Skocz do zawartości

Witamy nowego Jr moderatora!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Glux zwyczajnie wyolbrzymił dział z Dramami na Youtube  tak jakby to miał stać się głównym tematem Forum. Poza tym nikt przecież nie kazał mu choćby wchodzić w ten dział. Nawet jeśli przeszkadzał mu ten dział estetycznie to jest przecież możliwość "zwinięcia" danego działu tak aby nie widzieć tematów tam pisanych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to wam powiem, ze mnie ten dzial nie interesuje i go omijam, ale gratuluje @MoszeKortuxy, ze dostal wlasna piaskownice na dzialce i jak sie zna to sobie tam bedzie rzadzil :) Nie rozumiem nawet co oznacza "dramy na youtube". Wiem tylko, ze patoli w Polskim internecie jest sporo, ja sie tym nie interesuje i nie jestem na biezaco. 

Co do tego co napisal @GluX no to nie czaje pompowania sie takiego. Sam nie rozumiem po co ten dzial powstal na forum, ale jak sobie @Stulejman Wspaniały chcial zalozyc u siebie taki dzial to sobie zalozyl. Natomiast brzydze sie typowo dresiarskiego podejscia: "oo wyszedl z podziemia i zaczal sprzedawac swoje albumy, ale sie skurwil...". Zenada i pierdolenie. Kojazy mi sie to z JP na 100% z ziomeczkami, ale jak ukradna rower to 997 na telefonie pierwsze wykrecone. Forum to wymienna platforma i 99% tresci tworza uzytkownicy. Zarabiaj Marek gdzie mozesz na tej platformie zeby istniala dalej.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko uściślijmy. Ja do forum dokładam swoje pieniądze, a Glux zarabiał na moim forum, sprzedając swoje doradztwo. Ile zarobił nie wiem, ale doniesiono mi że bierze hajs za porady. Nie miałem nic przeciwko temu - ktoś chce od niego rad, to niech płaci.

 

W tym kontekście pisanie że się sprzedałem i poszedłem w stronę pieniędzy, jest nie tylko bezczelnością i chamstwem, ale też wołającą do niebios hipokryzją.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały ja to doskonale rozumiem. Nie wiem w jaki sposob mialbys zarabiac na powstaniu nowego dzialu, on przeciez nie bedzie sprawial, ze wiecej uzytkownikow bedzie rejestrowac sie na forum bo to z forum beda wychodzic odslony tych filmikow na yt a nie odwrotnie. Jedyna rzecz jakiej nie rozumiem, to fakt, ze, ze dajemy zarabiac tym patusom, bo oni zarabiaja na odslonach. Sila rzeczy, zeby zglebic temat, trzeba kliknac w filmik na yt. To jak hit internetu "Poka sowe". Kazdy przeklinal, ze szajs ale z odslon kaska poszla konkret dla tej kretynki.

Dlatego zaproponowalem rozszerzenie tego dzialu o wartosciowy kontent, zeby mowiacy z sensem tez mieli wiecej odslon dzieki nam. Warto sie zastanowic, jak polaczyc wartosciowe kanaly z Radiem Samiec, tak, zebys ty tez mial wiecej odslon dzieki nim. Takie win-win. Watpie, ze obsmarowany rafonix czy tam inne bonusy bgc beda generowaly wejscia na forum i twoj kanal. Moze jakis wierny fanklub tych patusow, po to, zeby sprawdzic kto tak zlorzeczy i obsmarowywac w koemantarzach na yt.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @MoszeKortuxy :) Na pewno fucha moderatora to odpowiedzialność i ciężka praca więc nie zazdroszczę  ;)

 

Co do tych dram to w ogóle nie kumam nic .... ale mi to tam nie przeszkadza. Czy to dobre dla Forum czy nie? .....nie mój biznes, nie oceniam, nie znam się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mnie osobiście nie interesują dramy i nawet nie wiem kim są owi JuTubkowi bohaterowie nastolatków. Natomiast nie mam nic przeciwko temu działowi, bo może kogoś to ciekawi, więc czemu nie?

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdążyłem skrobnąć co sądzę na temat gównoburz na YT, co nijak ma się jednak do mojej opinii nt powstania nowego działu na forum.

@Stulejman Wspaniały uznał że jest to dobre, więc powstał. Nie widzę sensu się z tym spierać, aczkolwiek raczej nie będę tam zaglądał.

 

Co by nie było to gratulacje dla @MoszeKortuxy za awans i objęcie patronatem tamtego kawałka ogródka!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie to zawsze zabawne, jak najpierw brać wielka wspaniała, a potem skaczą sobie do gardeł. Ludzie po prostu nie potrafili, nie potrafią i nigdy nie będą potrafili ze sobą żyć. Potrafią żyć jak wzajemnie głaszczą się po plecach i nazywają to przyjaźnią, koleżeństwem, czasami miłością itd.  Lekkie nieporozumienie i już wyzywanie od pozerów i innych, wypominanie sobie jakiegoś hajsu itd. Po co to ? Straszne jest to, że ludzie tu piszą często wysoko wartościowe rzeczy, a jak przychodzi do konkretnej sytuacji i wielkie zagrożone JAAAAAA,  to zachowują się gorzej jak najgorsze bydło (z szacunkiem dla bydła). 

 

 Jak się komuś coś nie podoba, to moze opuścić dane miejsce, a nie wylewać swoją frustracje na innych, bo nie współgra z moim światopoglądem. Ale jak sie rzuci porama niepotrzebnymi zdaniami, to czujemy się lepiej prawda ? To ja jestem ten dobry, a reszta świata jest zła. 

  Świat. Wesołego miasteczko dla EGO. 

Edytowane przez Metody
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat moim zdaniem ten dział nie jest potrzebny, ale jeżeli ktoś chce go oglądać to proszę bardzo - nie moja piaskownica, nie moje zabawki. Tak jak mamy portale informacyjne typu interia czy wp ktoś przegląda tam dział tylko sport, a nie zagląda na kobiece sprawki czy motoryzację - i jakoś bóldupia nie ma, a jeśli ja mam żyć w zgodzie sam ze sobą, to wolę wybierać informację niż chłonąć wszystko tak jak marketing typu push i marketing pull ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody

Tyle, że mnie zawsze jego posty odtrącały, zawsze uważałem go za sztucznie napompowanego pozera, więc twoje wywody są tutaj nieadekwatne do sytuacji.

Jakbyś czytał forum, to zauważyłbyś, że od kilku miesięcy użytkownik ten naprawdę przeginał pałkę swoim samouwielbieniem i światopoglądem kończącym się na czubku własnego nosa, powodując niechęć społeczności w stosunku do niego.

Są ludzie, do których czuje się niechęć, tak było , jest i będzie, deal with it.

 

P.S. Nie mów, że lubisz wszystkich ludzi, do nikogo nie czujesz niechęci?

Jeśli nie, to takie wypowiedzi można porównać, do nawoływań seryjnych morderców do pokoju na świecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.