Skocz do zawartości

Muzyka. Moja miłość, pasja po godzinach.


Metody

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, gorąco zapraszam do odsłuchania mojej twórczości. Muzyka to moja życiowa miłość, chociaż nigdy się jej do końca nie poświęciłem, ze względu na brak wiary w to, że mogę coś na jej polu dokonać, chociaż wszędzie mówiono mi, że mam talent i się marnuje. 

Wymogi życia dorosłego sprawiły, że jest coraz mniej czasu i energii na poświęcenie się jej. Chociaż nadal marzę o tym, że pewnego dnia po prostu będę budził się rano, robił kawę i produkował w studio, aż mnie noc zastanię :)  Miłego słuchania

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 1-szy utwór klimatyczny, wrócę i posłucham jeszcze na spokojnie. ;) 

W czym tworzysz, fl studio albo coś podobnego?

 

Też bawiłem się kiedyś w tworzenie muzy, nawet do kilku kawałków dograł się jeden z twórców który swego czasu zaliczał się do moich ulubionych (dopóki nie poznałem go osobiście). ;) 

Ale to już historia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odsłuch.

FL Studio 10, bawiłem się też Abletonem bo ma większe możliwości, ale trudno jest porzucić do czego się człowiek przyzwyczaił :)  

 U mnie muzyk też byłaby historią, ale ten głos wewnętrzny zawsze nie dawał mi spokoju, więc poświęcam jej trochę wolnego czasu. 

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za muzykę i jej pasję, nawet jeśli nie jest moim wiodącym nurtem- zawsze ogromny plusik i trzymam kciuki za rozwój do momentu tworzenia we własnym studio, później też będę trzymał, ale najpierw dojdźmy do etapu studia i porannej kawki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gatunek Guliver ? Brzmi jak downtempo, pokręcone z elementami dnb + minimal :)  Nie łapie flow przy takich numerach, ale zawsze można sobie poszerzyć horyzonty muzyczne i wychwycić coś, co potem nieświadomie wykorzystasz we własnej twórczości, połączysz z własnym stylem. W sumie tak rodzily się inne gatunki muzyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody dąż stopniowo do realizacji swoich planów związanych z muzyką nawet jeżeli znajdzie się ktoś, kto będzie Ci mówił, że nie dasz rady. Sam dopiero stawiam pierwsze kroki w produkcji własnego dzieła, która niestety rodzi się w powoli, ale powstanie. Oprócz tego zapraszam do przesłuchania moich setów: https://hearthis.at/h5/

 

Oprócz tego będę trzymał kciuki, żeby udało Ci się przekuć marzenie w cel i zrealizować go w swoim czasie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was! Zacne produkcje koledzy. 

 

Moich produkcji możecie posłuchać w  sklepiku u Marka.

 

W rozrywkową też się bawię: 

Mamy z kolegą Projekt Tech-housowy o nazwie Tremolo!, w którym występujemy na żywo prezentując swoje produkcje:

 

Oraz rapowy, gdzie jestem producentem:

 

Przyznam że chciałbym żyć z muzyki, ale na razie jestem security guard na lotnisku za granicą. ;P

 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

 

Edytowane przez Molu
ortografia, interpunkcja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jako doświadczony muzyk. Niedlugo temat zalożę.

 

Trenuj ukladanie melodii Bo to podstawa zobaczysz. Mix/masterning no coz po latach przyjdzie.

 

Dobrze ustawiaj dzwięki w panoramie, Czyli przód/tyl/boki, to dużo już da!!

 

 

Z tego

Rafał Adamski - Kind, Gentle & Senstive

 

 

Wyciagnąłbym potencjał i zrobil  w stylu...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.