Skocz do zawartości

Witamy nowego Jr moderatora!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, czader napisał:

@Metody

Tyle, że mnie zawsze jego posty odtrącały, zawsze uważałem go za sztucznie napompowanego pozera, więc twoje wywody są tutaj nieadekwatne do sytuacji.

Jakbyś czytał forum, to zauważyłbyś, że od kilku miesięcy użytkownik ten naprawdę przeginał pałkę swoim samouwielbieniem i światopoglądem kończącym się na czubku własnego nosa, powodując niechęć społeczności w stosunku do niego.

 

 Często rozwój osobity robi z ludzi takie coś, że myślą że są Bogami i wszystko mogą, wszystko wiedzą itd. :) Dopiero potem człowiek pokornieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.08.2017 o 23:21, MoszeKortuxy napisał:

Glux zwyczajnie wyolbrzymił dział z Dramami na Youtube  tak jakby to miał stać się głównym tematem Forum. Poza tym nikt przecież nie kazał mu choćby wchodzić w ten dział. Nawet jeśli przeszkadzał mu ten dział estetycznie to jest przecież możliwość "zwinięcia" danego działu tak aby nie widzieć tematów tam pisanych.

 

Pan Marek zwraca uwagę na podświadomość człowieka w swoich audycjach Radio Samiec oraz artykułach, potępiając celebrytów, np. O.S.T.R * lub rapera o pseudonimie "Sokół" **,  za reklamę alkoholu, która wpływa na podświadomość człowieka.

Parafrazując powyższą wypowiedź @MoszeKortuxy: reklamy alkoholu nikt nie każe oglądać, zawsze można wyłączyć telewizor lub unikać miejsc publicznych ew. nie brać ulotek.

Pan Marek jest autorytetem dla ludzi i dział z dramami jest niespójny z logiką tezy przedstawionej przez Pana Marka w swoich audycjach oraz artykułach.

 

Jeżeli ma to być zabieg marketingowy w celu przyciągnięcia nowych odbiorców, proszę to wyraźnie zaznaczyć, ponieważ jest to brak szacunku do stałych słuchaczy Radia Samiec oraz czytelników książek Pana Marka. Takie stwierdzenie na pewno by uspokoiło stałych słuchaczy (radio Samiec, nagrań np. Sztuka relaksu) oraz czytelników samczeruno.pl.

 

Moja opinia bazuje na audycjach Radio Samiec, artykułach na portalu samczeruno.pl oraz książek: "Kobietopedia" i "Stosunkowo dobry".

Jeśli forum braciasamcy.pl mają być innym projektem proszę to wyraźnie zaznaczyć, ponieważ myślę, że nie tylko ja jestem zniesmaczony brakiem spójności działu "Dramy Youtube".

 

* Adam Ostrowski – znany jako O.S.T.R. – zostaje Ambasadorem marki Hennessy, producenta luksusowych koniaków źródło
 

** Johnnie Walker promowany przez Wojtka Sokoła i Bogusława Lindę źródło

 

PS Zgadzam się, że GluX miał ego niezdrowo podniesione do potęgi N-tej, ale pragnę zauważyć wpływ na podświadomość tego beznadziejnego działu, jakim jest dział "Dramy Youtube".

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie to Forum należy do Marka. On zadecydował, że chce mieć na tym forum dział z dramami. Ja się zgodziłem je moderować. To forum Marka więc ma prawo na nim tworzyć takie działy jakie będzie chciał.

Jak Ci nie odpowiada ten dział to zwyczajnie zwiń ten dział klikając mały minus po prawej stronie działu na głównej stronie forum i po problemie ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Czy widzisz różnicę między artystą który za hajs promuje wódę, a właścicielem forum, który chce sprawić, by forum było bardziej dostępne dla ludzi i poruszało znane tematy, nie biorąc za to hajsu?

 

Czy ja reklamuję postawy patoyoutuberów, czy tylko jest miejsce gdzie można o nich porozmawiać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten dział zdziwił lecz nie zaskoczył i tyle nie wchodzę tam i dla mnie problemu nie ma. Może być tez dział np o tapicerach - No Problem, a i może się czegoś nauczę.

 

Dzial o pierdzeniu lubię.

 

Co do @GluX to ja typa lubię. 

 

@MoszeKortuxy gratuluje całej piaskownicy. 

 

Jednak pamietam jak nie było Cię na forum , a byłeś pod każda audycją Marka. Potem mod na stream i teraz własna piaskownica. 

 

Robi to wrażenie (gospodarowanie swoim prywatnym czasem) i mam nadzieje ze nie jesteś karierowiczem czyt. Przydupasem Marka. To nie pocisk tylko moja obserwacja, tak jak tutaj ktoś nie lubił @GluX tak ja obserwuje Twoje wirtualne ruchy tutaj pniesz się do góry bardzo szybko - za szybko jak na moje oko...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Wiadomo, każdy lubi co innego. Ale forum ma być znane, odwiedzane i lubiane - by tak było, musi tu być wszystko to, co interesuje ludzi. Dziś youtube jest popularniejszy niż telewizja, a o serialach jakoś nikomu nie przeszkadza - mordy, rzezie, wojna, wszystko gra. A jak wstawiam coś a,la serial na YT, to nagle wyskakują jak Filip z konopii obrońcy moralności, oburzeni obniżeniem poziomu forum.

 

Nic się nie obniży, kogo to nie interesuje zwinie pasek i po sprawie.

 

A co do Mosze, to pomagał mi, starał się, więc jest awans. Z czasem jak się wszystko rozhula, będzie miał znajomości, możliwość sprzedaży czegoś, pozycję. Tak to działa w życiu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia

Nie Wszystkim się dogodzi Większość lubi to forum w jakiś sposób utożsamia się chce cegiełkę wmurować. Z czasem może niektórym się wydawać że może więcej. Ale nie trzeba zapominać że to Forum stworzył Marek od zera. To Jego Życie. To nie jest tak że se przyjdziemy i sobie pogadamy co mi się podoba albo nie podoba bez żadnych konsekwencji . Marek nie dopuści "Róbta co chceta" Trzeba to zrozumieć Zdaję Sobie sprawę że gdzieś się zagalopuję i zostanę zablokowany , trzeba to brać pod uwagę. Forum Ciekawe dużo można się dowiedzieć Tak 3mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem trochę PewnegoSiebie. Dział z Dramami... Szczerze mówiąc wielka lipa. Jakieś Rafonixy czy chuj wie kto, no po prostu forum to zupełnie nie ten target imo. Ale to forum Marka, wiadomo. Mam nadzieję, że klimat forum pozostanie i nigdy nie zmieni się w "netmężczyźni". Natomiast jeśli chodzi o pozytywy to super jest, że wrzucił MoszeKortuxy coś ze sportu, coś w MGTOW - i generalnie tego typu rzeczy byłyby tutaj dobre, jakieś filmiki związane np z gnojeniem mężczyzn w sądach i tego typu też mogłyby być, czyli taki dział sądowniczo/ostrzegawczy. Ogólnie mówiąc - uzupełnienie tego o czym tutaj mówimy.

 

Odnośnie Gluxa, ja tam go polubiłem chociaż krótko tutaj jestem. Gość ciężko pracował nad swoją osobowością, więc ma teraz pewnosć siebie na wysokim poziomie. Owszem, z ego się zagalopował ostro - ale życie go jeszcze sprowadzi na ziemię. To w końcu młody człowiek. Ja też mam dopiero 26 lat i jak mi się układa to czuję się jak na god mode - a potem życie przypomina mi, że jest sinusoidą :) 

 

Pozdro i gratuluje nowemu Moderatorowi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.