Skocz do zawartości

Witamy nowego Jr moderatora!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mi absolutnie w żaden sposób nie przeszkadza istnienie takiego działu, określenie go "dramami" jest zabawne i dystansujace. Chciałbym tylko przedstawić swoją skromna sugestie aby dział umieścić topograficzne na dole, pod rezerwatem. Nie umiem tego logicznie uargumentować, ale tak mi podpowiada intuicja, ze byłoby najlepiej. Pozdrawiam i gratuluje nowemu moderatorowi, przeglądając filmiki Pana Marka na yt łatwo zauważyć, ze mocno się udziela i lubi yt jako medium przekazu wiadomości/dram :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaaha przewijam forum a tam dział Dramy Youtube przecież to jest kabaret. Dorośli mężczyzni zakładają dział dramy youtube (wtf?) :D. Bawimy się w poważne relacj damsko-męskie czy pudelka ? Jak ktoś chce być na bieżąco z takimi sprawami wystarczy subskrybować kanały szoterskie i wywnioskować sobie co się dzieje. Przecież te kanały zawierają kontent który jest dnem dna. Stop mejking stiupid pipyl fejmosł. Nie dość że youtube zasrane jest tymi debilami typu. rafonix. Człowiek loguję się na to forum aby trochę odpocząć od tego syfu w koło to i jeszcze tutaj mu się będzie to w oczy rzucać. Marek krytykuje grubasa czytaj DanielaMagicala w swoich filmach a następnie zakładany jest temat na forum o nim i jeszcze podany link do jego kanału ohh yeah. Rozumiem jeden temat o Rafonixie i o tym jak się obsrał w restauracji ale takie coś ? Kisnę do potęgi drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrv Wystarczy nie wchodzić w ten dział (zmniejszymy go skoro tego chcą Bracia) i po problemie.

 

Czy to naprawdę tak straszne, że jeden ruch scrollem myszki oddali nas od dram? Z czego kiśniesz, że są uniwersalne tematy na forum? 

 

Skoro Ci się nie podoba, droga otwarta - możesz zawsze dostać ban na życzenie, i nie będziesz musiał tracić swojego cennego czasu na omijanie jednego z działów na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będę skrolować na dół i na chwilę zamykać oczy aby nie zobaczyć tematu "Rafonix wyjaśnia Magicala". Poropozycja bana wydaję się bardzo nie na miejscu w temacie w którym prowadzimy dyskusję to tak samo jak powiedzieć do kogoś w barze "Chcesz to zaraz ci wybije zęby" oczywiście na twoje życzenie że jak coś to nie ja. Krytykować kogoś otwarcie i mówić że się kimś brzydzimy a potem wstawiać link do jego na własnym forum ? Fuck logic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrv poziom Twojej wypowiedzi do mnie, jest skandaliczny. Fuck logic to jest uważanie, że skoro o kimś powiedziałem że się go brzydzę bo wlazł nogą w miednicę z sikami, to nie mogę o tej znanej na youtube osobie pisać na forum. Otóż mogę pisać o nim, tak samo jak nie pałam sympatią do np. Tuska, a wiele się o nim pisało. Nie lubię KOD-u? Nie pisać o KOD. W ten sposób trzeba by zostawić kilka tematów i po forum - a może o to chodzi?

 

To co napisałeś, to właśnie jest fuck logic level hard. Pisałem o łapówkarzach lekarzach? To zero tematów o lekarzach. Nie lubię zimy? Nie piszemy o zimie. 

 

Tematy o youtuberach nie są po to by im kadzić czy reklamować - ale pisać o znanym zjawisku w Polsce. 

 

Bana dostałeś nie za fuck logic, a za to jak się do mnie zwracasz. Zero szacunku dla osoby, która finansuje Ci możliwość bycia w fajnym gronie. Tak, wiem, staniesz się teraz wrogiem forum a ja będę podły. Trudno, jakoś to przeżyję.

 

Powodzenia poza forum, chociaż sądząc po setkach IP, na pewno tu wrócisz.

 

6 godzin temu, GluX napisał:

@Stulejman Wspaniały

 

Nikt nie podważa, już po banie na @Pikaczu za temat z Tinderem przewidziałem, że forum jest na rozstaju i musi wybierać: albo będziemy szli w dodatni, wartościowy kontent jako ruch ideologiczny albo popularność i hajsy dla guru. Jak widać, postępowość [YT] wygrywa :lol:. Red zapewnił wtedy, że jedno nie wyklucza drugiego.

Ech, kolejny raz mieć rację to już nie śmieszne nawet.

 

Masz czas do 23-ej, by udowodnić swoje, nie ukrywajmy, brzydkie słowa w moim kierunku. Udowodnij że zarabiam na forum, kosztem "dodatniego kontentu". Jeśli nie, dziś się trwale pożegnamy. Lata poświęceń żeby to stworzyć, dokładanie latami żeby ludzie mieli fajne miejsce, i przyłazi ktoś kto poleca na odchudzanie środek na rzucenie palenia i promuje wyśmiewane przez wszystkich już wtedy (oprócz sprzedawców tego syfu) prohormony, i łaja mnie że idę na pieniądze (czyli się skurwiłem, sprzedałem).

 

Będzie Ci ciężko udowodnić swoje słowa. Reklam nie ma na YT ani na forum, a nawet na moich stronach - nic nie polecam, nie namawiam do kupna czegokolwiek. No ale czekam, na pewno masz jakiś dowód skoro takie słowa napisałeś.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto @Stulejman Wspaniały z pierwszej strony w tym temacie:
 

Cytuj

Zyski dla forum to więcej ludzi i więcej ciekawych tematów, a nie zamykanie się w jakiejś "prawilnej" klatce, bo ktoś sobie ubzdurał że forum ma być tylko o kilku tematach.


A każde dziecko wie dobrze - więcej użytkowników, więcej rozgłosu, więcej możliwości dotacji forum, którego właścicielem jesteś Ty.

Nie napisałem słowa kompletnie o YT - napisałem TYLKO o forum, więc nie imputuj mi rzeczy, których nie napisałem.

 

Jak widać w temacie "moje propozycje odnośnie forum" - są osoby które uważają, że nowy kontent jest negatywny, ale UWAGA - nikt jeszcze nie pochwalił tego co zostało wprowadzone w myśl "dobrze, że ktoś na to wpadł, bo czekałem na to od dawna" - dlatego nie mogę ocenić że kontent jest negatywny, ale z całą pewnością nie jest pozytywny ;) Nie wzbogaca ludziom życia, nie skłania ich do refleksji, do zweryfikowania poglądów. Jest tylko walka i obrażanie kolejnych osób - tak jakby po S. musiała być kolejna osoba/y.

 

Ale już jeśli chodzi o YT to zawsze promowałeś swoje książki, nawet pamiętam takie fajnie stwierdzenie 'że dobrze kupić moją książkę, cena to mniej więcej półlitrowa flaszka wódki'.

 

 

Reasumując - Marku, wiem że to tylko pretekst do tego, żeby i tak mnie wywalić. Dawaj tego bana, czekam na niego z tęsknotą. Za dużo tutaj spędziłem czasu i akwarium stało się za małe. Nie zgadzam się na to, żeby to dobre forum stało się youtubowym rakowym miejscem, gdzie cały najgorszy syf zlatuje tutaj. To właśnie dla mnie i wielu innych miała być odskocznia od tego syfu który jest na zewnątrz. Żeby mieć wyselekcjonowane informacje warte uwagi. Gdybym chciał cały szajs to bym wszedł na pierwszy lepszy portal informacyjny z nie-polskim kapitałem ;) To miejsce się zjebało - nie chcę tu być.

 

Seks, sport i rock'n'roll!

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz Glux, inaczej tego się nie da nazwać. Latami ciężko pracowałem, by stworzyć to miejsce. Nie ma ŻADNYCH REKLAM, a jedynym dochodem są dotacje (nie pokrywają nawet w 1/4 kosztów funkcjonowania forum), oraz moje książki i dwa nagrania. Kto nie daje dotacji, ten korzysta - i nie ma z tym żadnego problemu.

 

Sugerowanie mi że się skurwiłem i sprzedałem - oraz sugerowanie że obrażam kogoś bo nie ma już Sławka, jest absolutnie z Twojej strony płytkie i niesprawiedliwe. Przemawiają przez Ciebie bardzo złe emocje, nie mające nic wspólnego z prawdą.

 

Życzyłem nowemu moderatorowi sukcesów, ale oczywiście musiałeś się oburzyć zamiast pogratulować Bratu awansu - później niemiło komentować że poszedłem w stronę pieniędzy, co jest nieprawdą. Idę w stronę potęgi forum, co oznacza że muszą być tu ludzie. Ja oglądam dramy, wielu moich znajomych także i wszyscy jesteśmy na poziomie.

 

Nikt nie chwali? Może dlatego że ludzie się boją ekipy z wykopu, 10 lat hejtu i oszczerstw, a także Twoich ataków? Może mi to piszą prywatnie, a publicznie wiedząc jaki jest gnój z hejterami nie chcą mieć problemów?

 

Stanie się jak chcesz i dostaniesz bana. Dziękuję za bytność i życzę powodzenia.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PanDoktur napisał:

Mnie tylko zadziwia fenomen tych streamów. W sensie takim, ze ludzie są gotowi płacić za małolotne treści. Czekam na jakieś prace naukowe z ramienia psychologii albo socjologii jakie są motywy wspierających. 

 

Trochę czasu potrwa zanim pojawią się takie publikacje, ale Piotr Marszałkowski przybliżył temat z perspektywy socjologicznej und psychologicznej. 

Momentami nawet ciekawie mówi.

 

 

No i gratki @MoszeKortuxy

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelnośc bezczelnością ale ma do tego prawo. Sprawa się mocno zaogniła, proponuję wszystkim, którym się sprawa dram nie do końca podoba by wstrzymali się z impulsywnymi komentarzami na jakieś 24 godziny, ja już swoje dramy zminimalizowałem, jak ktoś sugerował i nie rzucają się w oczy. To forum Pana Marka, może potrzebuje więcej ludzi bo chce większej masy? Może ludzie rzeczywiście oglądają takie rzeczy, ja nawet o tym nie słyszałem póki nie usłyszałem jak Pan Marek mówi o tym w audycjach. Wciąż wolę oglądać 10 godzin z Januszem Traczem, ale to Pana Marka sprawa jak chce rozwijać forum, nie dyktujcie mu warunków, a takie atencyjne DAJ MI BANA jest obciachowe. Lepiej odejść w ciszy, napisać e-maila do moderacji o usunięcie konta i tyle.

'Better burn out than fade away?' I wouldn't say that.

Edytowane przez Samiec92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanDoktur jedna osoba już próbowała wyjaśnić femonem tych streamów. 

 

A co do tych wrogów dram youtubowych to chcę powiedzieć, że 1 film Marka dotyczący dramy związanej z Isamu i Nymfą jest rekordowym na jego kanale jeśli chodzi o ilość wyświetleń - 118 894 wyświetlenia.  

 

Tego samego dnia Isamu na swoim live wspomniał o kanale Radio Samiec i zachęcił ludzi do wejścia na ten kanał i obejrzenia filmu dotyczącego jego i Nymfy. 

Co to pokazuje? To pokazuje idealne połączenie głównej tematyki tego Forum czyli relacji męsko-damskich z dramą, która dała Markowi większy rozgłos w internecie. Podsumowując - Marek zyskał wyświetlenia i nowych widzów dzięki temu, że merytorycznie skomentował tą dramę i wypunktował Nymfę ;) 

Link do wspomnianego filmu - 

 

 

A co do samych pato-streamerów/youtuberów to oni tworzą content pato-rozrywkowy. Tam nie znajdziecie treści wartościowych, mądrych, refleksyjnych itp. Tylko nic nie wymagającą rozrywkę dziejącą się na żywo + każdy widz może brać w niej realny udział. Coś jak Big Brother tylko, że w internecie. I właśnie ta pato-rozrywka jest najmocniejszą stroną tego contentu. To właśnie ona dała tym streamerom tak wielką popularność. Ludzie chcą to oglądać ponieważ taka rozrywka generuje mnóstwo różnych emocji przy jak najmniejszym wkładzie i wysiłku własnym.
 
Czy jest coś złego w tym, że dział "Youtube - Dramy" pojawił się na tym Forum? Moim zdaniem nie. Mało tego - na fali obecnie sławnych streamów to może pomóc forum zyskać nowych użytkowników zainteresowanych właśnie dramami. (Dla przykładu: Tag #danielmagical na Wykopie ma ponad 3463 obserwujących czyli więcej niż to forum ma użytkowników). Taki dział może zwyczajnie przyciągnąć uwagę szerszych mas ludzi, a kto będzie zainteresowany nie tylko dramami, ale np. sportem, relacjami damsko-męskimi, życiowymi poradami, ezoteryką, rozwojem własnej męskości itp. zostanie na dłużej zwłaszcza, że odbiorcami youtuberów-streamerów są właśnie w większości mężczyźni. A to jest właśnie męskie forum ;) 
 
 Jeśli kogoś interesują sprawy youtubowe to zwyczajnie będzie tam wchodził i komentował, a jeśli ktoś ich nie lubi to będzie udzielał się w innych działach. Proste ;) Przecież nie ma żadnego przymusu wchodzenia w ten dział i brania udziału w dyskusjach go dotyczących. Ktoś lubi sport? więc udziela się w tematach związanych ze sportem. Ktoś chce polepszyć swoje relacje damsko-męskie? więc szuka tematów z tymi relacjami związanych. Ktoś lubi dramy/newsy i skandale związane z Youtube? więc będzie chciał komentować właśnie taki dział.
 
Wgl @GluX strasznie wyolbrzymiasz sprawę tego działu. Tak jakby te dramy miałby się stać głównym tematem tego forum co jest oczywistą nie prawdą bo jest to tylko rozrywkowy dodatek dla bardziej zainteresowanych tematem Youtube i tego co się tam dzieje.
 
Jakoś na tym Forum jest segment o tytule "Pierdzenie" a jakoś nikt nie robi buntów przeciw niemu i nie składa zażaleń mimo, że pierdzenie "Nie wzbogaca ludziom życia, nie skłania ich do refleksji, do zweryfikowania poglądów." :lol:
 
 
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kontrargumentów na argument pokazujący do czego prowadzi pochwalanie bezczelności dużo mówi o rozmówcy :>

 

Najwyraźniej jedyna linia obrony tej tezy jest taka, że jak ktoś coś stworzy, to potem może sobie przyjść ktoś tam, obrzucić dzieło pierwszej osoby błotem i wszystko jest cacy, bo ma do tego prawo. Ciekawe tylko, że kiedy osoby głoszące takie tezy same spotykają się z bezczelnością nagle nie przyjmują tego na klatę z powodu że "ma do tego prawo", tylko zaczynają się burzyć, bo wtedy już tak fajnie nie jest :>

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał Marek stworzyć Dramy to Stworzył Jest u Siebie.

Wyczuwam o co chodzi GluX nie chciał źle naprawdę Emocje wzięły w górę i  napisał co myśli na ten temat.

Ja bym nie napisał Chyba że by pisało co o tym myślicie napiszcie Bracia

MoszeKortuxy dobrze pisze Przecież jak komuś nie pasuje dany dział to nie wchodzi w niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę podawał kontrargumentów, bo to bez sensu, i tak ich nie przyjmiesz, jesteś w moim odczuciu zbyt gruboskóny: powiesz, że odwracam kota ogonem, albo że nie wiesz czemu reprezentuję tyle kobiecych cech, albo że stosuję loszkologikę, albo żebym się doedukował itp. Szkoda na to nerwów. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :) Naprawdę. Bez przekąsu.

MoszeKortuxy zwrócił uwagę na ważny aspekt oglądalności itp. spraw, rzeczywiście może być to istotne i może przysłuzyć się forum. Niech eksperyment trwa :). Ciekawe co z tego wyjdzie. Ja jestem przekonany, nie wiem jak reszta braci.

Edytowane przez Samiec92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że chociaż Glux za darmo korzystał z forum, to jednak z tego co mi mówiono, żądał kasy za porady zdrowotno - sportowe. ZARABIAŁ PIENIĄDZE na moim forum - pisanie mi w takim momencie, że poleciałem na kasę, to Himalaje bezczelności.

 

Zarabiał na mnie pieniądze, oburzając się że ja też muszę z czegoś żyć. Logiczne jak jasna cholera. 

 

Co do jakości nauk Gluxa, to znacznie lepsi od niego załamywali ręce czytając co pisał. Ciągłe pouczania, krytykowanie innych sprawiły, że jak widzę nikt nie płacze po nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Ma racje Trzeba zdać sobie sprawę że On to Widzi o jeden szczebel wyżej jak My

MoszeKortuxy Jest Jr Moderatorem na próbę tak jak napisane Moim zdaniem Powinien dać Rade przecierz Ma Jokera w ręku jak ktoś będzie coś robił nie tak to będzie banowany zostaną odsiane plewy od ziaren Jest takie powiedzenie "chcesz być dobry? bądź zły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.