Skocz do zawartości

Całe życie sam i jest mi dobrze :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Nazywam się Rafał , mam 25 lat i nigdy nie byłem w związku z Dziewczyną/Kobietą. Ale prawikiem nie jestem. Mieszkam na swoim(jeśli można tak powiedzieć o wynajmowaniu kawalerki) , mam prace ,mam znajomych ale nigdy nie byłem w związku. I w sumie dobrze mi z tym. Ominęły mnie te wszystkie manipulacje , gierki emocjonalne ,szantaże , syndromy obrażonych księżniczek , zdrady , złamanie serca. Nie wspominając ile pieniędzy zaoszczędziłem :) Jestem Hetero , nie jestem homo ponieważ myślę,że już bym o tym coś wiedział. Aseksualny również nie jestem bo pociąg mam, ale potrafię to bardzo szybko i skutecznie samemu rozładować :) Gdzieś tak do 21-22 roku życia miałem parcie na seks i kobiety ale teraz tak zobojętniałem że nawet jak się któraś na mnie patrzy gdzieś to mam tak wywalone jak na to jakiego koloru dzisiaj oddałem stolca ;)  Nie patrze nawet na nią. Obecnie jestem na etapie z kobietami ,chcesz coś ode mnie ? To do mnie zagadaj.Mamy równouprawnienie. Mam gdzieś że przyjęło się,że facet musi zrobić pierwszy krok. Może ja nie jestem facet, mam to w głebokim poważaniu.

Mam znajomych z którymi często gdzieś wychodze , prace która mnie absorbuje. Jedynie wieczorami przy filmie doskwiera mi samotność żeby chociaż się przytulić ale szybko mi to mija jak sobie poczytam na tym forum jakie na prawdę są kobiety. Aż mnie to obrzydza . Pod ładną buźką jest nie ludzki stwór który chce faceta tylko wykorzystać na kasę i seks. Wśród nieznajomych jestem cichy, spokojny ,nie ufny.Ale wśród swoich czuje się sobą...żartuje , śmieje się ,głośno rozmawiam jestem rozgadany , nawet przeklinam ;)

 

I tak jakoś przez całe życie omijałem płeć przeciwną a ona mnie , moi znajomi niektórzy żonaci , niektórzy mają dzieci. Słucham tylko jak ta jego była go zdradziła z innym albo wydymała na kase , a ja się w duchu śmieje i cieszę się że mnie ten cały burdel nie dotyczy :) Mam swoje pasje swoje zainteresowania i je realizuje . Nie siedzę w domu i nie płacze że nie mam kobiety.

Ja już nie mam wątpliwości że kobieta mi do szczęścia nie potrzebna.  Ostatnim razem uprawiałem seks jak miałem 16 lat z koleżanką z klasy . Ona też 16 lat miała i też dziewica jak ja ;) I jakoś mnie do seksu nie ciągnie . Zobojętniałem na to jak na Kobiety. Jak zaproponuje to czemu nie , a jak nie zaproponuje to nic nie szkodzi. Samemu można bardzo skutecznie zniwelować napięcie seksualne.

 

Nigdy nie byłem zakochany , nigdy nie byłem zauroczony. Może kiedyś kogoś poznam , nie zaprzeczam. Ale jak mnie już zdradzi co jest pewne (nie jestem jakiś wielce interesujący) to wtedy na pewno zamknę się na kobiety do końca życia. A jak mi się znudzi jechanie na ręcznym to pójdę na dziwki.

 

Wyzwoliłem się od kobiet. Jestem samowystarczalny.

 

Napisałem to dlatego , ponieważ jestem ciekawy reakcji ''Prawdziwych mężczyzn'' ;) Pewnie w większości napiszecie że jestem nieudacznikiem , idiotom i paskudą bo nie daje się manipulować , oczerniać, wdawać w gierki ,szantaże emocjonalne , fochy i spore straty finansowe dla dwóch marnych dziurek ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj avatar i przywitaj się bo temat zostanie zamknięty :)

 

Do sedna. 

Mam wrażenie że Ty sam masz się podświadomie za nieudacznika, paskude i idiote. Ten post to trochę próba usprawiedliwienia obecnego stanu rzeczy, chcesz żeby bracia Ci napisali "jesteś zajebisty, tak trzymaj, baby to szambo nie są do niczego potrzebne" ?  Niestety tak nie będzie. 

 

Baby to chyba najprzyjemniejsza rzecz dla każdego męzczyzny, tylko trzeba potrafić się z nimi obchodzić. Najprzyjemniejsza ale nie NAJWAŻNIEJSZA. 

Zrobisz jak będziesz chciał - możesz się do końca życia izolować od nich, ale po co? 

Ty się ich boisz i boisz się o samego siebie że zostaniesz wykorzystany, oszukany i zgnojony, tak nie będzie ponieważ trafiłes tutaj :) Jeśli przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce będziesz ponad tą bandą białych rycerzyków którzy mieli 5 kobiet i 5 kobiet ich wywaliło w dupsko brzydko mowiąc, lepiej mieć jedną a porządną. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wyzwolony25 napisał:

 

Napisałem to dlatego , ponieważ jestem ciekawy reakcji ''Prawdziwych mężczyzn'' ;) Pewnie w większości napiszecie że jestem nieudacznikiem , idiotom i paskudą bo nie daje się manipulować , oczerniać, wdawać w gierki ,szantaże emocjonalne , fochy i spore straty finansowe dla dwóch marnych dziurek ;)

 

 

 

 

Eeeee raczej powinieneś kochać kobiety, tylko powinieneś się doskonalić jak każdy facet aby nie dać się właśnie manipulować, oczerniać, wdawać w gierki, szantaże emocjonalne, fochy i straty finansowe.

Musisz być świadomym facetem i wyrywać "chwasta" z miejsca bez żalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wyzwolony25 napisał:

Pod ładną buźką jest nie ludzki stwór który chce faceta tylko wykorzystać na kasę i seks. Wśród nieznajomych jestem cichy, spokojny ,nie ufny.

 

Nigdy nie byłem zakochany , nigdy nie byłem zauroczony. Może kiedyś kogoś poznam , nie zaprzeczam. Ale jak mnie już zdradzi co jest pewne (nie jestem jakiś wielce interesujący) to wtedy na pewno zamknę się na kobiety do końca życia. A jak mi się znudzi jechanie na ręcznym to pójdę na dziwki.

 

Napisałem to dlatego , ponieważ jestem ciekawy reakcji ''Prawdziwych mężczyzn'' ;) Pewnie w większości napiszecie że jestem nieudacznikiem , idiotom i paskudą bo nie daje się manipulować , oczerniać, wdawać w gierki ,szantaże emocjonalne , fochy i spore straty finansowe dla dwóch marnych dziurek ;)

To nie jest żaden nieludzki stwór tylko człowiek, musisz znaleźć złoty środek między dwoma tylko pozornie wykluczającymi się stwierdzeniami guru:
1. "Kobieta to taki facet, tylko z cyckami, cipą i bez kutasa"
2. Całą treścią genialnej audycji "Miś, byłeś za dobry" (niedawno słuchałem drugi raz i wywarła na mnie spore wrażenie, serio coś wtedy w Pana Marka wstąpiło :D)

I jeśli już to kobiety chcą cię wycyckać na dziecko, dobra materialne, pozycję społeczną, pomoc życiową, atencję, doradztwo emocjonalne, naprawy w domu, obowiązki domowe ale w seks to raczej faceci wpadają.

Jeśli tego nie zrobisz będziesz pierdolił coś tam pierdolił, że cieszysz się, że Cię dramy nie dotyczą jak zamkniesz się na wiele potencjalnie ciekawych i rozwijających doświadczeń. Weź np. mnie, jestem w podobnym wieku co Ty, po ciężkim rozstaniu, możesz gdzieś w świeżakowni o tym przeczytać, spotykam się czasem z jakimiś koleżankami, na nic specjalnego się nei nastawiam, słucham obserwuję, czasem bajeruję. Zazwyczaj po spotkaniu czuję się, że zmarnowałem czas ale to wynika z tego, że nie potrafię być dostatecznie obecny i zaangażowany, nie wyciągam wniosków z tych doświadczeń. Wczoraj byłem na spotkaniu z mieszkająca obok mnie dziewczyną z tindera i na myśl jakie wnioski mogę na przyszłość dla siebie wyciągnąć mój umysł gdzieś stale ucieka trochę na zasadzie "nie wyciągaj żadnych jest dobrze jak jest". To stagnacja, uciekaj w wyzwania kolego, może to co dla Ciebie "bezcelowe" to to co mogłoby Ci dać dużego boost'a do rozwoju.

 

Zakochanie to potworny ale i piękny stan. Taki legalny haj, emocje Tobą rządzą, robisz głupie rzeczy, posłuchaj jak daleko w tych sprawach Pan Marek zaszedł jak był młodszy, strach mnei ogarnia, ja zawsze miałęm trochę większe hamulce, ale też wiem, że logika a zwłaszcza KONSEKWENCJA w postępowaniu się wyłącza, tracisz kontrolę. Dobrze doświadczyć kiedyś, jest co wspominać, dobre pole do nauki.

 

Jako "Prawdziwy Samiec Alfa" niniejszym besztam Cię za bycie pizdą, nieudacznikiem, frajerem i koniobijcą!!!!!! A tak serio to nie, nawet miło zobaczyć, że niektórych, którzy tu trafiają dramy życiowe jakich skarbnicą są nasze Panie omijają. To interesujące.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty do czasu aż użytkownik @wyzwolony25 przywita się kulturalnie tam gdzie trzeba i wstawi awatar oraz zapozna z regulaminem.

 

Po raz kolejny przypominam o prośbie moderacji, aby ignorować tematy użytkowników, którzy nie dopełnili powyższych formalności.

 

Temat otwarty po dopełnieniu formalności przez użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie lubię jak kobiety się na mnie gapią , i w sumie nie tylko kobiety. Niby to jest takie ich podrywanie że się gapią jak sroka w gnat i kręcą włosami czy coś tam. Mnie to nie przyciąga a odpycha i wkurza że to takie cioty . Zamiast zagadać to będą się gapić i mnie wkur... Mam gdzieś jakieś przyjęte normy że to facet musi zrobić pierwszy krok . Ale jedna zagadała do mnie o jakiś kompletnych pierdołach i jeszcze się zdziwiła że pale papierosy bo jestem taki grzeczny.Potraktowała mnie jak jakieś dziecko. To mnie wkur że te szmaty mylą spokojność z grzecznością. (A jak pisałem wcześniej że wśród nieznajomych jestem cichy i skryty) Ale była tak brzydka że i tak by nic z tego nie wyszło ;) Ja też nie jestem jakimś Brad'em Pitt'em ,ale ponad przeciętną raczej jestem. Z tego co słyszałem

 

Jedyną kobiete jaką bym mógł obecnie mieć to kompletnie uległą , co zrobi to co jej powiem. Taką pyskatą bym od razu kopnął w dupę . Tak samo pasożyta takiego co ciągnie kasę ode mnie na kino kolacje i ciuszki . A jakby mi powiedziała że czegoś mi zakazuje robić(np.Pójście na piwo z kolegami) albo karze mi cokolwiek to ooo by się działo. Poleciała by szybciej niż by powiedziała przepraszam albo spierdalaj.

 

Chwale się czy żale ? Raczej chwale. Właśnie o te omijające mnie dramy jestem najbardziej ucieszony ;)

 

Tyle lat jestem sam że mnie do innego życia nie ciągnie .Ułożyłem sobie je po swojemu,żyje sobie po swojemu i na swoich zasadach. Nie wyobrażam sobie wywracać swój świat dla kogokolwiek . Chyba że byłby to osoba jako dodatek do mojego życia czyli całkowicie uległa która nie chciałaby mnie zmieniać na siłę pod siebie.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że to prowokacja? Ja myślę, że nie. Na forum jest wielu mężczyzn, którzy gardzą (przynajmniej tymczasowo) kobietami. Sam się do tego grona zaliczam... Nie ma co oczekiwać, że nowi użytkownicy, którym całe życie wmawiano, że szanowanie kobiet, traktowanie ich ciepło bo to istoty pełne miłości bla bla bla, nagle gdy zrozumieją po latach, że bez pieniedzy są dla nich zwykłym ścierwem - gardzą.

 

Cały czas próbuję sobie jakoś to wyjaśniać, gadać te pierdy typu "czy jesteś zły na psa, że szczeka, takie są przecież psy" itd... Ale kurwa, TAK, jestem cholernie wkurwiony na to, że właśnie takie są kobiety. Tak samo jak autor nie wyobrażam sobie już dłuższej relacji z kobietą chociaż całe życie marzyłem o wspaniałym związku (i innych białorycerskich bzdurach). Samemu jest jakoś tak dziwnie, ale pasożyty wymagają za dużo żeby się w to bawić.

 

Zdaję sobie sprawę, że forum traci przez tą "nienawiść", wchodzą tu potem ludzie i pierdolą o mizoginach itd, ale co począć? To jest trudne. Często mówicie, że mężczyźni przecież też kalkulują i chcą korzyści... Nie ma najmniejszego porównania! Facet potrafi robić coś dla swojej "ukochanej" dosłownie za nic, wypruwa żyły, po prostu z miłości. Pasożyty tak nie robią, dla nich wszędzie jest to kwestia tego - ile korzyści będą miały.

 

Mimo wszystko, cieszy mnie, że spotkał mnie ten kurewsko ciężki kawałek chleba, czyli krótko mówiąc prawda o babach - zrobię wszystko, żeby w przyszłości nie zostać alimenciarzem, który nawet nie wie czy jego dzieci żyją. Własnie, odnośnie dzieci... Nawet dzieci wykorzystają żeby robić mamonę. Jeszcze brakuje, żeby swoje córki na autostradę wysłały. Rzygam.

 

Całe szczęście, że forum traktuje o wieeelu męskich sprawach, dzięki temu mężczyzna działa, wzrasta... Ale z kobietami to cięzko będzie - w sensie zmienić mentalność i zaakceptować. Także tego, łączę się z autorem, chociaż ja trochę jednak w bólu - bo jakby dało stworzyć zdrową relację to chciałbym, ale zdrowa nie znaczy, że muszę cały czas trzymać ramę, bo zaraz zostanę wyruchany. W dupie z czymś takim :) 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wyzwolony25

 

Po pierwsze: Chciałbym mieć  Twój wiek , i wiedzę na którą pracuje się  latami. Gratki dla Ciebie za ogarnięcie. Ja tą wiedzę otrzymałem od forum, Marka, po 25 latach po wyroku.

Dnia 30.07.2017 o 12:49, wyzwolony25 napisał:

 

Jest chłopak ogarnięty, daj mu Boże.

 

 

 

 

 

 

 

Cytuj

Napisałem to dlatego , ponieważ jestem ciekawy reakcji ''Prawdziwych mężczyzn'' ;)

   Z wpisu jesteś fajny, składny, ułożony facet. prawie jak ten wymarzony.

Do następnego razu.

 

Ps. Sorki, zjadło dużo tekstu, ale sens pozostał. @self-aware. Chłopaku, nigdy nie wierz obcym ludziom, na podstawie pobieżnej znajomości. Nowy koleś wchodzi?

      To on ma problem!

Pozdro.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że autor chciał zaprezentować, że można żyć samemu i cieszyć się tym - a to forum często wspomina o takiej alternatywie :) Ewentualnie chciał po prostu dojebać loszkom - nie wnikam, mam je w dupie.

 

Co do świętego spokoju, jak jesteś biedny to wiadomo, kochające panie mają na Ciebie wyjebke :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten mizoginizm, w mojej opinii, bierze się ze zdemaskowania kłamstw, którymi ludzi karmi matrix. Przez te kłamstwa dzieje się wielka krzywda, tak mężczyznom, jak i kobietom. Dzięki temu forum, jak i oczywiście twórczości Marka, wielu facetów otwiera oczy na prawdę i więcej nie chce się ładować w sferę ułudy, i fałszywych marzeń. Nie chcą być jak ćma lecąca do ogniska. 

 

Sam mogę uznać, że zostałem skrzywdzony. Lecz czy przez kobietę? Prędzej przez swoje naiwne marzenia i wiarę w matrix. 

Edytowane przez piratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, self-aware napisał:

Dlaczego uważasz, że to prowokacja?

@self-aware musisz się nauczyć rozróżniać ludzi którzy nie pasują do schematu. Wszyscy jesteśmy jednakowi w 99%.  

 

Wchodzi koleś który jest inny, natychmiastowo powinien zostać poddany weryfikacji. Ktoś kto jest doskonały, powinien zostać zweryfikowany, podzielony przez 4.

 Rozumiem że pachnie to unifikacją, ale tak jest.

 

@Wyzwolony25, jest OK, jest tym do czego dążymy. Mało jest takich facetów. Dlatego witajmy Go w gronie i zadawajmy pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adolf napisał:

 

@Wyzwolony25, jest OK, jest tym do czego dążymy. Mało jest takich facetów. Dlatego witajmy Go w gronie i zadawajmy pytania.

 

Podejście ma zajebiste,ale ja dążę do czegoś innego :) Chce być typem faceta, do którego dobre laski same zarywają i nie musi nic od siebie dawać.... a wyzwolony jeszcze taki nie jest.

Fajne to jest to, że on nie ma spiny i nie jest desperatem, który sprzedałby własnego kumpla, żeby zaruchać.

Złe jest to, że sam twierdzi, że gardzi kobietami - pogarda to coś na co jestem wyjątkowo uczulony.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dobryziomek napisał:

Chce być typem faceta, do którego dobre laski same zarywają i nie musi nic od siebie dawać.... a wyzwolony jeszcze taki nie jest.

 

Wszyscy faceci chcą. Niektórzy sporo nerwów czasu, pieniędzy tracą by osiągnąć ten stan. Masz prawo mieć taki cel, ale to może być zgubne... 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, slavex napisał:

 

Wszyscy faceci chcą. Niektórzy sporo nerwów czasu, pieniędzy tracą by osiągnąć ten stan. Masz prawo mieć taki cel, ale to może być zgubne...  

Dlatego rozwój należy rozpocząć od podstaw czyli od pracy nad emocjami taka jest moja taktyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za miły odzew :)

 

Nie to nie prowokacja,na prawdę taki jestem. Takie a nie inne podejście do płci przeciwnej wyrabiałem sobie przez lata. Przez gimnazjum , liceum i prace dziewczyny/kobiety patrzały na mnie zawsze z góry , bo taki cichy , spokojny , ''grzeczny'' i małomówny.  A jak miałem jakiś problem albo byłem na życiowym zakręcie to zamiast pomóc przypinały łatkę niezaradnego życiowo i patrzyły z pogardą. Takie to są kur... piękne istoty. Najlepsze jest to że one myślą że są takie zaradne życiowo. Znam parę takich w moim wieku , które uważają się za zaradniejsze ode mnie a jak patrze to tylko studiują jakiś nieprzydatny gospodarce kierunek i mamusia je utrzymuje ;)A w wolnym czasie facebook i instagram. Bardzo kur... zaradne xD

 

Staram się myśleć mózgiem a nie kutasem, ale boje się , że gdy jakaś w końcu kiedyś wystawi mi dupę , ciemna strona mocy przeważy i wezmę jak reksio szynkę . Tego się boje ... braku kontroli nad sobą . Wolę być zimnym draniem który ma wyjebane w związki niż posłusznym pieskiem dla którego wabikiem są żeńskie genitalia.

 

Ale jak na razie nie spotkałem nigdy kobiety która rzuca się na szyje nieznajomym facetom , więc raczej dopóki się na kogoś nie otworze , ta nie wystawi dupska xD

Ja chciałbym chociaż lubić kobiety... na prawdę . Ale jak tego nie da się lubić bo to zawistne i nieszczere . Wiem , że są wyjątki. Normalne spokojne ułożone kobiety. Bez instagrama bez fejsbuczka bez parcia na kase. Taka szara myszka można by rzec. Ale myślę , że taka szara myszka , spokojna normalna kobieta była by w sam raz dla mnie. No i ofc. uległa . Tymi pyskatymi pasożytami gardzę namiętnie :/

 

Za małego byłem uczony że szanuj kobiety , że to piękne istoty , że kupuj im kwiatki codziennie a potem zderzenie z rzeczywistością :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wyzwolony25 napisał:

Normalne spokojne ułożone kobiety. Bez instagrama bez fejsbuczka bez parcia na kase. Taka szara myszka można by rzec. Ale myślę , że taka szara myszka

 

Zaskoczę Cię, nie ma takich, no chyba, że na innym kontynencie :D

 

Nawet taka "szara myszka", gdy zorientuje się, że jej misio jest posłuszny i zrobi dla niej wszystko, z czasem zamieni się we wredną księżniczkę karmiącą się atencją i łapiącą focha o byle gówno.

 

Kobiety to wspaniałe istoty, ale tylko wtedy, kiedy facet jest świadomy siebie, swoich potrzeb, i nie daje sobie wejść na głowę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.