Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Mordimer    872

Czyli samo zaoranie "liberalnego naukowca", Ci ludzi nawet nie zdają sobie sprawy jak faszystowskimi poglądami posługują się - moja prawda i żadna inna....

Temat zbiorczy warto powrzucać ciekawe materiały "lewackiego intelektu" - dla rozrywki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kootas    1993
Napisano (edytowane)

Wszystko, co nie jest zgodne z opinią lewaka, powinno być zakazane.

"Logicznie"

A w tle burdy bojówek niszczących mienie zakupione z podatków ludzi pracy.

Od siebie, sam miałem kiedyś poglądy lewicowe, dawno temu.

Miałem przeświadczenie, że musi być rząd, który "dobrą" ustawą zrobi wszystkim "dobrze".( co to znaczy - dobrze?)

Odstawiłem WSZYSTKO, co zawiera FLUOR, pasty, nici, odświeżacze, staram się pić wyfiltrowaną wodę.

I przestałem być lewakiem.

Widzę, kto chce mnie okraść, przy pomocy ładnych haseł.

I najważniejsze, trzeźwe spojrzenia na rzeczywistość do tego stopnia, że czasem aż boli to, co się dzieje.

Moja teoria, że wszystko, co związane z lewactwem, to wina fluoru. https://jarek-kefir.org/2013/12/14/fluor-to-trucizna-ktora-niszczy-twoj-mozg/

A wracając do "intelektualnych" tytanów teorii okradania ludzi:

Edytowane przez kootas
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mordimer    872

Warto obejrzeć, facet opisuje jak idee marksistowskie szerzą się w uniwersytetach, najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź, na pytanie gdzie wysłać dzieciaka na studio - wyślij ich do szkoły zawodowej,krótko i na temat.  

Tutaj cały kanał z audycjami 

Scaliłem posty

As.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EnemyOfTheState    2738

A ja polecam sięgnąć do źródła i przeczytać "Manifest komunistyczny" Karola Marksa. Tam macie wszystko, cele jasno określone:

-zlikwidowanie rodziny, pozbawienie rodziców wpływu na wychowanie dzieci

-zlikwidowanie religii, jak i moralności w ogóle

-pozbawienie własności ogromnej ilości ludzi

-obalenie istniejącego ustroju społecznego przemocą

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mordimer    872

Wrzucę tutaj trafny komentarz - dlaczego feministki kochają islam.

Apropo obejrzyjcie sobie audycje Jordana Petersona jak marksizm niszczy studentów i uczelnie w USA (i nie tylko).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Normalny    1334

No ok, a jak skomentujecie to agresywne zachowanie policjanta? Wsłuchajcie się w przeraźliwy krzyk bólu tej dziewczyny:

;)

• Zdziwiony 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wpadłem na to przypadkiem, dobry materiał. :) 

To jeszcze wydaje się mocne, teraz słucham:

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EnemyOfTheState    2738

Idealną laurką kompletnego upadku lewaków jest postać jaką jest Milo Yiannopoulos. Gość jest gejem, Żydem, ma czarnoskórego partnera, ale mimo to tępi wszelkie lewactwo tego świata nie zostawiając po nim suchej nitki czym zyskał sobie mega fejm w Internetach i nie tylko. Jedyna odpowiedź od "postępowców" to nazywanie go neonazistą, rasistą, mizoginem i homofobem :lol:

Mój ulubiony tekst od niego, "feminism is cancer":

Edytowane przez EnemyOfTheState

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mordimer    872
Dnia 2.10.2017 o 21:06, MoszeKortuxy napisał:

"Nowoczesny i postępowy" aktor Andrzej Chyra wyrzekł się polskości. 

http://prawicowyinternet.pl/andrzej-chyra-wyrzekl-sie-polskosci-aktor-nie-chce-byc-nazywany-polakiem/ 

O ile wierzyć przekazom, to gość ma niewiele w głowie, styl bycia - lecę bo muszę więc, powiem coś kontrowersyjnego to zdobędę rozgłos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Przez Tomko
      Witam panowie.

Jak wiadomo, znamy już naszą rodzimą prasę i nagłówki w Fakcie w stylu "Nie śpię bo trzymam kredens całą noc" czy historie rodem z programu Dżyzgi. Jeśli by jednak ktoś myślał, że tylko u nas w Polsce takie perełki się zdażają to nie widział gazet i nagłówków w angielskiej prasie. Rzadko tam zaglądam, bo poziom skretynienia tego narodu jest poza naszą percepcją, ale wrzucam wam perełkę, którą dzisiaj znalazłem. Będę starał się sukcesywnie wrzucać zdjęcia, które przez lata robiłem nagłówkom gazet.

W skrócie. Jakaś lampiara podstarzała opisuje historię jak to dżinsy prawie pozbawiły jej nogi. Jak? Baba ubrała przyciasne spodnie na dupę (jak to kobiety mają w zwyczaju pakować się jak baleron), wyjebała się na imprezie bo nogi już były niedokrwione a nerwy uciskane (ogarniacie?). Oczywiście jak w każdym angielskim artykule musi być marka i cena "£28 New Look high-waisted black jeans".

Cóż... Zobaczycie więcej perełek później. Co najlepsze -  z gazet codziennych!

https://www.thesun.co.uk/living/2077804/mum-52-nearly-loses-leg-after-collapsing-on-night-out-because-her-jeans-were-too-tight/
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.