Skocz do zawartości

Nie ma przypadków.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy kibice Legii przypomnieli światu swoim transparentem kto jest winny, w rocznice PW zrobili wielki transparent pokazujący mord niemców(celowo z małej) na Polakach , dla przypomnienia:

 

0d34bf47-8ed7-4228-9e28-d40a7ebde5c3.jpg

 

 

O dziwo w tym samym czasie ta sytuacja zbiegła się ''przypadkowo'' z ta sytuacja

 

https://wiadomosci.wp.pl/polscy-kibole-zaatakowali-pilkarzy-z-izraela-policja-zniknela-po-ostatnim-gwizdku-6151110094817409a

 

Podałem stronę z wp.pl aby uświadomić jakim tytułem posługują się mendy z WP, oczywiście nie muszę dodawać że Wirtualna Polska jest na usługach szwabskich bydlaków, ale zastanawiające jest to że te dwie sytuacje zbiegły się w tym samym czasie, oficjalnie włodarze Legii wydali pismo w którym stwierdzili że ktoś podszywa się pod ich kibiców...

 

Moim zdaniem jasne że ktoś się podszywa, chodzi o zrobienie szumu, że niby to kibice Legii patrioci, pamiętają historie ale jednocześnie nienawidzą Zydów bijać ich w jakimś słabym meczu, co idealnie wpasowuje się w kontekst Polaków współpracujących z nie jakimi Nazistami  w mordowaniu Żydów, akcja działa sie w dzień PW aby zrobić dzięki temu większy szum, w dodatku to zdanie że policja zniknęła sugeruje jawna współprace w ''nienawiści'' do narodu wybranego na każdym polskim szczeblu...

 

Już automatycznie Izrael zapowiedział rychłe wyciąganie wniosków, kary itd , widzicie jak u nich wszystko działa kiedy to żydkom dzieje się krzywda, cała machina reaguje automatycznie bez skrupułów, przypomnijmy sobie jak reaguje ambasada i rząd Polski kiedy dzieje sie Polakom krzywda, dajmy na to sytuacja z Agnieszka Radwańska która spotkało wiele przykrości w Izraelu...

 

http://m.niezalezna.pl/39238-radwanska-o-skandalu-w-izraelu

 

Ambasada Polski i rząd nie zrobił kompletnie nic, no ale jak to się jest na Żydowskich usługach to czego się spodziewać...

 

 

Takie moje wnioski...

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trąci bezsilnością, ale napiszę. Upamiętniamy tragedię PW i to bardzo dobrze. Należy wybaczać, ale pamiętać. Jednak faktycznie nadal jesteśmy pod okupacją, o której pisze @GluX. Co z tym zrobić? Modlić się, żeby kiedyś Polacy się obudzili, ale razem, jako naród, bo jeden, ani kilkuset, ani kilka tysięcy nic nie da rady zrobić jak wszyscy nie będą mówić jednym głosem. Zauważcie, że w Polsce sprawuje się władzę przez utrzymujące się podziały w społeczeństwie. Ktoś dokładnie zdaje sobie sprawę, że Polacy, jako zjednoczony naród to śmiertelnie niebezpieczna machina, która może zrobić wszystko, dlatego od setek lat nie pozwala się nam podnieść z kolan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo PW, byłem na Powązkach w trakcie składania wieńców pod pomnikiem. Myślałem ze w taką chwilę będzie zjednoczenie. Chuja. Nie widziałem kto szedł, ale raz były owacje, a raz buczenie. 

Mamy taki potencjał jako naród, ale przez te cholerne podziały blokujemy się w rozwoju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Assasyn napisał:

dajmy na to sytuacja z Agnieszka Radwańska która spotkało wiele przykrości w Izraelu...

 

Dziwisz się, skoro u nas w kraju non-stop wszyscy wsrywają się na Żydów. Wkładacie Żydów do jednego worka, z Michnikiem na czele.

 

A kiboli trzeba zamykać, szczególnie tych pseudopatriotów. Poza tym sądze, że Unia europejska powinna zostać zniszczona :D 

 

@Chrumkacz 

 

Nie ma nic gorszego, jak przywiązywanie się do Państwa/organizacji w której nie ma jedności, nie ma jednej idei, wspólnego celu i kontroli .

 

 

@

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Marek wyjaśnia jak jest u Żydów 

, więc nie za bardzo jest się czemu dziwić. Należałoby raczej wykorzystać tą wiedzę na swoją korzyść. A bandyta to bandyta i należy z nim zrobić porządek. Chodzi i rzecz niemożliwą - pokonać podziały i działać logicznie na korzyść całości. Tylko wiadomo - te jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że pamięć o tych wszystkich pomordowanych Żydach jest w sposób bezczelny rozgrywana politycznie przez różne grupy interesów czy to te pseudo-Żydowskie które mają w stosunku do Polski jakieś roszczenia finansowe czy te Niemieckie chcące zrzucić całą winę za holocaust na Polaków.

Moim zdaniem to będzie trwało tak długo póki my jako Polacy nie uświadomimy sobie pewnej prawdy: Że jako naród nie mamy absolutnie nic sobie do zarzucenia, ba nawet powinniśmy być z tego dumni że uratowaliśmy najwięcej Żydów z pośród wszystkich narodów okupowanych przez Trzecią Rzeszę i pojąć w końcu pewną oczywistość że ci wszyscy pomordowani Żydzi byli obywatelami II RP a więc Polakami i to Polska poniosła największą stratę a nie jakiś tam wydumany Światowy Kongres Żydów który posiadając potężne lobby w USA nawet palcem nie kiwną aby ratować „swoich współbraci” podczas niedoli.

Może czas najwyższy aby Polacy zaczęli rozgrywać to politycznie do swoich celów?

Każdy oszczerca taki jak np. Jan Tomasz Gross który publicznie twierdzi że Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemcy powinien z automatu dostać po ryju za takie pomówienia.

Warto by było jeszcze zrozumieć pewną oczywistość że ci wszyscy pseudo-żydzi którzy opowiadali te wszystkie wyssane z palca historyjki „jak to ten podły naród Polski ich prześladował podczas wojny” mogli być tak naprawdę agentami gestapo którzy po wojnie zostali zadaniowani przez BND do rozpowiadania w Izraelu tych wszystkich bredni aby po mału urabiać opinię publiczną że to Polacy odpowiadają za holocaust.

Wystarczy sobie poczytać wspomnienia ludzi którzy przeszli przez piekło obozów koncentracyjnych tam jest wszystko opisane że najwięcej Kapo rekrutowano spośród Żydów, i ja mam niby uwierzyć że taki Reinhard Gehlen nie wykorzystał tego po wojnie?

Dobrze się dzieje że są tacy ludzie jak kibice czy organizatorzy takiej akcji jak „German Death Camps” którzy przypominają światu to że to Niemcy nas mordowali a nie jacyś tam Naziści- (cokolwiek to oznacza), ale moim zdaniem lepszy efekt by wywołali jak by na swoich bilbordach pokazali dziecko Żydowskie do którego strzela Niemiecki oficer i podpis w stylu „To Niemcy odpowiadają za eksterminację Żydów”  lub  „Ci wszyscy pomordowani Żydzi byli Polakami i to Polska poniosła największą stratę.”

 

Edytowane przez SzachMat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bezprym Czyli mam rozumieć, że Marek wie co myśli 15 milionów Żydów na całym świecie? 

 

Zgadzam się z tym faktem, że Marek to szalenie inteligentny facet, ale na miłość boską nie możesz wierzyć na słowo we wszystko to co powie.:) 

Filtruj trochę te informacje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt lubię Cię, bo na forum piszesz mnóstwo fajnych spraw, ale w tym wypadku wyczułem nutkę ironii. Żeby było jasne, to nie jestem małpką, która klaszcze w rytm tego co Marek pokazuje. Do takich wniosków doszedłem kilkanaście lat przed tym jak poznałem kanał Marka, a przypadek sprawił, że Marek zebrał to w jedną audycję, którą podałem za przykład w dyskusji, która raczej nie powinna być powodem do niczyich irytacji. Taki jest świat i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi z Betaru, również walczyli w Powstaniu Warszawskim razem z Polakami. W ogóle polecam obejrzeć film Piotra Gontarczyka "Betar - Żydzi wyklęci" zamiast pisać jacy to wszyscy Żydzi są źli i okropni. Marek niestety opowiada bzdury, nie wie zbyt wiele na czym polega judaizm ani jaki mają stosunek do religii współcześni Żydzi. Do tego kompletnie nie rozumie czym różniły się poszczególne rodzaje Żydów:

-Żydzi komuniści, kosmopolici

-Syjoniści prawicowi, konserwatywni, patriotyczni

-Syjoniści lewicowi, socjaliści

 

I nie jest prawdą, że Żydzi nie doceniają Polaków za ratowanie ich w czasie wojny. To Polaków jest najwięcej odznaczonych jako Sprawiedliwych wśród Narodów Świata:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawiedliwy_wśród_Narodów_Świata 

 

Nagrody te daje Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu - Jad Waszem, czyli żydowska organizacja z Izraela powołana przez Kneset w 1953 r.

 

Obecnie to właśnie Izrael jest sojusznikiem grupy Wyszehradzkiej w walce z islamskim terroryzmem:

http://embassies.gov.il/warsaw/newsAndEvents/Pages/2017/07-Szczyt-V4-Izrael.aspx

 

Jak na Węgrzech ruszyła kampania anty-Sorosowa to George Soros poleciał z płaczem do zachodnich mediów, że to "antysemityzm". Tymczasem działania rządu Węgier wsparł sam Izrael, jako że Soros od lat działa na szkodę żydowskiego państwa:

http://telewizjarepublika.pl/izrael-popiera-wegry-w-kampanii-przeciw-sorosowi-podkopuje-demokratycznie-wybrane-rzady-izraela,51216.html

 

Tel Hai panie Soros, Tel Hai :lol: 

 

Izrael ma moje pełne poparcie:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.