Skocz do zawartości

Poznawajcie piękne kobiety!


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

 

Około miesiąc temu poznałem loszkę 10/10. Nic wielkiego, zwykła koleżanka. Wyszliśmy tu i tam, kawa, piwo, galeria, kino, jakiś spacer, ale raczej bez żadnych widoków na bycie razem z uwagi na to, że laska jest pustakiem pod względem intelektualnym, ale nie o tym mowa. W związku z tym, że wszystkie te wyjścia zawężały się do pewnej dzielnicy dużego miasta, dużo koleżanek, z którymi miałem jakiś tam kontakt, a widziały mnie z tą loszką, nagle zaczęły do mnie dzwonić oraz pisać (około 12 dziewczyn, które wcześniej rzadko ze mną rozmawiały).

 

Wygląda na to, że dobrze mieć bardzo ładne koleżanki i widywać się z nimi sam na sam, bo to przyciąga jak magnez inne dziewczyny :)

 

Pozdrawiam,

Maurycy

 

 

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski doceniły Twoje poświęcenie, wytrzymać kawę, piwo, spacer z pustakiem to mission impossible :)))) ale to co piszesz jest prawdą ja to zauważyłem na parkiecie. zawsze podbijam w tany do lasek z wieczorów panieńskich (moda na wianki z kwiatów) na luzie wiem, że zajęte i dla fanu i faktu że wypada aby przyszła panna młoda poszalała ostatni raz na wolności, laski się cieszą. Potem wiele dziewczym w klubie same do mnie podbijają widząc jak densiłem z laskami z panieńskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka, jeśli wokół samca kręci się dużo ładnych kobiet, to samice oceniają go jako atrakcyjnego. Jeśli wokół samicy kręci się wielu samców, oceniamy ją mniej atrakcyjnie. W przypadku samic działa mechanizm: skoro samica z takim SMV nim się interesuje, to musi być wartościowy na rynku matrymonialnym.

 

Spróbuj się pokazać raz z tą ładną, innym razem z inną i obserwuj, co dopiero będzie się działo :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maurycy napisał:

Wygląda na to, że dobrze mieć bardzo ładne koleżanki i widywać się z nimi sam na sam, bo to przyciąga jak magnez inne dziewczyny :)

To tez czasem nie za dobrze.

Znałem na osiedlu taką sucz, co mnie nie lubiła, ani ja jej.

Trwało to kilka lat, ale poza jakimiś chamskimi wymianami zdań miałem ja gdzieś i unikałem.

Niestety pewnego razu, wyrwałem na imprezie fajną panne, która była z wyglądu pierwsza liga, to tama pierwsza małpa, zaczeła przechodzić często obok mnie na osiedlu i jak tylko widziała z tamtą, to robiła komentarze, jakbyśmy byli parą, jaki to ja cham jestem, jak ją potraktowałem itp.

Czujecie taką akcję?

I oczywiście miałem przez to wiadomo jakie przesłuchania u tej dupeczki z którą sie wtedy woziłem.

 

Także to działa dobrze, jak jesteś na terenie gdzie cie nie znają, bo tak to znajome baby moga ci z zazdrości bardzi zaszkodzić, jak zobacza cię z super dupą.

Edytowane przez Super Lambert
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Zbychu said:

No tylko nie każdy może się umówić z dziewczyną 8,9 czy nawet 10/10. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyzna musi mieć SMV wyższe od kobiety przeciętny facet czyli 5-6/10 może co najwyżej wyrwać 4-5/10. No chyba że kuzynka wchodzi w gre.

weź siostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcenie się z ładnymi samicami daje znać instynktom innych samic, że spełniasz swoje biologiczne powinności w jakiś sposób, czyli jesteś przydatny biologicznie, skoroś przydatny dla innych pań. Dlatego kawaler, który ma w nosie towarzystwo kobiet będzie prędzej zaklasyfikowany przez samice jako "coś z nim nie tak", "egoista", "prawik". Nie, nie okażą serca, prędzej wyśmieją. Choćby dupek który ma dobry przerób panien będzie plusowany, dopiszą mu dobre atrybuty nawet. Taki prymitywny mechanizm, co można wykorzystać na swoja korzyść, zwłaszcza by wnerwić "ex".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada działania jest prosta, skoro pokazujesz się publicznie z piękną kobietą, to inne kobiety odbierają Cię wówczas jako gościa, którym warto się interesować, bo skoro taka lalka się z Tobą spotyka, to musisz mieć w sobie " to coś", czyli kasę/wysoką pozycję społeczną/wielkiego kutasa, czy inne tego typu korzyści.

 

To zwykle uruchamia cała machinę, i inne kobiety same inicjują kontakt. Swoją drogą jest to ciekawa alternatywa poznawania lepiej nowych kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.