Skocz do zawartości

Kobiecy sposób na życie po rozstaniu z partnerem.


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, igorwilk napisał:

za wszystko zapłacą te wyzwolone loszki za wszystko

.....

bo ludzkie ścierwo należy traktować jak ludzkie ścierwo

 

Postacie artykułu oczywiście zmyślone na potrzeby poczytności portalu bądź wykreowania jakiś "wzorców" dla młodych kobiet - nie ma powodu aby nazywać je ścierwami - na pewno nie po przeczytaniu tych zmyślonych historyjek Weroniki, Ali i Kasi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odmóżdżania ciąg dalszy...

 

Dostałem maila z mojej biblioteki, że książka którą zamówiłem jest już dostępna i mogę ją wypożyczyć.

Ta książka to..."Koniec warty" Stephena Kinga :(

 

Czy teraz, abym mógł znów poczuć się wartościowy i mądry, powinienem przelecieć kilka pasztetów?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kurde nie rozumiem o co chodzi z literatura S. Kinga a inteligencja, fakt nowsze ksiazki sa slabsze, bo niestety autor tylko "nadzoruje" nad nimi prace (juz nie pisze ich sam ma od tego ludzi, ahh slawa), ale ksiazki to ksiazki ... ze co ze niby za malo wyrafinowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2017 o 16:30, MoszeKortuxy napisał:

Wszystko dlatego, że zobaczyłam, że jedyne książki na jego półkach to Stephen King. Pomyślałam, że już nigdy nie znajdę kogoś, kto ma mózg, jest przystojny i do tego rozumie moje żarty.

 

 

Zaraz mnie tu popierdoli. Przepraszam za przekleństwo, ale inaczej nie potrafię, gdyż jestem wielkim fanem twórczości Stephena Kinga. Można go lubić czy też nie, ale z pewnością nie można przejść obok niego obojętnie. Ciekaw jestem czy ta ta tępa krowa potrafi chociaż wymienić tytuł jednej czy dwóch powieści Autora, nie mówiąc już o czytaniu. Pierdoli tak od rzeczy, gdyż pewnie wyczytała na jakimś pseudo kwejku czy powiedziała jej psiapsióła, że twórczość Kinga jest dla inteligentnych inaczej. Oczywiście, bo loszki nie potrafią same ocenić tylko przyjmują wszystko bezkrytycznie.

 

A jakby ktoś miał wątpliwości to w skrócie wyjaśnię. King jako autor sprawił, że na horrory zaczęto patrzeć inaczej. Udowodnił, że ten gatunek nie musi być wcale prymitywny, ale może byc uznawany za dzieło sztuki, choć on sam ma co do tego wątpliwośc.i czemu dał wyraz w niefabularnej książce "Dance macabre". Weźmy pod lupę takie powieści jak "To" czy "Lśnienie". Tam pod powłoką prostych prymitywnych strachów Autor ukazał skomplikowane zależności międzyludzkie, ukazał postawy wobec zagrożenia. To wielowątkowe monumentalne (jeśli można się tak wyrazić) i ponadczasowe dzieła wymagające od czytelnika sporo uwagi i myślenia.

 

Ale King to nie tylko horror. Autor sprawdza się również w takich gatunkach jak thriller ("Missery"), fantastyka ("Pod Kopułą", "Bastion" czy cykt "Mroczna wieża") lub też opowiadania ( rewelacyjne "Skazani na Shawshank". "Mgła" czy "Uczeń szatana" na podstawie których nakręcono wspaniałe filmy).

 

Także gratuluję jeszcze raz loszce erudycji...

Edytowane przez seba33
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

A co takiego jest w tych 50 twarzach geja, że kobieciny to lubią?

 

kobiety lubią tajemnice :) badboy z zasobnym portfelem :) chwilowa ekstaza emocjonalna . jurny fajny facet który wydupczy w wyrafinowany sposób ...w tle łańcuchy i pejcze wiec lęk o co kaman i czy przeżyje :) a po wszystkim prywatnym odrzutowcem na karaiby na lampkę wina przy romantycznym zachodzie słońca ach och ach och :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maVen napisał:

 

kobiety lubią tajemnice :) badboy z zasobnym portfelem :) chwilowa ekstaza emocjonalna . jurny fajny facet który wydupczy w wyrafinowany sposób ...w tle łańcuchy i pejcze wiec lęk o co kaman i czy przeżyje :) a po wszystkim prywatnym odrzutowcem na karaiby na lampkę wina przy romantycznym zachodzie słońca ach och ach och :)

 

Opis pasuje do mitycznego Szejka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.