Skocz do zawartości

Kim jestem? [Ezoteryka]


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

SKORO NIE JESTEŚ UMYSŁEM TO PRZESTAŃ NIM SZUKAĆ MOŻE, HĘ?

 

Tu chodzi o stopień świadomości. Im jesteś wyżej, głębiej tym wszystko jest prostsze.

 

Parę razy kurtyna sprzed oczu mi opadła. Nie za bardzo tego chciałem, teraz w ogóle do tego nie dążę. Czuję, się taki 'pełny', że już mi wystarczy. Wszystkiego.

Kiedyś medytowałem, żeby uspokoić umysł. Miałem rozbiegane myśli. Teraz w głowa jest przerażająco pusta. Muszę się 'wysilić', żeby jakaś myśl się pojawiła. Mało tego myślę specjalnie dużo, bo szczerze mówiąc nie chcę tej pustki. I doświadczeń, które się wraz z nią pojawiają. Już nie medytuję, bo to strata czasu(jak dla mnie). Teraz wiem jaki cel mam w życiu, nic mi nie daje satysfakcji, tylko dążenie do niego. Im bardziej go spełniam, tym łatwiej w życiu.

 

Oświecenie? Nie, dziękuję, postoję.

 

Intuicyjnie odczuwam co to znaczy wszystko i nic w jednym momencie, dobro i zło w jednym. Nie cały czas oczywiście. Ale przebłyski są.

 

Jako w niebie, tak i na ziemi. Capito?

 

Jak wam pomóc? Nie wiem.

Jak to szczegółowo opisać? Nie wiem.

Po prostu trzeba poczuć.

 

 

PS. Przed trafieniem na audycje Marka miałem już pewną wiedzę. Audycje ją uporządkowały, uważam, że mam szczęście, że na nie trafiłem, tego właśnie potrzebowałem.

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku 

przepraszam ze piszę w tym miejscu forum . 

Jest godzina 12.30 - 13 .00 ramka czasowa . Sobota  19 sierpnia 2017 . Bankowałem do twojej Duszy . ( zwróciłem się do niej ) 

teraz wytworzę w moim umyśle w dwóch częściach mózgu 2 przeciwstawne emocje . A co za tym idzie energię magneto grawitacyjną . Moja dusza wprawi te emocje w formę wiru energii . Aby zbalansować twój organizm i uzdrowić twoją fizyczność. 

Tyle co do spłaty dwóch praw . 

Brania i Dawania . Wziàlem od ciebie to i dam . Moją Intencją jest to abyś był w pełni zdrowy . 

Nie marnuje twojego cennego czasu . 

Jestem Nikim a zarazem mogę być przejawem Wszystkiego .

Ukłony i jeszcze raz dziękuje ci za nową perspektywę , co wzbogaciło moją percepcję.

To ostatni wpis . 

Grzegorz z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ci Marku dziękuje . Dzięki tobie mam ostatni element Duchowy . Teraz mogę wytworzyć gans wodoru deuteru i trytium . I zarazem wszystko z materi i pełne zrozumienie Duszy a co za tym idzie Kreacji . Dziękuje Tobie oraz panu Panie Keshe . Jest pełny obraz . Żegnajcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie panowie o tym tekście? 

Cytuj

Ludzkość zapomniała już o tym, co w rezultacie doprowadziło do tego, że staliśmy się tacy mali dla samych siebie, że wolimy zamykać się w jednym zakątku naszej świadomości zamiast otworzyć się na wszystko, stać się ze wszystkim jednością, bo nią jesteśmy. Jesteśmy wszystkim i choćby nie wiadomo jak niedorzecznie to brzmiało to tak jest. Zauważcie, że wszystko i wszyscy składamy się z tych samych atomów, jeden budulec dla wszystkiego.

https://wolnemedia.net/jestesmy-wszystkim/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.