Skocz do zawartości

To było przegięcie pały ...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce sie zbytnio rozpisywać ,troche to bolesne ale co zrobić . Wywalono mnie z bardzo lekkiej i w miare normalnej roboty przez na moje oko 20 letnią laske. Przy pakowaniu ryb poprostu dała takie tempo ze nikt by nie wyrobił, zrobiła tym na złość i musiałem dać pstryczka, w sumie tak mysle ze jakbym wiedział ze mnie zwolnią to bym uderzył o wiele mocniej. Okropnego mam doła przez ludzką głupote bo to ze laski nie mają w ogóle logicznego myślenia to juz wiecie . Narzazie tyle ,rozwine temat w najbliższym czasie i dodam też o znajomym białym rycerzu który z tego co mi ''moja'' mówiła to zbiera na ślub nie mając jeszcze kobiety ... zostawie to bez komentarza, może to tylko plotka ale znajomemu świeci zbroja aż boli w oczy . Rada ode mnie dla nowych - broń boże nie mówcie o tym że można wyjść z matrixa bo to i tak nic nieda a moze jeszcze wam pogorszyc sprawe na tyle ze mozecie zrobic sobie wroga na własne zyczenie .

 

Zbyt silnego doła mam zeby rozwinąć temat, macie przedsmak a reszta będzie niebawem .

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Co do tematu z miejsca pracy to ochłoń i napisz.

 

B O tym kolesiu co odkłada na ślub to napisz kolejny dobry case białorycerstwa - nie czekaj z tym.

 

C Z matrixa można wyjść. Szczegół w tym byś kobiecie nie pokazywał tego co "wiesz", bo to wiadomo strzał w kolano. Robić swoje, a z tyłu głowy wiedzieć swoje i być świadomym schematów itp.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kobietach w pracy, w firmach, czy loszkach, które prowadzą wszelkie rekrutacje - to mogę napisać o tym elaborat, temat rzeka, nie do wyczerpania.

Z matrixa w relacjach męsko-damskich można wyjść, to ideologia jakich wiele.

A jak kolega nie ma na co kasy odkładać, to ja mam parę pomysłów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, slavex napisał:

C Z matrixa można wyjść. Szczegół w tym byś kobiecie nie pokazywał tego co "wiesz", bo to wiadomo strzał w kolano. Robić swoje, a z tyłu głowy wiedzieć swoje i być świadomym schematów itp.

Che, ja robię zupełnie odwrotnie,obnażam i pastwię się nad ich głupotą, nie ma zmiłuj

Wali mnie zupełnie co "myśla", w zestawieniu z ich codziennością to jak kop w twarz i zajebiscie mnie to bawi.

Przestawienie klapek we łbie daje niesamowitą wolność, i ubaw  z kreowanej rzeczywistości.

Widzimy jakby w nocy zdjąć przeciwsloneczne okulary.

Polecam, ubaw po pachy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wpisy ,bardzo to doceniam :) . Co do tej dziewczyny to już kilku ludziom robiła tak samo na złość tylko że ja na bombie jestem i dobrze ze mocniej nie dostała . Na koksie nie ma uległości ,niestety nie da sie - chyba że samego siebie bede tłamsił od środka ale to nie dla mnie bo to szkodzi zdrowiu. W sumie nie ma za bardzo o czym pisac, poprostu za szybko wykładała towar i robiła to specjalnie a najgorsze jest to że nie było nic po niej widać - taka niewinna dziewczęca twarz . A co do znajomego to jest to tak frustrujące że aż szkoda pisać, smv zerowe, ma wysrane na swój wygląd ,żle sie odżywia więc mam wywalone na niego - nic to nie da że ktoś mu pomoże bo on nie chce pomocy i nie widzi problemu. Jedyny problem jaki ma to taki że on nie rozumie w ogóle co maja loszki w głowie i dlaczego tak jest . Od takich trzeba sie izolować bo jeszcze potrafią innym syfu narobić współgrając z loszkami . Na koniec loszka warta oglądnięcia jesli ktoś lubi takie klimaty, utwór z koncertu dobrze brzmi .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.