Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Kolego :D 

- Jesteś Płatnikiem Składek Atora bez ZUS? Jesteś fanem Atora z kanału "Wideoprezentacje" ? Interesujesz się jego twórczością youtubową i chcesz o tym podyskutować? To doskonale trafiłeś bo ten temat jest dla Ciebie !

- Ator bierze udział w nowej dramie? Wybuchła jakaś internetowa draka z jego udziałem? Powiadom innych informując o tym przez np. wklejenie tu linka do danej dramy ;) !

- Co sądzisz o Atorze? Co sądzisz o jego kanale i jego artykułach? Tutaj możecie komentować i dyskutować na temat Atora :D !

atorikona.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ator to dosyć dziwny człowiek jeśli chodzi o Youtube. Mało tego. On się kontaktuje z DanielemMagicalem w niewiadomych celach. Ator jest z wykształcenia prawnikiem więc może mu pomaga, ponieważ Daniel ma ciągle problemy z prawem :D

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Ator manipulator :) .

Facet skończył 5-letnie studia prawnicze na UW. Tacy ludzie zazwyczaj umieją bardzo dobrze się posługiwać słowem.

Ator ma również kolegów w mediach, m.in w TVN, ma kontakty i lepiej z nim nie zadzierać.

A, i trochę śmierdzi tymi z nad morza śródziemnego :)  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer teorie spiskowe to tylko teorie spiskowe. Przynajmniej tak jest w 95% przypadków. On je nagrywa ponieważ ludzie chcą wierzyć w jakieś alternatywne, tajemnicze i mroczne warianty rzeczywistości. Ator to zrozumiał i dlatego je nagrywa. Bo dzięki nim zyskuje większą oglądalność ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie słyszałem. @paazik Mały ? :) on używa takich techniki, że nawet Ci jego "inteligentni" fani nie czają w jakie sieci się zaplątali.

Nie oszukujmy, się ale znaczna większość tych teorii spiskowych to gówno prawda :) .

Niektórzy myślą, że jak weszli do deepnetu to lizneli trochę prawdy :D a taka prawda, ze nawet na tych wysokich poziomach gówno piszą.

Jedyna wartość w tym deepneta jest dostęp do książek zakazanych, mało dostępnych, lub takich które w oryginale kosztują od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Mówie o deebwebie tylko dlatego, bo stamtąd Ci wszyscy "tajemniczy" youtuberzy biorą te swoje mądrości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym odcinku powiedział, że jego żona jest feministką i jej nie powinno się porównywać z innymi które chcą aborcji.
A Ukrainka nie jestem na 100% pewien, ale imię ma występujące na Ukrainie i w Polsce, mówi o Ukrainkach jak duda o żydówkach ("Wspólne rodzinny") i chyba w jednym z blogów coś napomknął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt To, co ględzi o teoriach spiskowych to mały pikuś. Ator kreuje się na niezależnego, obiektywnego i weryfikującego fakty komentatora bieżących wydarzeń a zdarza mu się powielać brednie a ludzie w to wierzą. 

Jak jeszcze raz wspomni o LOT to chyba wybiorę się na jego grupę i trochę go pomęczę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paazik  Nie popiszesz sobie z nim, ja kiedyś napisałem na tej grupie post który w pewnym sensie odkrywał prawdziwą prawdę nt. pewnej jego wypowiedzi . Zostałem wyrzucony w ciągu 30min.

@MoszeKortuxy To cwaniak, lepiej nie wchodzić mu w drogę. Niby wielcy YouTuberzy go zniszczyli tą dramą.... chyba on ich :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Ator często w swoich filmach odnosi się stosunkowo negatywnie wobec TVN. Dając przekaz, że nie darzy ich sympatią i nie jest ich fanem, ale jak była ta sprawa z Gimperem to poszedł zrobić materiał :lol:

Dokładnie, była okazja na nabicie sobie fejmu kosztem nieczystej, youtubowej gry z "większym" od siebie, ale mniej doświadczonym - wykorzystał to. Co jak co, ale głowę do interesów to on ma. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.