Skocz do zawartości

Witam


wiktorforst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i forum przeglądam już od 2015 roku, kiedy trafiłem na nie dość przypadkowo z innego forum, bardziej młodzieżowego. Interesuję się motoryzacją(jeżdże na motocyklu dobre 8 lat), naukami społecznymi, jedzeniem i ogólnie gotowaniem, podróżami(mój obecny cel to Ukraina, może uda mi się to zrealizować w tym roku), historią, militariami. Kiedyś nawet regularnie ćwiczyłem. Tak generalnie jestem kinomaniakiem od małego oraz od pewnego czasu także przerzuciłem się na książki, które chłone ile tylko mogę. Wiele rzeczy mnie fascynuję, w wielu rzeczach chciałbym się rozwijać, ale najpierw żeby to zrealizować muszę trochę zająć się samym sobą. Jestem trochę samotnikiem z wyboru, ponieważ dobija mnie płytkość i powierzchowność relacji w otaczającym mnie świecie, brak zrozumienia wśród ludzi, bezsensowny wyścig szczurów, wszechobecny materializm, zwracanie uwagi na ilość nie na jakość i wiele wiele innych. Generalnie jestem teraz w takim momencie życia, że za niedługo praktycznie mam możliwość wyjścia na swoje i życie po swojemu, tylko muszę przez ten rok dać z siebie wszystko. W sumie zarejestrowałem się tutaj, po takim czasie czytania forum, aby mieć swojego rodzaju napęd do działania do tego, aby poszukiwać samego siebie, odnaleźć jakiś własny sens i poźniej w danym kierunku iść. Mam nadzieje, że mi się to uda, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.