Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
pioben

Co dzisiaj jecie na obiad?

Rekomendowane odpowiedzi

pioben    5

Co dzis jecie na obiadek?.Nie szukam inspiracji tylko tak z ciekawości pytam Ja własnie skończylemm jeść omleta z serem żółtym, szynką drobiową i pieczarkami na wierzczu.Pycha było.
Życze Wam smacznego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Samiec92    84

Gęsie udka w cebulowym sosie z białą kaszą gryczaną i resztką warzyw co mi została, jakaś paryka, rzodkiewki. Ciekawy pomysł na temat swoją drogą ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
seven    62

Staram się jeść zwykle to samo, by było tanio smacznie i odpowiednio z dietą.

I tak na high carb to zwykle leci kurczak ryż sos słodko-kwaśny(czasami jakaś mieszanka warzyw) i owoce(gdy będę robił masę dodam jaja i wieprzowinę czasem zamiast kuraka, by kaloryka i tłuszcze były na ok), no i gdy nie mam czasu to płatki owsiane z białkiem i bananem(z rodzynkami jest mega), a na low carb karkówka jajka ryż i warzywa. Bez problemu żywię się tak cały miesiąc(jak mam ochotę na coś słodkiego to robię białko) :)

Przy życiu samemu nie mogę sobie pozwolić na wymyślne gotowanie, ani na to pieniędzy ani czasu :) gdybym miał kasę i czas, to codziennie leciałaby wołowina w różnych odmianach :D

@AdamPogadam najlepszy kremik na usta i skórę to tłuste żarcie :D A żywienie jest bardzo ważne w życiu samca, od niego zależą hormony, samopoczucie i wygląd :)

Kiedyś często leciały tortille(różne odmiany), hamburgery, bagietki z kurczakiem i kebaby, jako ulubione dania, bo szybkie, wysokokaloryczne i smaczne

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Endeg    811

- Tak ku... jestem głodny że wpierdzieliłbym cokolwiek,

- ja też cokolwiek, tylko żeby było od chu.. frytek.

Taki trochę suchar z Ani Mru-mru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brat Jan    980

Ziemniaczki, mizeria, kotlet drobiowy z plastrem ananasa, plastrem stopionego żółtego sera i 2 żurawinki  w nim zatopione. :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mosze Red    9658

1/2 pieczonej kaczki, 2 ziemniaki, trochę warzyw al dente  (brokuł, kalafior, fasolka szparagowa, marchewka), 3 ogórki małosolne, lampka półwytrawnego wina + 2 brzoskwinie na deser.   

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zuckerfrei    623

Pizza przygotowana przez kucharza pracującego w "posh" włoskiej restauracji.

Miesa nie jem, ale wbiłem na temat aby napisać cos z kingsajzu:

RAZ MUCHA NA DZIKO!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta