Skocz do zawartości

Mężczyzna multiorgazmiczny


Zerwito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci,

Po przerwie wracam na to zacne forum, z pytaniem. Ma ktoś link do książki ,,Mężczyzna multiorgazmiczny. Jak mężczyzna może ulepszyć swoje życie seksualne" autorstwa  Mantak Chia, Abrams Rachel M. D. Carlton? Chciałbym kupić ebooka, mniej mi zależy na normalnej książce. Na stronach internetowych znajduję informację o braku dostępności produktu. Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkopuję.
Ma ktoś na sprzedaż ową książkę, albo wie, gdzie można dostać? Wszędzie są wykupione/niedostępne, nawet na allegro nie ma.
Jakby ktoś miał i chciał sprzedaż, albo wypożyczyć na jakiejś zasadzie (na przykład przelewam równowartość książki, potem ją oddaję, a właściciel zwraca mi całość bądź część pieniędzy), to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.12.2017 o 11:09, blck.shp napisał:

Odkopuję.
Ma ktoś na sprzedaż ową książkę, albo wie, gdzie można dostać? Wszędzie są wykupione/niedostępne, nawet na allegro nie ma.
Jakby ktoś miał i chciał sprzedaż, albo wypożyczyć na jakiejś zasadzie (na przykład przelewam równowartość książki, potem ją oddaję, a właściciel zwraca mi całość bądź część pieniędzy), to jestem chętny.

Jak na allegro nie ma to znaczy ze istnieje. :P Też szukałem i niestety ciężki temat z  tym. Znalazłem jakiś pdf po angielsku gdzie były fragmenty, ale mało w sumie :/

Na Amazonie tego pełno już. Można by sie pokusić o zakup z UK. Nawet wersji na kindla jak ktoś ma. No i jak sie zna englisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, leto napisał:

Kabergolina (dostinex/cabaser). Tutaj jedno z nielicznych badań na ten temat, na internetach są liczne anegdoty o drastycznym skróceniu okresu refrakcji u mężczyzn po zastosowaniu tego specyfiku.

Nic nowego cabaser jest do zbicia prolaktyny głównie bierzesz jak jesteś na cyklu żeby gino nie wyjebało , a właśnie wyrzut prolaktyny po strzale powoduje ten okres spoczynku że nie chce od razu stać na nowo.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.