Skocz do zawartości

Laska ukrywa, że ma chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

@Super Lambert - Może lepiej zajmij się własnym życiem i przestań być doradcą kumpla bo to kiedyś się odbije negatywnie na Tobie.

A co do jej tłumaczeń, to loszka pewnie kłamie. Zawsze faceci są winni. Loszki są takie niewinne i czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet zobaczył jaką kitę odwaliła, miał jaja i powiedział good bye. Facet przede wszystkim siebie szanuje.

 

Bardzo dobrze, myślisz że tylko jeden informatyk był ?  Ja nie chciałbym na kolejnym spotkaniu znowu mieć takiej sytuacji, ona może mieć takich 10 orbiterów.

 

Mam też nadzieję, że informatyk właśnie wyszedł z matrixa :) Też po niej pojechał. Loszka dostała podwójne baty xd

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Super Lambert napisał:

Jak myślicie dobrze robi?

Mnie sie wydaje, zę gość jednak przegina... <_<

Ale to sprawa twojego kumpla, jak ty jesteś jego kumplem to choćbyś się nie zgadzał z jego podejściem do jakiegoś tematu, to niezależnie od wszystkiego to masz trzymać jego stronę i wspierać w jego decyzjach.

2 godziny temu, Super Lambert napisał:

[...]Ona podobno to tłumaczy w ten sposób, ze ten informatyk jej sie narzucał, a ona go nie chciała, dlatego mu opowiedziała, że nie chce związków.[...]

Jakby laska ci powiedziała, że masz zjeść własne gówno, to zjadłbyś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.