Skocz do zawartości

Dzień dobry wszystkim


Troptyniusz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Marka znam (nie osobiście, rzecz jasna) od kilku lat, słuchałem jego audycji jeszcze za czasów serwisu Wrzuta. Od paru miesięcy intensywnie przesłuchuję Radio Samiec, a to dlatego, że za jego pośrednictwem dowiaduję się wielu interesujących rzeczy, poszerzyłem swoją świadomość i skrystalizowałem niektóre ze swoich poglądów. Można uznać audycje Marka za metodę wychowawczą. :)

 

Co do bardzo wielu spraw mam podobne spojrzenie co autor, w niektórych sprawach natomiast zupełnie się z nim nie zgadzam. Jedna jest rzecz, która wybija się ponad wszystkie inne: uświadamianie społeczeństwa. Uważam, że to forum i ludzie w jego ramach zrzeszeni mają ogromną rolę do odegrania: pokazywanie innym prawdziwego życia, niesprawiedliwości oraz sposobów radzenia sobie z przeszkodami życiowymi. To uświadamianie społeczeństwa jest też ważne dla mnie, marzę bowiem o rozwoju umysłowym Polaków.

 

Jako użytkownik pragnę dać tej społeczności coś od siebie. Może najpierw jako człowiek od korekty tekstów (uwierzcie, jestem w tym naprawdę dobry; parę tygodni temu podesłałem Markowi listę znalezionych rzeczy do poprawienia w "Kobietopedii"), potem jako człowiek doradzający w kwestiach Public Relations (jedna z moich, nazwijmy to, "pasji"; samym marketingiem niewiele się zrobi w zakresie reputacji społeczności, dlatego ważne jest zaprzęgnięcie do tego zadania PR-u). A w niedalekiej przyszłości zamierzam zaoferować wszystkim zaufanym osobom (tj. Markowi, moderatorom, informatykom, marketingowcom i in.) sesje pozwalające na usunięcie blokad uniemożliwiających doznawanie wyższych stanów mentalnych, oraz sesji poprawiających fizjologię i żywotność całego ciała. Obrałem drogę w tym kierunku i za jakiś czas będę przechodził szkolenia i certyfikacje dające mi sposobność przeprowadzania wspomnianych sesji.

 

To se popisałem. Czyta to ktoś, w ogóle? Ha ha. :D

Edytowane przez Troptyniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.