Skocz do zawartości

Pierwszy raz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)
Jakiś rok temu gdy miałem 18 lat postanowiłem przeżyć swój pierwszy raz i wybrałem się do agencji towarzyskiej, na początku wszystko było w porządku, wybrałem z którą chcę to zrobić i poszliśmy na piętro do bardzo klimatycznego pokoju.
Zaczęliśmy się rozbierać a mnie złapał straszny stres przez który nawet mi nie staną i w zasadzie jedyne co to ona starała się zrobić mi loda w gumce ale jakoś nie szło więc zażenowany i zawstydzony powiedziałem że mi starczy i wyszedłem. Obiecałem sobie że już nigdy więcej żadnych kobiet bo to nie dla mnie. Ta obietnica trwała tylko 3 miesiące aż znowu nabrałem odwagi i pewności siebie żeby ponownie spróbować. Poszedłem do innej agencji, tym razem starałem się skupić myśli na czym innym by znowu nie zawieść z powodu stresu. Wybrałem Panią która z twarzy wyglądała bardzo sympatycznie, zapłaciłem jej i poszliśmy do pokoju. Rozebraliśmy się, ledwo zdążyła złapać mnie za przyrodzenie a ja od razu trysnąłem, po czym usłyszałem od Pani: "Nie mówiłam ci wcześniej ale u nas usługa kończy się po pierwszym orgazmie". Nie chciałem się kłócić i znowu zażenowany i zawstydzony wyszedłem. Planuje znowu się wybrać do jakieś agencji, tylko tym razem chciałbym wyjść z niej już rozprawiczony. 
Macie jakieś rady jak poradzić sobie ze stresem i jednocześnie nie skończyć zbyt szybko ?? :( 
Mam 19 lat i wydaje mi się że to już najwyższy czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęcz go przed ze dwa razy. Radość będzie mniejsza, ale przynajmniej zaraz nie skończysz jak go dotknie. A u niej będąc, zakładając, że apetyczna, oddaj się radości z bliskości i możliwości pofolgowania sobie, w końcu po to tam się udajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orannge zawsze możesz się wstrzymać, dopóki nie będziesz gotowy. Może spróbuj poderwać jakąś fajną laskę na imprezie? Gdy będziesz wiedział, że jest tobą zainteresowana, to i twoja sytuacja na dole się poprawi. A dodatkowo zaoszczędzisz $$$ :D Jesteśmy rówieśnikami i rozumiem twój ból, dlatego też spróbuj przetestować imprezową samiczkę.

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rexer napisał:

@orannge zawsze możesz się wstrzymać, dopóki nie będziesz gotowy. Może spróbuj poderwać jakąś fajną laskę na imprezie? Gdy będziesz wiedział, że jest tobą zainteresowana, to i twoja sytuacja na dole się poprawi. A dodatkowo zaoszczędzisz $$$ :D Jesteśmy rówieśnikami i rozumiem twój ból, dlatego też spróbuj przetestować imprezową samiczkę.

Niby racja, tylko nwm jak poderwać dziewczynę, wydaje mi się że już sama rozmowa z kobietą  będzie dla mnie dużym wyzwaniem. postaram się znaleźć jakąś fajną imprezę w stolicy jeszcze jutro i spróbuję ;) 
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie rozwiązanie Twojego problemu ;), po prostu zwal sobie przed tak mniej więcej godzinę przed wizytą. Zanim Pani z agencji go pobudzi minie trochę czasu, bo drugi raz jest bardzo trudno dojść.

 

Natomiast mnie nerdzi inna sprawa. Serio pierwszy raz w agencji towarzyskiej?... uważam to za słaby pomysł. Dlaczego??

 

Bo możesz zniechęcić się do sexu, zaczniesz traktować to jak rzecz za którą się płaci. Druga sprawa, gdy będziesz się kochał z normalną kobietą będziesz siłą woli wymagał od niej tego co robi prostytutka. A nie oszukujmy się one to robią z ,, automatu '' jesteś jednym z wielu, a nie jedynym ważne, że hajs się zgadza.

 

Moim zdaniem na prostytutki powinno się chodzić pomiędzy sexem z normalnymi dziewczynami tak o w ramach ciekawostki, spróbowania czegoś nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orannge daruj sobie divy , agencje. Znajdź najlepiej jakąś dziewczynę. Po prostu musisz się oswoić z bliskością z kobietą. Moje pierwsze stosunki - też miałem podobne problemy. Tzn oralnie było ok ale jak miało dojść do seksu to miękka faja. Po prostu wszystko się działo za szybko. Więc jak zwolniliśmy, skupiliśmy się na budowaniu relacji, związku to się odblokowałem i potem już ruchałem jak Rocco Siffredi. 

Jak już chcesz iść to na jakieś cichodajki , odczujesz mniejszy stres bo to nie są profesjonalistki. 

Dalej jak Bracia wspomnieli wyżej, umów się np na 16:00 z cichą, rano strzep kapucyna, zregenerujesz się do tego czasu już nie będzie takiego ciśnienia i przed spotkaniem albo w trakcie strzel sobie 1 piwko. Alkohol rozszerza naczynia krwionośne i można dłużej kopulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na pierwszy seks idziesz do burdelu ?

 

To się w przyszłości mocno odbije na Twoim postrzeganiu seksualności u kobiet, bo gdy poznasz kobietę, której nie będziesz musiał płacić za uciechy cielesne, to będzie to już zupełnie inny seks.

 

Ja radzę Ci odstawić kurwy, poznać dziewczynę, i rozprawiczyć się w sposób naturalny, a nie latać raz po raz po agencjach i upłynniać bezsensownie kasę.

 

Pomyśl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adrv napisał:

Nie zawracaj sobie głowy seksem, zajmij się nauką.

 

W wieku kiedy hormony buzują to rzeczywiście dobra rada :lol:.

Nie wiem jak inni ale u mnie w wieku nastu lat libido było tak wysokie że do 22+ mogłem raz za razem więc hmm... jeżeli ktoś się martwi że jak spuści z krzyża i pójdzie do divy i mu nie stanie w tym wieku to chyba zdecydowanie problem i nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.