją, nie rozumiejąc że Rysiek go rzuci na pożarcie natychmiast gdy się coś rypnie. Sławek czuje delikatny niepokój, ale przez 10 lat hejtowania mnie (i pewne przedtem innych osób) stworzył sobie w głowie potężną konstrukcję - że jest niewinny, a ja jestem strasznie zły, dlatego nie wierzy w jakiekolwiek prawne konsekwencje swoich czynów. Wierzy że przed sądem powie o wolności wypowiedzi, i wyjdzie jako bohater z sądu. On do końca nie będzie rozumiał co się dzieje, ale to już nie mój problem.

 

Tak więc dziś wieczorem, przynajmniej częściowo trafi do nich co się naprawdę stało, i jak będzie dalej wyglądać ich życie. Skończy się wesoła zabawa z niszczenia ludzi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma ponoć wraca w innych życiach - ale tu sądzę że wróci dziś wieczorem lekko muskając ich spocone, nabrzmiałe, spocone ego, a później wgryzie się w nich.

 

Multikonto Sławka jest pewne że będzie jak zawsze... szkoda mi burzyć tak rozkoszne poczucie niewinności i bezkarności, ale niestety dziś wieczorem będę zmuszony to uczynić.

 

@staszek_prawy: Dawaj do sądu z tym albo zamilcz. Straszyc to sobie możesz babcie. Powiem ci jak to się dzisiaj skończy. Podwiniesz ogon, pokażesz jakieś nic i nadal będziesz się brandzlowal wielkim zwycięstwem. Jak zawsze. Kolejny raz się kompromitujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustępstw dosyć nam w tym sporze

Żaden hejt nas nie zaorze

Nieskuteczna tolerancja

Gdy panuje arogancja

Wytoczymy cekaemy

Stalkingowi anatemy

Postawimy szlaban kłamcom,

ich knowaniom przeciw Samcom

Koniec najdzie "bandę czworga"

I to będzie ich katorga

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba myślą, że ja będę oskarżał wykop w sprawie cywilnej :>Stąd ta bezkarność i heheszki podszyte niepokojem. 

 

Dziś wieczorem zaczną się brać za łby, jeden drugiego wystawiać. Skończy się zabawa z ludzkiego nieszczęścia, a zacznie próba przetrwania. Dziś przyznaję się że kupiłem piwo i paluszki, by rozkoszować się ich próbami racjonalizacji, dowalania sobie, wzajemnego oszukiwania by ponieść mniejsze konsekwencje, i ogólnie gwałtownego upadku ich "przyjaźni". Dziś może jeszcze w szoku nie dojdzie do nich co się wydarzyło, ale już jutro po bezsennej nocy zacznie przychodzić do nich świadomość ich realnej sytuacji. Nie jest ona za ciekawa, na co "uczciwie" sobie zapracowali oszczerstwami.

 

Vincent i Rysiek doskonale wiedzieli jak hejt i stres wpływa na moje zdrowie, oraz wiedzieli o trzech zawałach i ciężkiej chorobie serca mojej przyjaciółki - nie przeszkodziło im to w ohydnym szkalowaniu tej niezwykle uczciwej osoby publicznie. Niech się cieszą i dziękują Bogu na kolanach, że skończy się to tak, bo mogłoby całkiem inaczej. Wielu ludzi mogłoby z nimi zrobić okropne rzeczy, gdyby wiedzieli że szkalują osobę, która często za darmo ratowała ludziom życie. 

 

To co do tej pory piszą, to kompletne łgarstwa, zwłaszcza tłumaczenia Ryśka (ja bym pisał do niego meila z groźbami? Kpiny, sam pewnie do siebie napisał). Wszystko jest pięknie udokumentowane, nic nie zginie, a tłumaczyć nie mi się będą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, ponieważ Rysiek ciągle powtarza że pomysł czasopisma powstał tylko po to by zdobyć jego dane i zdjęcia, wkleję wam dziś zdjęcia odmów sądowych rejestracji czasopisma. Pycha tego człowieka jest wręcz nieprawdopodobna. Twierdzi też, że jego blog (chyba 200 wyświetleń na miesiąc), zagroził forum i samczemu więc dlatego stąd usunąłem Ryśka. Tego już nie będę komentował, bo są pewne granice tłumaczenia się.

 

@Kanister: 
Czasopismo na 99% było akcją wymierzoną we mnie, celem zdobycia informacji o tym kim jestem realnie. Przyznam szczerze, że dałem się nabrać. :D

 

@DonVincento: 
Jeśli chodzi Ci o czasopismo to została stworzona opowiastka, że będzie wydane itp, co z automatu wydało mi się bzdurą, bo rynek prasy drukowanej zamiera. Zostałem poproszony o napisanie felietonu o bieganiu maratonów, co zresztą zrobiłem. Jak wysłałem tekst to Marek poprosił mnie o zdjęcia, ilustrację itp. Wrzuciłem coś, ale mnie tknęło i zakryłem twarze znajomych, więc akurat tu nic nie wyszło. Namierzyli mnie w inny sposób po czym zabanowali po tym, gdy zacząłem publikować teksty z linkami do themaskatora. Miałem bardzo dużo odsłon i byli to ludzie stamtąd - przyszedł strach, no bo przecież na bank Rysiek chce mu ukraść forum, później wielu chłopaków zachowywało się neutralnie bo mnie znali dobrze, więc w sukurs przyszedł Tarnawa wk?#@iony po tym jak opisałem wytrzaskanie Chrumkacza po ryju na zlocie w ramach robienia z niego faceta ;) . Ten chłopaczyna miał wypisany na twarzy strach, ból i upokorzenie - szczerze mówić to wstydzę się, że nie zareagowałem, ale nie chciałem prowokować zadymy. Dopiero by była akcja - Rysiek awanturnik, pijak, co rozpieprza forum. Dziś nie mam czasu na te bzdety Vincent - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 to nic nie da, oni są tak zabetonowani w poczuciu że nie robią nic złego, że zrozumienie tego co się stało, rozmowy z prawnikami i ochłonięcie po tym co usłyszą, zajmie im moim zdaniem do kilku dni. Rysiek zna się wśród nich na prawie najlepiej, więc on zrozumie od razu, już teraz wyczuwa że mleko się rozlało... inni jeszcze nie łapią że KONIEC ZABAWY i teraz trzeba będzie ponieść bardzo poważne konsekwencje; prawne - społeczne - finansowe. 

 

Dlatego sądzę, że Rysiek będzie bagatelizował, by tamci nawalali we mnie jeszcze mocniej, by jego przewinienia wydały się mniejsze niż Sławka i Szymka. 

 

Teraz zobaczycie, co w tamtej ekipie znaczy koleżeństwo i lojalność :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniałycenię materiały i ksiązki, są naprawdę lodołamaczami skostniałej rzeczywistości. Ale to wszystko śmierdzi...Najlepiej być przeźroczystym. Mieszkając u 60 letniej kobiety nie przyszło Ci do głowy, że narażasz ją na ataki jakiś pojebów, plotki , pomówienia okolicznych mieszkańców . No bez jaj , mówisz , że to wielce szanowana osoba nie chcesz szargać jej opinii.  Jak dla mnie sam się trochę wepchałeś w gówno.

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Donovan napisał:

@Stulejman Wspaniałycenię materiały i ksiązki, są naprawdę lodołamaczami skostniałej rzeczywistości. Ale to wszystko śmierdzi...Najlepiej być przeźroczystym. Mieszkając u 60 letniej kobiety nie przyszło Ci do głowy, że narażasz ją na ataki jakiś pojebów, plotki , pomówienia okolicznych mieszkańców . No bez jaj , mówisz , że to wielce szanowana osoba nie chcesz szargać jej opinii.  Jak dla mnie sam się trochę wepchałeś w gówno.

 

Jego sprawa gdzie, i z kim mieszka. Prawo jest równe dla wszystkich i ma być przestrzegane.

Edytowane przez Takeo
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Donovan napisał:

@Stulejman Wspaniałycenię materiały i ksiązki, są naprawdę lodołamaczami skostniałej rzeczywistości. Ale to wszystko śmierdzi...Najlepiej być przeźroczystym. Mieszkając u 60 letniej kobiety nie przyszło Ci do głowy, że narażasz ją na ataki jakiś pojebów, plotki , pomówienia okolicznych mieszkańców . No bez jaj , mówisz , że to wielce szanowana osoba nie chcesz szargać jej opinii.  Jak dla mnie sam się trochę wepchałeś w gówno.

 

Widzę że już jesteś wychwalany przez jednego z hejterów na wykopie, cóż za zbieżność w czasie przypadkowa. Ale do rzeczy. Twój komentarz jest tak skrajnie mi nieprzychylny, że łamie wszelką logikę. Zacznijmy od tego, że ja wcale nie muszę być przezroczysty. Ja się nikomu nie chwaliłem gdzie mieszkam, tylko Kanister/Sławek wyczuł w tym szansę na ośmieszenie mnie, i eksploatuje ten temat wiele lat. Ja nie mam żadnego obowiązku pisać o swoich prywatnych sprawach, swoich znajomych, gdzie mieszkam i ile zarabiam. 

 

Podkreślam kolejny raz. Ja nie mieszkam u mojej przyjaciółki, tylko czasem do niej przyjeżdżam, ponieważ ma duży ogród umożliwiający mi z powodu ciężkiej choroby wyjście na chwilę z domu. W Warszawie wychodząc z mieszkania czuję ból i panikę - będąc u przyjaciółki, mam okazję popatrzeć chociażby w niebo, pospacerować na otwartej przestrzeni w ciszy i spokoju.

 

Jeśli Kanister szkaluje mojego ojca, że ten jest konfidentem ubecji, to jest moją winą że ojciec mnie spłodził i mieszkałem z rodzicami? Bo taką logikę proponujesz.

 

Pomówienia mojej przyjaciółki nie zaczęły się od tego, że do niej przyjechałem od czasu do czasu (nie tylko u niej przebywam), ale od czasu gdy na wykopie zaczęło się pisać o "podkarpackiej gospodyni". To ekipa z wykopu potężnie zaszkodziła tej uczciwej, ciężko chorej kobiecie, a nie to że czasem do niej przyjechałem.

 

To co się z nią dzieje, to nie jest moja wina, tylko wina hejterów z wykopu którzy w ohydny sposób o niej piszą - nie tylko Kanister, ale przede wszystkim Rysiek i Vincent. I za to odpowiedzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

 

Z racji zawiłości i wielowątkowości powyższego tematu dopuszcza się, jako wyjątkową sytuację możliwość cytowania pełnych postów wcześniejszego Użytkownika w celu zachowania logicznego ciągu wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiezność zupełnie przypadkowa. Masz szpiega na forum, ale na pewno nie mnie. NIc nie wspominałem o twoim ojcu , na mnie ludzie mówili różne rzeczy i nauczyłem się po prostu nie dawać im kija do ręki.

OK, wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie znam Cię , ale za dorobek artystyczny szanuje.

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donovan Jestem od ponad 10 lat prześladowany przez stalkera, a od ponad trzech lat na wykopie - gdzie robi identycznie to samo, co robił wcześniej. Szanujesz mnie, ale jednocześnie uważasz że to moja wina, że hejterzy grzebią w moim prywatnym życiu, i te informacje PRZEKRĘCAJĄ i podają publicznie - dziwny to szacunek. 

 

Latami niemal codziennie pisałem - od prawie dwóch lat niemal codziennie mówię. Nie ma żadnej możliwości, by ukryć wszystko o sobie. Piszesz że nie dawałeś im kija do ręki - ale jak mniemam, nie przebywasz na stałe w sieci ponad 10 lat i nie udzielasz się publicznie?

 

Widzisz różnicę? Ciekawe czy na moim miejscu utrzymałbyś wszystko w tajemnicy, wątpię w to bardzo. A nawet jakbyś utrzymał, to i tak wszystko co powiesz zostałoby wykorzystane i przekręcone.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę różnicę, nie ma mnie w sieci od 10 lat. 

Szanujesz mnie, ale jednocześnie uważasz że to moja wina, że hejterzy grzebią w moim prywatnym życiu, i te informacje PRZEKRĘCAJĄ i podają publicznie - dziwny to szacunek.

Nie rozumiem. Szanuję Freddiego Mercury, ale uważam, że sam jest sobie winien choroby zwanej aids jak się bawił bez zabezpieczenia. Czasami popełniasz błąd.

Olał bym tego Sławka. Przecież Sławek to nie jest qurwa Donald Trump, że jak coś powie , to w New York timisie to napiszą. Olał bym ich i tyle. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Donovan napisał:

Olał bym tego Sławka. Przecież Sławek to nie jest qurwa Donald Trump, że jak coś powie , to w New York timisie to napiszą. Olał bym ich i tyle. 

Musi nastąpić wyrównanie :) nie ma co bronić stalkerow :) miejmy nadzieję, że zakończenie całej sprawy to będzie happy end i jednocześnie przestroga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.