Skocz do zawartości

Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo miałem się nie wypowiadać, uczynię jeszcze jeden wyjątek.

 

Zarzucano plagiat "tematu" z forum, trochę osób kupiło kto przeczytał ten wie iż to omówienie innych aspektów, i zejście na inny poziom tematu. Jedno z drugim ma tyleż wspólnego iż jest napisane w tym samym języku.

 

Ponadto twierdzono iż książka jest plagiatem jakiegoś ebooka za 3 pln (co miało na celu upodlenie produktu ze sklepu i obniżenie sprzedaży) , który przedstawiał stan prawny na rok 2013, a od tego czasu trochę się zmieniło ;)  Jedyne zbieżności mogą się pojawić gdy w obu publikacjach jest cytowany ten sam fragment z krio :> 

 

Wystarczy porównać spisy treści obu pozycji, żeby stwierdzić iż zawartość diametralnie się różni.

 

Czemu nie reagowałem?

 

Z prostej przyczyny, toczą się postępowania karne i w toku postępowania dowiemy się kto się ukrywa pod określonymi nickami, kto jest kózka, kto gąska, a kto maciorka :) 

 

Następnie rzeczoznawca określi jakie szkody w sprzedaży wyrządziły wpisy na wykopie, który mają zasięg ogólnopolski. Na podstawie sprzedaży innych produktów wyliczy jakie zostały poniesione straty - ile mniej zeszło produktu niż powinno, wyliczy się tez straty na 3 lata do przodu. Cena jednostkowa produktu jest dość wysoka ....

 

Kolejnym krokiem będzie pozew o odszkodowanie za poniesione straty dla wszystkich posądzających o plagiat. Do tego koszty sądowe, adwokaci, odsetki.

 

No i na koniec panowie uderzający w biznes zapłacą solidarnie ile trzeba. 

 

Przynajmniej będą mieli co czytać :> 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Guliver napisał:

Kiedy można spodziewać się pierwszych decyzji sądu? Bardzo mocno kibicuję Markowi od samego początku tej sprawy i z wypiekami na twarzy czekam, aż sprawiedliwości stanie się zadość.

 

Nie jestem wróżem, wszystko zależy od tempa pracy prokuratury, policji oraz stopnia zawalenia sądu sprawami.  

 

Mam nadzieję iż skoro teraz żyjemy w kraju "prawym i sprawiedliwym" wszystko będzie szlo szybciej.

 

Po sprawach karnych będą cywilne, które zazwyczaj bardziej się przeciągają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek i Vincent zniknęli z wykopu, a przynajmniej ich oficjalne konta, bo dziwnym trafem pojawiły się inne, które robią to samo co tamci - tylko teraz pewnie solidnie zabezpieczeni przed wykryciem. Kanister milczy, tylko jego multikonta hasają, tutaj uwzięli się na Adolfa, chcąc go zastraszyć:

 

@Harmagedon: 

Krótkowzroczność cyberguru jest porażająca. Rykoszetem w tej sprawie oberwie wiele osób i ich rodzin, ale co tam, grunt, że mitoman przez chwilę poczuje ulgę.
Szkoda Adolfa, bo wydaję się być poczciwym bimbrownikiem :D, ale "wszyscy za jednego.... " z tym, że jeden nie za wszystkich. Przekonało się o tym wielu, dzisiaj byłych już forumowiczów, pomawianych i oskarżanych przez chory umysł. 
Zdaje się, że po męsku jest dobrze dać w pysk i chyba Adolf będzie miał ku temu okazję.

Pozdrawiam

 

------------------------------

 

To najprawdopodobniej oznacza, że Kanister pisał ze swojego IP - wiedząc że go zidentyfikują i będzie miał proces, uciszył swój legalny nick i uruchomił multi, które z konieczności musiały iść przez VPN czy tora, nie wiem co teraz się do takich celów używa, bo nie korzystam. Multi wieszczą straszne klęski dla wielu osób i ich rodzin, rozliczenia w skarbówce i inne straszne, apokaliptyczne plagi, czyli chcą zastraszyć wszystkich. Niejeden już przed takimi groźbami odszedł z forum. 

 

@Adolf nie daj się zastraszyć, my (tzn. ja i Red) na pewno Ci pomożemy. Te upierdliwe szczeknięcia to kiepsko zarabiający szaleniec który jest sam, i jedyne co może zrobić to słać donosy. My możemy ZNACZNIE więcej. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak można zastraszyć człowieka niewinnego? Jeżeli zaszantażowałbyś niewinną osobę to ona byłaby spokojna z prostego powodu - niewinność. Z całym szacunkiem Marku ale pisząc :

 

Cytuj

Multi wieszczą straszne klęski dla wielu osób i ich rodzin, rozliczenia w skarbówce i inne straszne, apokaliptyczne plagi, czyli chcą zastraszyć wszystkich. Niejeden już przed takimi groźbami odszedł z forum. 

 

Świadomie lub nieświadomie sugerujesz jakoby niektóre osoby miały się czegoś bać. Niewinna osoba niczego się nie boi bo nic nie zrobiła. Z tego wynika żę na forum ktośtam popełniał wykroczenia czy coś tam.

 

Nie moja sprawa, nie będę się mieszał. Jaka jest prawda wiecie tylko wy i oni. Rozpoczyna się "gorący" i bardzo stresujący okres dla was, okres w którym emocje mogą być silniejsze niż trzeźwy umysł i logiką dlatego z troski o wygraną waszej sprawy proszę was - przyglądajcie się temu co piszecie 5 albo 10 razy uważniej niż zwykle. Kilka za dużo wypowiedzianych słów może wpłynąć źle na sprawę. Mimo wszystko ostrożność teraz bardziej się przyda niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Prezentuję taktykę, którą Sławek próbuje zniechęcić mnie do szukania sprawiedliwości, to ma być przyznanie się albo banie się czegoś? Ja się nie boję, bo uczciwie płaciłem i płacę podatki, a oskarżeń o obcisłe spodnie i siwe włosy także się nie boję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Multi wieszczą straszne klęski dla wielu osób i ich rodzin, rozliczenia w skarbówce i inne straszne, apokaliptyczne plagi, czyli chcą zastraszyć wszystkich. Niejeden już przed takimi groźbami odszedł z forum. 

Ten fragment mówi o tym jakoby chcieli zastraszyć naszych forumowiczów. Mogą postraszyć np pobiciem ale nie mogą zastraszyć uczciwych / niewinnych ludzi skarbówką, prokuraturą, sądem. itp Dlatego ja nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc to. Jako osoba stojąca z boku i przyglądająca się sprawię odebrałem to jako sugestię iż banda z wykopu Sławki, kanistry, ferredy itp mają jakieś "haki" na naszych forumowiczów a forumowicze mają jakieś tajemnice, których wyjście na światło dzienne mogłoby im zaszkodzić.

Edytowane przez Zbychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba temu Sławkowi chodziło tutaj "Rykoszetem w tej sprawie oberwie wiele osób i ich rodzin, ale co tam, grunt, że mitoman przez chwilę poczuje ulgę.", że rykoszetem dostaną rodziny tych stalkujących osób - Vincent, Rysiek itd. No ale jak bawisz się ogniem to wiedz , ze możesz się poparzyć.

 

Bo jak nie znają forumowiczów dobrze w realu to co oni mogą mieć za haki, to trzeba "siedzieć" w czyimś życiu i znać kogoś aby mieć na niego haki więc relax Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu Analizujesz jedno słowo w sposób którego nie rozumiem. Sławek też nie wie co pisze, po prostu rzuca słowami które mają sprawić, by ludzie się bali wchodzić w te sprawy. Analizować słów stalkera nie ma sensu, bo one mają rozdzierać i sprawiać ból, a nie być logiczne. Np. powtarzane latami "kamienie kałowe" - wspomniałem o tym kilka razy gdy mówiłem o lewatywach, i jest to poruszane codziennie. Jaki w tym sens oprócz tego, żeby skojarzyć kk. z moim nazwiskiem? A więc sens emocjonalny, a nie logiczny.

 

Wier_tarka to był ktoś od nich, bankowo z tora, vpn czy czego tam. I takie konta pojawią się na pewno.

 

@Strażak to doprawdy wzruszające, jak się o mnie jako młody forumowicz troszczysz. Dam radę, dieta, leki, ktoś mnie zawsze zawiezie, stać mnie na jazdę po kraju - chcę spojrzeć w oczy oskarżonym, chcę widzieć to z powodów osobistych i z ciekawości jakie uruchomią w sobie metody, aby spróbować uciec spod kary. Chcę zobaczyć przed sobą gości, którzy mnie tak okropnie lżyli. Mam tylko nadzieję że się opanuję, i komuś nie przyleję w sądzie. Zresztą jest kilka osób, które też chcą ich zobaczyć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja Sławka na wykopie jest histeryczna - co oznacza że może prawdą jest twierdzenie, że konto Kanistra jest z prawdziwego IP, a inne multi z "lewych". Daj Panie dobry Boże. Czyli Sławka ewentualnie już mają, i on o tym wie. A jeśli pisał z pracy, to nie wiem, ale chyba przyjdą tam i skonfiskują komputery jako sprzęt użyty do przestępstwa?

 

Teraz znalazł artykuł na necie i straszy nim, NIE ROZUMIEJĄC że to prokuratura wszczęła wobec Kanistra i innych kont na wykopie postępowanie karne, a nie ja sam. Ja złożyłem pismo i nie zostałem jak sugeruje Sławek oskarżony o składanie fałszywych zeznań - moje oskarżenie zostało oficjalnie potwierdzone przez PROKURATURĘ. 

 

Ja nie wiem, czy on nie rozumie takich prostych spraw? A teraz zaczyna straszenie, jakie to ja poniosę konsekwencje, zaprasza panią prokurator na wykop, tę samą która czytała wpisy Kanistra i uznała je OFICJALNIE ZA PRZESTĘPSTWO. Boże, to jakiś kabaret, on już kompletnie stracił kontakt z rzeczywistością... obsesja dowalania mi jest silniejsza niż rozum, niż wszystko inne. Byle szkalować z ukrycia, opluwać i niszczyć. To moim zdaniem się kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego, nie wierzę że normalny człowiek by do takiego stopnia odleciał z realności w świat swoich pragnień i widzimisię.

 

Podobnie było z Baggim - gościa zastraszał podając jego nr. telefonów publicznie, szkalując jego żonę, wszystko jest jeszcze widoczne na blogu Urbana w komentarzach. Mogę się więc spodziewać oskarżeń, donosów, i dobrze - będzie więcej materiału dowodowego. No i czekam na sprawy sądowe o to, że pisałem (ponad rok temu, przedawnienie drogi Sławku) że siwieje. Przybiją mi za to pewnie dziesięć lat co najmniej, plus piętnaście za obcisłe spodnie.

 

Obrona Kanistra/Sławka: https://www.wykop.pl/link/3852109/falszywe-zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

on już kompletnie stracił kontakt z rzeczywistością... obsesja dowalania mi jest silniejsza niż rozum, niż wszystko inne.

Marku w takim razie dużo zdrowia i opanowania życzę :)

Przeczytaj na spokojnie: zauważ jaką masz przewagę. Jeśli ktoś nie myśli logicznie to prawdopodobnie jest już  bezradny i reaguje irracjonalnie.

Nie wie co w tej sytuacji zrobić i się "mota"

 

Edytowane przez tomek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam, serio... Wchodze na wykop, patrze jest powiadomienie i tym razem Sławek nadaje i pisze głupoty. I odwraca kota ogonem... Oczywiście jego wpisy (Kanister) zaraz mają 5,6 plusów, ten lub ta Ferred (zdania są podzielone jaka to płeć) to samo.. To albo jest człowiek, który zatracił kontakt z rzeczywistością i ma zaburzenia depresyjno-maniakalne, w skutek których twierdzi że żadnych multikont na wykopie nie ma, ani nie brał udziału w trwającym 10 lat skalkingu. Albo też prawda jest inna niż się tu podaje... zgłupieć można naprawdę od tej całej jatki. Fakt jest jednak taki że sprawa jest w prokuraturze, sprawa karna dotyczy Sławka a nie Marka i dowody obciązające są na Sławka i to Sławek bedzie miał sprawę karną, prawdopodobnie jako oskarżony, a nie jako ofiara. Póki co trzymam sie faktów, ale sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. :rolleyes:

Edytowane przez WysportowanyPrzystojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna prawda? A niby jakim cudem? Pod niemal każdym tekstem "samiec" na wykopie, są teksty Kanistra i jego zgrai. To są fakty, za które nick "kanister" ma prokuraturskie zarzuty, a jak zidentyfikują kim jest, to ta osoba ma sprawę przed sądem gdzie oskarżycielem nie będę ja, a Pani Prokurator.

 

Tak więc Sławku nie ma sensu zapraszać Pani Prokurator na wykop, ponieważ niebawem spotkasz się z nią wielokrotnie na sali sądowej. No chyba że pisałeś spod tor-a i Cię nie znajdą, wtedy wykop Cię usunie i zaczniesz jatkę od nowa gdzie indziej - ale już nie w takiej skali. No i ja opłacę prawdziwych specjalistów od informatyki śledczej, i oni znajdą Cię nawet jeśli używałeś tor-a. Potrwa to być może latami, ale wcześniej czy później staniesz przed sądem.

 

Podkreślam jeszcze raz - nie ja Cię oskarżyłem, tylko prokuratura. Twoje wpisy zostały uznane za przestępstwo. Dokonywałeś stalkingu wiele lat, wiele osób poraniłeś. Było fajnie, było wspaniale, ale teraz trzeba będzie zrobić rachuneczek sumienia.

 

Zdanie ministra Ziobry w podobnym temacie, wprawdzie chodzi o uszkodzenia ciała, ale stalking także (poprzez wieloletni stres) uszkadza ciało i dożywotnio psychikę:

 

Cytuj

- Sprawca bierze pod uwagę i przyjmuje, że jest to bardzo prawdopodobne, iż w wyniku takich działań, jakie podejmuje, nastąpi śmierć człowieka, ale nie jest to jego jakby głównym celem działania. Jestem przekonany, że w tym przypadku taka kwalifikacja byłaby adekwatna do czynu - podkreślił minister dodając, że ludzi o sadystycznych skłonnościach, czerpiących przyjemność z zadawania innym osobom bólu i cierpienia, trzeba izolować.

 

Dokładnie tak. Osoby lubiące zadawać ból w necie, mogą się znudzić i zapragnąć zadawania bólu w świecie realnym. Izolować zło, by nie szarpało porządnych, uczciwych ludzi.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

Ja nie rozumiem tylko co ma sprawa jakiegoś blogera wspólnego, ze sprawą wobec kanistra, który podobno tym blogerem nie jest :>

 

Ktoś nie mógł ze strachu przed organami zażywać snu sprawiedliwego i przez kilka przedporannych godzin wysmażył elaborat o swej (ponoć) niewinności oraz o nienawistnym i przewrotnym cyberguru.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RedBulla podziwiam. Podał swoje dane, wielokrotnie pomawiał mnie publicznie z nazwiska o złodziejstwo, wyzywał, szydził - i teraz żąda przeprosin za wątek o nim, "zapominając" że wątek powstał po tym, gdy zameldował się z Kanistrem i kolegami na wykopie. Zawsze podejrzewałem że mieszanie energetyków z wódką jest szkodliwe, ale teraz mam tego wybitne potwierdzenie. RedBull nadal myśli, że Kanister i Rysiek mu pomogą... tymczasem jego podjudzili do dalszego obrażania mnie mimo świadomości sprawy sądowej, a sam Rysiek i Vincent milczą w temacie. I gdyby nie energetyki z wódą, może by do niego doszło że coś jest tak. Tamci wiedzą co jest grane, i wysługują się nim do wywierania na mnie presji.

 

Takie teksty jak poniżej (99% multi Sławka), będą coraz częstsze:

 

Ty jesteś @Ferred, a @antifraud, @Harmagedon, @zly_wuj, @Wonsacz, @Kamizo, @Vektor, @talisman, @donnie01, @benio00 to też RÓZNI LUDZIE z różnych miejsc w kraju i może zagranicą. Jeśli tak jest, A JEST, to o co chodzi?
@Kanister: 
Jestem tak samo Tobą, jak RedBull Ryśkiem.

Sprawa zaczyna być ciekawa, bo na Marka sporo da się znaleźć, z czego skorzystają przyciśnięci do muru wykopowicze.

----------------------------

 

No, na pewno skorzystają, w to nie wątpię. Ale wolę spotkania w sądzie od koszmaru od lat na wykopie i w sieci. Wolę kontrole skarbowe, oskarżenia, sądy - to nie jest częste, ładnie się ubiorę, dietka, leki i zawiozą mnie na policję na zeznania i tyle. To milion razy lepsze niż bezustanny hejt, który mnie psychicznie wykończył. Lekarz mi powiedział, że jest duża szansa iż po skończeniu z wykopem może mi się zacząć mocno poprawiać, i też tak myślę. Może uda się gdzieś wyjechać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Kiedy występuje patologia kłamstwa?

Patologia kłamstwa występuje, gdy jest: stała, dominująca, nieproporcjonalna i niepodparta żadną korzyścią zewnętrzną. Ma ona również naturę kompulsywną, ponieważ kłamca nie jest zdolny kontrolować swojej mitomanii.

Kim jest mitoman? 

Mitoman to wyjątkowy i praktycznie idealny gracz – opowiada kłamstwa z taką wiarygodnością, że bardzo ciężko jest od różnić świat fikcji i zaprzeczeń od prawdy. Jego rola jest tak wybitna, ponieważ sam wierzy w słowa kłamstwa. Jako doskonały gracz językowy czasem jednak sam zmaga się z prawdą – odczuwa frustrację i gniew, jednakże mitomania jest silniejsza, nie jest w stanie nad nią zapanować.

http://psychologiazycia.com/fikcja-i-zaprzeczenia-dlaczego-klamiemy/

Pasuje jak ulał. Myśleliśmy, że zamilkł na wykopie ale ON nie jest w stanie już nad tym panować.

Moim zdaniem zamiast paki wyląduje w psychiatryku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.