Skocz do zawartości

Kobiety nie kłamią.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawic kilka swoich przemyśleń.
Czy kobiety kłamią?.
No własnie, wielu z nas twierdzi ze panie  klamstwo wyssały z mlekiem matki.
Lecz czy tak jest faktycznie?.
Trzeba zwrócić uwage na fakt ze postrzegamy świat poprzez pryzmat wlasnej biologi.
My męzczyzni działamy strategicznie, przez co prawda w naszym rozumieniu jest czymś,
co wynika z doswiadczenia oraz obserwacji danego punktu "A"
Kobiety natomiast w moim wlasnym odczuciu oraz chociażby nauki Marka są istotami emocjonalnymi.
Wszyscy dobrze wiemy ze kobiety karmią oraz kierują sie emocjami, nie postrzegają swiata
realnie oraz strategicznie jak meczyzni  lecz poprzez pryzmat wlasnych emocji przez co 
nie widzimy czesto w ich dzialaniu logiki.
I tak samo jest z kłamstwem u kobiet.
Przykład.
Przychodzisz zmeczony z pracy, uczelni itd..
O 19 mieliscie wyjsc na romantyczną kolacje ale sie spoznileś
mowisz do niej:
- Kochanie przepraszam ale miałem ciezki dzien, nigdy cie nie zawiodlem zawsze bylem na czas 
nie gniewaj sie ale nie dam rady dziś pójść z tobą
- No pewnie, jak zawsze jestem na drugim miejscu
- Przeciez wiesz ze cie kocham nie gniewaj sie. 
- Daj mi spokój nie nawidze cie. 
Jak myslicie czy ta kobieta mowiac" Nie nawidze cie" kłamała?
Nie, z jej punktu widzenia była to prawda ponieważ powiedziala to co w tej chwili czuła.
Kobiety w takiej sytuacji mogą powiedziec wszystko  " chce zakonczyc zwiazek"
"nie kocham cie" itd.
Dla mezczyzny to nie logiczne ze rano uprawialiscie cie seks a teraz
ona cie nie kocha.
Lecz dla kobiety ktora w danej chwili czuje wkurwienie te słowa są prawdą. 
Kobieta Ci powie ze nigdy wiecej nie da Ci dupy tylko po to zeby za 40 minut uprawiac z toba najlepszy seks jaki miales.
Wystarczy ze kobieta przejdzie ze stanu wkurwienia w stan podziwu ktory wywolasz u niej 
i z zimnej suki ktora cie PRAWDZIWIE nie nawidzi robi sie namietna kochanka ktora czule kocha. 
Wiec drodzy bracia nauka z tego taka aby nie ignorowac tego co mowi kobieta bo z jej punktu widzenia to co mowi jest prawdą,
jedyne co powinnismy zrobic to zmienic jej emocje a wtedy jej PRAWDA rowniez stanie się zupełnie inna. 
I mimo tego ze jest to paradoks każda kobieta mówiąc ze nie kłamie mówi prawde. 
Kobiety kłamią w swiecie rozumianym jako strategiczny lecz w świecie uczuc oraz emocji każde 
kłamstwo paradoksalnie staję sie prawdą, jest w tych swiatach przecież biegunowość chociaz sprzeczna 
wzgledem siebie  ale  to ona ciągnie kobiet do mezczyzn oraz mezczyzn 
do kobiet poprzez roznice miedzy nami.
Dla tego ja wierze kobietą w to co mówią i w to ze nie kłamią lecz to ja jestem kierowcą i poprzez 
sterowanie uczuciami samic prawda jest po mojej stronie. 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rnext napisał:

OK, bierzesz wariata, który rozmawia z Bogiem i ze zwierzętami w ramach swojego szaleństwa. Z jego perspektywy wszystko to prawda. A jednak się ich próbuje leczyć...

Jednak u kobiet poprzez emocje mozemy zmieniac ich punkt widzenia 

Wiec ma to dla nas samcow pozytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest. Moja ex.potrafila tez.wiele rzeczy powiedziec w emocjach. Potem mi mowila ze faktycznie.tak czula I bylo to.szczere uczucie.Czasami byla to czysta nienawisc I chec zniszczenia mi zycia I bezpieczeństwa (hais). Wtedy bylem bialym rycerzem I bralem to na klate I tlumaczylem ze to kwestia gorszego samopoczucia. Bylem zupelnie nieświadomy...

Edytowane przez Insightful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HORACIOU5 napisał:

I kolejny temat, który zrzuca winę na samca za to, że kobieta kłamie... no bo jak on śmiał nie dać jej emocji :>

Nie nie. 

To poprostu pokazanie ze mozemy te emocje zmieniac. 

Nie mowie ze musisz to robic ale czasem sie to przydaje przynajmniej mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo dla kobiety, to taka prawda, która jest jej na rękę - wszyscy ogarnięci dobrze o tym wiedzą.

A w ogóle, to człowieku weź się wreszcie ogarnij sam ze sobą - czytać się tego nie da.

Pisałeś po procentach? Czy też popadłeś już w samouwielbienie, które wyłączyło tobie mózg?

Kolejny z powietrza temat, a tyle podostawałeś porad, pytanie tylko po co?

Jak widać nie zmienisz się, chcesz ciągle siedzieć w tym samym gównie, w którym siedziałeś tylko, że teraz nie jesteś już nawet śliwką, która w nie wpadła - jesteś beneficjentem tego gówna.

 

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Superego napisał:

- Kochanie przepraszam ale miałem ciezki dzien, nigdy cie nie zawiodlem zawsze bylem na czas 
nie gniewaj sie ale nie dam rady dziś pójść z tobą

     Hahaha!:D:D:D

Pierwsze o co pytasz to! Gdzie kurwa kolacja! Jak jej nie ma na stole.

 

Hehe! Tyle Bracie.

 

Pozdro.

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Odlotowy napisał:

Kłamstwo dla kobiety, to taka prawda, która jest jej na rękę - wszyscy ogarnięci dobrze o tym wiedzą.

A w ogóle, to człowieku weź się wreszcie ogarnij sam ze sobą - czytać się tego nie da.

Pisałeś po procentach? Czy też popadłeś już w samouwielbienie, które wyłączyło tobie mózg?

Kolejny z powietrza temat, a tyle podostawałeś porad, pytanie tylko po co?

Jak widać nie zmienisz się, chcesz ciągle siedzieć w tym samym gównie, w którym siedziałeś tylko, że teraz nie jesteś już nawet śliwką, która w nie wpadła - jesteś beneficjentem tego gówna.

 

XDDDDDDDDDDDDDD.

Nie wiem skad tyle hejtu. 

Zreszta szkoda strzepic ryja. 

Ps: Ile miales kobiet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superego napisał:

- Kochanie przepraszam ale miałem ciezki dzien, nigdy cie nie zawiodlem zawsze bylem na czas 
nie gniewaj sie ale nie dam rady dziś pójść z tobą
- No pewnie, jak zawsze jestem na drugim miejscu
- Przeciez wiesz ze cie kocham nie gniewaj sie. 
- Daj mi spokój nie nawidze cie. 

Rozmowa bety z roszczeniową księżniczką. Niczego się nie nauczyłeś :mellow:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pyrrus napisał:

Rozmowa bety z roszczeniową księżniczką. Niczego się nie nauczyłeś :mellow:

To byl tylko przyklad. 

Mialem napisac" nie obraz sie kurwo i tak cie pierdole"? 

Musialem to jakos przedstawic. 

Byc moze was to przerasta nie wiem nie rozumiecie przeslania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz , że kobieta która jest naćpana hormonami będzie odwalać takie akcje ? Nie przechodziłeś nigdy fazy zakochania u dziewczyny?

 

I chcesz nam powiedzieć, że to zachowanie jest normalne i ani trochę patologiczne?

 

Sugerujesz, że kobiety nie kłamią , bo z ich punktu widzenia to prawda? Czyli chcesz usprawiedliwić robienie awantur oraz wypierdalanie całego syfu na mężczyznę za coś naturalnego?

 

Podziel się z nami szczerze kierowco jak długo jeździłeś autem, a Twoja psychika wcale nie bała się tego , że małe zgrzytanie oraz stuki nie spowodują kiedyś katastrofy?

Edytowane przez Samiec Alfa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie.

Chodzi mi o drobne kłamstwa.

Nie raz chłop się przejmuje że laska mu powie nic z tego nie będzie albo nie wiem co czuję i się chłopak załamuje.

Inaczej jest gdy żona przynosi Ci cudze dziecko i wmawia że twoje i nie chodzi mi o takie kłamstwa a jedynie o te drobne.

Mój kumpel zrezygnował z laski bo mu powiedziała że się spóźnił i ona się nie chcę z nim spotykać. 

Chciałem może kogoś uświadomić żeby nikt nie był jak chociażby np ten mój kumpel ale poszła tutaj fala hejtu to się bujajcie. 

Edytowane przez Superego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś tak pytanie, że można było je zrozumieć dowolnie.

W dodatku, po co męczyć się dywagacjami, jak można sięgnąć do badań.

Kobiety kłamią lepiej od mężczyzn

3 marca 2008, 13:52 | Psychologia

Cytuj

 

Czy któraś z płci kłamie lepiej? Wydawałoby się, że nie, a jednak. Susan Shapiro Barash, autorka książki Niewielkie kłamstewko, ciemne sekrety: prawda o tym, dlaczego kobiety kłamią, twierdzi, że kobiety kłamią lepiej od mężczyzn. Lepiej, tzn. mądrzej i z większymi sukcesami. W ten sposób ukrywają przed partnerami skutki szału zakupów i uzyskują to, na czym im zależy.

Barash zamieściła ogłoszenie, dzięki któremu zgłosiło się do niej 500 chętnych do ujawnienia powodów swoich kłamstw kobiet. A oto kilka statystyk z jej badań.

 

Dalej : http://kopalniawiedzy.pl/klamstwo-kobiety-mezczyzni-Susan-Shapiro-Barash,4394

Jeśli chodzi o częstotliwość: https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=10&ved=0ahUKEwi7pYP4ucjVAhVKDJoKHbm0ACcQFghpMAk&url=http%3A%2F%2Fcejsh.icm.edu.pl%2Fcejsh%2Felement%2Fbwmeta1.element.desklight-efcaf50e-0593-4f15-ae7e-3b860ad22ae1%2Fc%2F02_Hamer.pdf&usg=AFQjCNEcnzwc1WIOF6r0XT7ybC_N4ytpIA

 

A podsumowuje to stwierdzenie: To jest  na pewno Twoje dziecko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superego napisał:

Ps: Ile miales kobiet???

Za młody jesteś, dorośniesz to może ale to tylko może porozmawiamy.

42 minuty temu, Superego napisał:

Chciałem może kogoś uświadomić żeby nikt nie był jak chociażby np ten mój kumpel ale poszła tutaj fala hejtu to się bujajcie. 

Ty lepiej nikogo nie uświadamiaj, tęsknić nikt za tobą nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak skoro tak Ci przeszkadza to "typowe myślenie" forum, które nie sprowadza kobiet do pełnienia roli pasji w życiu mężczyzny, no to już wiadomo czemu co jakiś czas siejesz matrixowe myślenie i latanie za cpikami.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.