Skocz do zawartości

Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że takiego szaleńca trzymali ponad trzy lata? Wtedy też trollował i floodował. Kogo on tam zna? Kto z wykopu go krył i chronił? W sumie to zrobili mu dużą krzywdę, bo jakby dostał trzy lata temu bana, to nie byłoby prokuratury, sądu i być może zakładu karnego. Niedźwiedzia przysługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykopowi modzi mieliby trochę rozsądku (i uczciwości, ale to inna sprawa), to by wywalili także Ferred i kilka innych multi Kanistra/Sławka. A tak będzie nadawał na mnie z innych kont. Ale to wskazuje, że Kanister pisał ze swojego, Sławkowego IP. Jeśli tak, to będzie wielkie szczęście, bo dostanie wprost wezwanie i skończy się nasz koszmar. Ok. 7, 8 lat spraw jakoś przejdę, lepsze to niż bezkarne niszczenie moich bliskich. Znacznie lepsze. 

 

No i dobrze że Rysiek, Vinc i RedBull nie piszą na razie nic. Chyba RedBull uświadomił sobie, jakie świństwa tu nawypisywał - i jest ostatnią osobą, która powinna mnie oskarżać o sądzenie się ze staruszkami. Ależ towarzycho, aby się zemścić za wszelką cenę, tylko to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Sytuacji ze stalkingiem przyglądam się od kilku miesięcy. Nie wiem (i nie chcę wiedzieć) jak to jest być nękanym przez 10 lat, ale nawet jako postronna osoba życzyłem, by ci prześladowcy jak najszybciej oberwali. Teraz jestem całkiem zadowolony, bo coś w końcu ruszyło. Coś zaczęło się dziać ku dobremu. Chciałbym, by postępowanie prokuratorskie zostało przyśpieszone, ale zdaję sobie sprawę z tego, że dopiero za parę lat wyłoni się znad horyzontu jakiś finał. Sam osobiście tych wszystkich stalkerów i ich pomocników wsadziłbym na kilkadziesiąt lat (od łebka) do ciupy.

 

Podejrzewam Marku, że teraz stopniowo będzie puszczał u ciebie gniew nagromadzony przez lata z winy tych człekopodobnych zwierzaków. To może być dość męczące.

Dla podniesienia na duchu przytoczę tu małą bajkę.

 

Był sobie biały rycerz imieniem Sławko. Koleś ten od dawien dawna prowadził bój z rzekomo złym smokiem Maarconixem. Atakował i najeżdżał smoka dzień w dzień w nadziei, że bestia się podda. Ale to nie następowało. Napełniony frustracją Sławko zwielokrotniał swoje najazdy, ale to nie zdawało się na nic. Nasz zakuty łeb (nie)dzielny rycerz zaangażował nawet giermków, który mieliby wspomóc go w walce... uj wie o co. Pech chciał, że Sławko, zaślepiony swymi urojeniami oraz halucynacjami z udziałem mokrych stóp i instalacji LPG, przeoczył fakt, iż rzekomo zły smok Maarconix znacząco urósł w siłę...

 

9_smok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strażak Gdy skażą Sławka, on będzie się maksymalnie odwoływał, bo z wyrokiem traci pracę na uczelni. Gdy już przejdziemy te wszystkie stadia walki i będzie prawomocny wyrok za stalking, będzie sprawa cywilna o odszkodowanie za straty - a te są duże. U mnie zdrowie, zyski z książek; zarzucenie plagiatu mi i Mosze Redowi jeśli chodzi o "poradnik rozwodnika" (czyli oszustwa i kradzieży), co skutkowało utratą zysków i jest pomówieniem: utrata zdrowia i zysków przez moją przyjaciółkę, jeśli dożyje z tych nerwów do końca rozpraw :(

 

Tak więc może to trwać dłużej niż 8 lat. W międzyczasie przekonam wszystkie (które znam) ofiary Sławka, by też zgłaszały się do sądu. Gdy będzie już wyrok skazujący, przestaną się go bać. Ci ludzie też muszą mieć powetowane swoje straty zdrowotne, nerwowe i przede wszystkim finansowe. Oczywiście po wyrokach skazujących, będę się sądził z wykopem. Chcę spojrzeć w oczy ludziom, którzy ignorowali moje prośby i błagania o litość, a chronili przestępcę. Chcę też uznania, że moje konto "samiec" i to co o nim napisali, jest KŁAMSTWEM. Niech udowodnią że podane przez nich multikonta są moje - ja wiem że tego nie zrobią, bo więc że te konta to byli żywi ludzie - i na pewno nie ja.

 

W międzyczasie sprawy z Ryśkiem, Vincem i RedBullem. Dość oszczerstw i bezkarnego niszczenia ludzi. Nic tym osobom złego nie zrobiłem, by całą bandą rujnowali zza ekranu komputera życie wielu osobom. 

 

------------------------------------------

 

Kanister/Sławek stawia mi kolejne ultimatum. Oczywiście założył multikonto, zakazane na wykopie. Co tam jakiś regulamin mu będzie mówił co dobre a co złe :>

 

 

 

 

Odpowiadam. 

 

Gdyby to co robiłeś te wszystkie lata dotyczyło tylko mnie, to ja bym w imię świętego spokoju wyciągnął rękę do zgody. Szkoda by mi było czasu na sądy i konflikty, ale...

 

1. Zaatakowałeś moich bliskich, zwłaszcza osobę po trzech zawałach serca, i pisałeś paszkwile na temat jej rodziny oraz mojego ojca na yt, że jest donosicielem i kapusiem; to wielka obraza dla człowieka, który całe życie się nie sprzedał dla pieniędzy i w imię idei żył jak inni, a mógł mieć znacznie więcej. Moja przyjaciółka bardzo ciężko latami to przeżywała, a wpisy Vinca i zwłaszcza Ryśka, niezwykle brutalne wobec niej, przepełniły czarę goryczy.

 

2. Ponad 10 lat stalkingu to już obsesja, szaleństwo. Nie da się takiego nawyku ot tak zlikwidować. Nadal byś mnie hejtował, ponieważ te pragnienie krzywdzenia jest SILNIEJSZE OD TWOJEJ WOLI. Poczucie rozkoszy z kopania bezbronnego jest za dużą przyjemnością, byś mógł z niej zrezygnować. To co powiesz i obiecasz nie ma żadnego znaczenia.

 

3. Żeby uwierzyć w obietnicę, trzeba mieć pewność że rozmawiamy z człowiekiem chociaż troszkę honorowym, który szanuje to co mówi. Ty nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz HONOROWY. Ludziom takim jak Ty, nigdy się nie wierzy a mądry zawsze oczekuje podstępu i złej woli.

 

4. Ultimatum stawia silniejszy, a nie słabszy. W obecnej chwili masz potężne problemy i żadnej istotnej przewagi. Możesz mnie tylko lżyć i kłamać na mój temat w necie, ale to już mam przerobione ostatnie lata, i tylko dokładasz materiału dowodowego dla prokuratury.

 

5. Nawet gdybym się zgodził, nie ma to sensu - ponieważ Ciebie oskarżyła prokuratura o wpisy na wykopie, a nie ja. Szkoda że tego nie potrafisz zrozumieć. Ja już nic nie mogę. Jedyne co mogę, to wytoczyć Ci proces o odszkodowanie za poniesione straty, i to zrobię - po prawomocnym wyroku za nękanie albo stalking. Lata cierpień, bólu, krzywdy i strat mojej pracy - te koszty musisz pokryć.

 

 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam "wakacje" i "wakacje", jakiś uraz z dzieciństwa? Może ktoś powinien zamieszkać na wyspie San Escobar to będzie mieć nieustający wypoczynek. Jednakowoż w innych miejscach odosobnienia też ma się dużo czasu, regularnie żarło podane i inne rzeczy też ... ;)

 

A ta "przysięga" to czym poparta jest, funtem kłaków czy biletem na autobus z Częstochowy na Słowację?

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg Sławek ma obsesję wakacji. Podkreśla to bezustannie - ale też to jak jest szczęśliwy i wyluzowany. Jeśli ktoś tak robi, to znaczy że tak nie jest, tylko chce narzucić otoczeniu wizję swojej społecznej maski. Do mnie wiele razy pisał z satysfakcją, że nie jeżdżę na wakacje. 

 

Teraz tylko mu to zostało. Wcześniej było że jestem żebrakiem i biedakiem, nie mam pracy - a kiedy zarabiam więcej niż on na luzie (ale takim prawdziwym), to uczepił się wakacji. I tu ma rację, wakacji nie mam ale chciałbym mieć. Stać mnie na praktycznie każde, ale co z tego skoro po ostatnich "wakacjach" nad morzem byłem wrakiem człowieka z nerwów. Czyli w tej jednej sprawie jest ode mnie lepszy. Ale wierzę że kiedyś IBS zniknie z mego życia, i wtedy sobie pozwiedzam trochę ojczyznę. Może na motocyklu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to niech kasują co chcą, mam to w du... - trzeba było kasować ten ściek ponad trzy lata temu, zanim nie poniszczył Sławek ludzi. Najbardziej rozbawiła mnie to co napisał RedBull - że jak Kanister się wkurzy i zrobi kontrę, to ja będę miał problemy prawne.

 

I nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. Stalker który nimi (RB, Vinc, Rysiek) gardzi (bo wie że mszczą się za odrzucenie, a nie walczą ze mną), będzie kontry zakładał i mnie rozwali. Gdyby to było takie proste, to już by to dawno temu zrobił. Skoro nie mógł tego zrobić dawniej (a próbował ze wszelkich sił), to teraz na pewno już nic nie zrobi. Teraz będzie tylko walczył o swoje obecne życie, pracę, opinię, tłumacząc się z 10 lat obsesji.

 

Pragnę dodać jeszcze jedną, ważną rzecz. Kanister/Sławek pisał w euforii wielkiego odkrycia, że skłamałem mówiąc o monitoringu, ponieważ ten rzekomo miał być lata wcześniej. Jest to kolejna fantazja - ponieważ monitoring został zainstalowany NIECAŁE DWA TYGODNIE TEMU. 

 

Nawet teraz widzę na ajfonie obraz wszystkich włości. Ot, technika nowoczesna.

 

Monitoring kosztował krocie, i został zainstalowany dlatego, ponieważ moja przyjaciółka bała się eskalującej nienawiści na wykop.pl - stąd monitoring, ochrona, pewna niespodzianka oraz mój przyjazd (miałem inne plany). Wpis Vincenta o zorganizowaniu wspólnej "wycieczki" do ciężko chorej osoby (którą bezustannie lżyli), potwierdził decyzję podjętą tydzień wcześniej. 

 

Moja przyjaciółka jest przerażona waszą nienawiścią do niej, zwłaszcza że jej nie znacie, boi się że przyjedziecie... ale ja się nie boję. Ani troszkę. Gdzieś w głębi ducha liczę na to, że zachowacie się jak prawdziwi mężczyźni i spełnicie swoje groźby. Ja jestem przygotowany, by zakończyć ten horror. Nawołujecie do nienawiści i przemocy? To ją dostaniecie, jeśli spełnicie swoje opisywane na wykop.pl chore marzenia.

 

Scalam posty

As.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Teraz to niech kasują co chcą, mam to w du... - trzeba było kasować ten ściek ponad trzy lata temu, zanim nie poniszczył Sławek ludzi. Najbardziej rozbawiła mnie to co napisał RedBull - że jak Kanister się wkurzy i zrobi kontrę, to ja będę miał problemy prawne.

 

Jak teraz wygląda sytuacja z atakami internetowymi na twoje serwisy? Zmniejszyła się ich liczba, czy może utrzymuje się na stałym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Troptyniusz Nowe konto, trzy wpisy i od razu w tym wątku? Ależ tu nowych kont :> Co do ataków to od kiedy ujawniliśmy że toczą się postępowania, jest spokój wszędzie. Oprócz podpuch, meili dziwnych itd.

Takie są prawa tego świata, że dramy(chociaż w tym przypadku można to nazwać dramatem albo cyberprzemocą) przyciągają najwięcej ludzi i zapewniają odpowiednio wysokie bodźce. Nie zdziwiłbym się jakby nagle forum BS i kanał radio samiec na YT odnotował drastyczny wzrost użytkowników/subskrypcji. Chcąc niechcąc serwis szkaluj.pl to znaczy wykop przeglądają tysiące internautów. Ludzi przyciągnie drama - zobaczą forum i kanał na yt, mądrzy ludzie dostrzegą wartościową wiedzę i założą konto albo założą aby wypowiadać się na gorący temat czyli dramę.

 

Dramy szczególnie na youtube to najlepsza reklama. Nie bez powodu ponad 50% dram youtubowych jest ustawionych i obie strony tylko na tym korzystają. Tak samo jak wieczna drama PiS vs PO

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Troptyniusz Nowe konto, trzy wpisy i od razu w tym wątku? Ależ tu nowych kont :> Co do ataków to od kiedy ujawniliśmy że toczą się postępowania, jest spokój wszędzie. Oprócz podpuch, meili dziwnych itd.

 

Dziękuję za odpowiedź. Cieszy mnie to, że sytuacja się uspokoiła.

Z założeniem profilu na forum zanosiłem się od paru tygodni, być może faktycznie "niespodzianka dla hejterów" miała wpływ na moje dołączenie właśnie teraz. ;)

Ale twoją twórczość znam już od kilku lat, chociażby z Wrzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wykopowcy zluzujcie gumki od majtek, coś was za bardzo uwierają.

 

Jak ktoś z tamtej strony straszył prokuraturą, groził zamknięciem forum, mając dupny w większości background, to było słuszne i zasadne, sprawiedliwe i zbawienne. U Marka jakoś nie doszukamy się postulatu zamknięcia wykopu, co najwyżej wyjaśnienia mało klarownnych sytuacji, jak usuwanie jednych userów, przy jednoczesnym popieraniu (tzn. trzymaniu) innych mącących.

jak samo podwójną optykę było widać w komentarzu Kanistra2 czy Ferreda2; gdy usuwali konta Marka z wykopu to było OK, administracja portalu wie co robić. Gdy usunęli konto K. albo F., to wg rzeczonego "moderator miał zły dzień".

 

Wątków na forum Braci było i jest całe multum i każdy może się zainspirować i napisać książkę, poradnik, przewodnik. Nikt nikomu chyba nie broni, jeśli oczywiście nie zajdzie plagiat.

 

Rzekoma moda z USA "pozywaj wszystkich których możesz", która nadchodzi ponoć, to już od dawna funkcjonuje w naszym kraju - rocznie odbywa się 15 milionów spraw rocznie, czyli jedna na dwóch obywateli. A i tak dziwić się należy Markowi, że zwlekał z podjęciem prawnych kroków latami, gdyż nazbyt długo trwało splątywanie się tego splotu stalkerskich węzłów i to bynajmniej nie robionych z gumy od majtek.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg Marnujesz czas. To jest wykop. Wielu użytkowników nawet nie czyta znalezisk co wielokrotnie wychodziło po komentarzach jakie piszą. Jestem pewny, że prawie nikt z nich nie wszedł w linki w znalezisku a co dopiero mowa o dotarciu tutaj do tego tematu. Swego czasu trochę ten portal przeglądałem. To co tam ludzie nieraz wypisywali to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Zresztą wykop nawet jako sam zbiór znalezisk (bez wchodzenia w komentarze) się nie bardzo nadaje bo wszystko jest strasznie monotematyczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imali Mam teraz chwilę wolnego ;)   Zakładam, że gdy paru użytkowników przyjdzie w sukursk Markowi, to będzie on lepiej i spokojniej tworzył ciekawsze rzeczy na YT lub w innym miejscu. Fakt, wykop jest jaki jest i może zmienić nazwę na wypok, tyle treści wypoconych spod brudnego palucha ...    No i lepiej brać przykład z Hameryki, zwiększać wiedzę prawną (sobie i innym) niż na rosyjską modłę doskonalić się w stalkowaniu i multikaontowaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.