Skocz do zawartości

Co dzisiaj jecie na obiad?


pioben

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się jeść zwykle to samo, by było tanio smacznie i odpowiednio z dietą.

I tak na high carb to zwykle leci kurczak ryż sos słodko-kwaśny(czasami jakaś mieszanka warzyw) i owoce(gdy będę robił masę dodam jaja i wieprzowinę czasem zamiast kuraka, by kaloryka i tłuszcze były na ok), no i gdy nie mam czasu to płatki owsiane z białkiem i bananem(z rodzynkami jest mega), a na low carb karkówka jajka ryż i warzywa. Bez problemu żywię się tak cały miesiąc(jak mam ochotę na coś słodkiego to robię białko) :)

 

Przy życiu samemu nie mogę sobie pozwolić na wymyślne gotowanie, ani na to pieniędzy ani czasu :) gdybym miał kasę i czas, to codziennie leciałaby wołowina w różnych odmianach :D

 

@AdamPogadam najlepszy kremik na usta i skórę to tłuste żarcie :D A żywienie jest bardzo ważne w życiu samca, od niego zależą hormony, samopoczucie i wygląd :)

 

Kiedyś często leciały tortille(różne odmiany), hamburgery, bagietki z kurczakiem i kebaby, jako ulubione dania, bo szybkie, wysokokaloryczne i smaczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ano co ?

Jak każdy użytkownik tego forum.

Odpoczynek. Medytacja. Pełna zgoda z naturą.

98609983.jpg

 

Aż tu nagle burczy w brzuchu.

Prawdziwy samiec potrafi zadbać o siebie.

Czas skoczyć do biedronki po kasze,  ryż,  filety z kurczaka,  surówki,  warzywa,  jakieś liście, oliwki, wodę, jakiś kefirek

Czas ruszyć dupsko

Antylopa-gnu-8.jpg

 

Czas zjeść w doborowym towarzystwie, czyli z samym sobą...

depositphotos_64564541-stock-photo-feedi

 

i znów medytacje, harmonia

lion-diseases.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Metody napisał:

 Ja akurat dzisiaj nic nie jem. 2 dni w tygodniu głodówka i tylko woda. :)

 

@IgorWilk

 Biedronka i kupowanie mięsa ? Życie i zdrowie Ci niemile ? ;)

 

Jestem żywieniowym hardkorem. Wiem, wiem korpo żarcie dotyczy nas wszystkich. Wieczorem strzele sobie krótką medytację uzdrawiającą. Wmówię podświadomości że jestem silny, zdrowy i zmuszę organizm do niszczenia chemii z pożywienia. Na każde korpogówno z otaczającego świata znajdzie się medytacja <_<

2 dni jedziesz bez jedzenia w tygodniu ?

A masz http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Hinduski-jogin-zawstydzil-naukowcow-Dowiodl-ze-mozna-zyc-bez-jedzenia-i-picia,wid,12258995,wiadomosc.html

Naukowcy badali hinduskiego jogina deklarującego że przez większość całego życia nie jadł. To dopiero ekstrema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu jest braterianinem. JEst pareset takich osób na świecie, w tym w Europie Zachodniej. :)

11 minut temu, IgorWilk napisał:

Wmówię podświadomości że jestem silny, zdrowy i zmuszę organizm do niszczenia chemii z pożywienia

 Jak podam Ci muchomora sromotnikowego, to nawet Twoja podświadomość Ci nie pomoże. Włożyłbym te wszystkie afirmacje między baśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowany ryż, gotowane warzywa, gotowane mięso.... Od miesiąca tak zajadam bo mam dietę związaną z podwyższonym Aspaten i Alatem. Jeszcze jedynie miesiąc jedzenia tej "tektury" i kolejne badania. Jeśli wynik będzie w normie to polecę do karczmy na golono z kapustą i piwskiem:P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadam od 4 do 5 obiadów dziennie. Dzisiaj weszło to. Produkty rozbijam na cały dzień .

500g makaronu pełnoziarnistego

500g piersi z kurczaka

30g orzechów włoskich

30ml oliwy z oliwek

250g ryżu białego

2 banany

50g odżywki białkowej

100g owsianych górskich

twaróg półtłusty 250g

4 jaja całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.